PDA

Zobacz pełną wersję : Doonay2

26-01-05, 13:29
Wyraźcie opinię na mój temat.

P.S. Czy to też uznasz za beznadziejne (WebLikon)?

WebLion
26-01-05, 13:39
P.S. Czy to też uznasz za beznadziejne (WebLikon)?
Tak, ponieważ to Forum nie ma na celu skupiać się na sondażem jaki jesteś. Jesteś dziecinny, ale w końcu taki masz być zgodnie z wiekiem...
Mam tylko prośbę. Pisz lepiej o klockach lego, zamiast chwytać się Tematów, których nie rozumiesz...

Anonymous
26-01-05, 14:35
Tez bladzilem Doonay jak Ty i gafy popelnialem piszac tu i tam i roznie to bywalo... :)

Ta walka minie ... musisz troche poczekac. Skoro wyrywasz korzenie pogladow ktore wpojono...to popelniasz bledy poniewaz jestes pokaleczony tym.

Ja juz wyzbylem sie tego co chcialem, zagoilo sie wszystko i zajalem sie normalnymi rzeczami.

Ps. Zamiast myslec o calym szambie jakim jest kler to wez pocwicz gramatyke - naprawde wyjdzie to na dobre.
Nie mowie zlosliwie , daje dobra rade.

Pracujcie nad konkretami mlodzi, szkoda czasu na bzdury!

Ps2. Jak chcesz wywalic swoja zlosc w stosunku do kleru i pochodnych to ... idz na strone gazety NIE i tam razem z nimi pojedz czarnuchow.

Ps3. Tutaj zlosc niektorych wystapila poniewaz kazdy ma to juz za soba...to co aktualnie przechodzisz...i nie chce tego sluchac bo przypomina mu sie czas walki w mlodosci.

Pozdr:)

deep_file
26-01-05, 14:40
O nie! Ten powyzszy post jako: Gość był moj.

Nie zauwazylem...poprostu ze ... zaraz ten "blad" zglosze w dziale forum o di.com.pl. Ehh. w innych topicach to samo wystapilo.

Piotrek
26-01-05, 16:09
juz Ci odpowiedzialem w tej sprawie deep.

konkordpl
26-01-05, 16:15
Co to wogole za temat?! Co jest do jasnej cholery, drugie pamietniki.bravo.pl czy co?!

Aż żal dupe sciska jak na forum DI czytam takie badziewia!

Drogie Bravo!
Mam 12 lat i jestem jeszcze dziewicą, czy to znaczy, że mój tata jest pedałem?
Pozdrawiam, Judyta

Na takim samym poziomie jest ten temat.

Nimitz
26-01-05, 16:24
Temat zamknięty przez Konkorda i słusznie. Poruszamy tutaj problemy wszelkniej maści co można zauważyć śledząć tematy, jadnak nie bedziemy zajmować się roztrząsaniem tego jaki jesteś doonay. W wielu topicach dostałeś wytyczne co do tego co robisz źle. Nikt nie czepia się Twojej osoby tylko tego co robisz a to istotna różnica. Apeluje do Ciebie, posłuchaj dobrych rad. Ludzie którzy Ci ich udzielają nie robią tego, żeby Cie poniżyć tylko dla Twojego i ogólnie pojętego dobra forum. Jeśli chodzi o mój status, czyli administrator to będę robił wszystko żeby forum miało wysoki poziom, jeśli Ci to nie odpowiada, to możesz odejść. Pisze to z przykrością, bo nie chcemy tracić nikogo, ale dobro forum jest dla mnie najważniejsze. Bardzo Cie wiec prosze popraw się. Wytyczne jak to zrobić masz w wielu postach.