PDA

Zobacz pełną wersję : Reprodukcje w Polsce - co, u kogo, za ile?

Aeraldo
11-05-08, 21:57
Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć mi, u kogo można zamówić reprodukcję obrazu. Mam na myśli konkretny obraz, mianowicie "Smiling Spider" Odilona Redona. Link (http://www.odilonredon.net/smilingspider.html)

MarcinM
14-05-08, 13:59
Chodzi o reprodukcje, czy o kopię? Różnica jest istotna. Reprodukcja, to po prostu dobre zdjęcie zdjęcie obrazu (np. wydrukowane), a kopia to jakby obraz wykonany od nowa.

Generalnie problem może być w tym, że The Smiling Spider to nie obraz, a rysunek (węgiel). Technicznie nastręcza to osobie wykonującej kopie większej liczby problemów. Nie znaczy, że jest to niewykonalne, ale wielu artystów może odmówić takiego zlecenia.

Mateoo
31-10-08, 08:19
Hej, jeśli jeszcze nie udało ci się zdobyć tej reprodukcji,
polecam sklep vivaart.pl
- maja całkiem duży wybór, a co więcej są w stanie wydrukować tak naprawdę każdy obraz, wystarczy napisać co i podać wymiary, przynajmniej mi wydrukowali kiedyś na płótnie sztorm na morzu Claude'a Verneta, choć nie mieli go ofercie
pozdrawiam

Kameleon
31-10-08, 17:44
A jesli chodzi o kopie dobrej jakosci farbami na plotnie i nie tylko ... to polecam strone reprodukcja.pl

Maluja kopie znanych malarzy ale nie tylko mozna zamowic co tylko sie chce, wiec jesli to cos innego niz farba olejna tez sobie poradza :)

amex123
18-12-08, 09:32
Rami-decor robi świetne reprodukcje (http://www.rami-decor.pl) . Wystarczy spojrzeć na stronę gdzie mamy szeroki wybór i sporo kategorii. Ja korzystałem obecnie 2 razy z ich usług, jako ,że trochę siedzę w branży mogę czystym sumieniem powiedzieć, że są niezawodni.

Pepiniera
02-03-09, 17:57
... albo po prostu ściągnij to zdjęcie i w pierwszej lepszej drukarni na dobrej jakości papierze kolorową laserówką, włóż to w passe-partout i masz :-)

guapa
02-03-09, 18:14
praca jest rewelacyjna :) naprawdę .
i zrobienie kopii takiego dzieła to jest niemożliwość/ chodzi o prawdziwą grafikę.
tylko się zastanawiam czy wydruk na pewno Cię zadowoli? nie bardzo rozumiem, bo sztuka powinna byc prawdziwa . no ale to moja opinia.
dziękiza komentarz do mojego postu.