PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje Routera WiFi!!!

damiano00
13-05-08, 13:56
Witam wszystkich. Niedawno kupiłem laptopa HP z WiFi. Mam Neostrade 1024 i chciałbym kupić router żeby rozdzielić internet pomiedzy laptopem a komputerem stacjonarnym. Jaki bedzie najlepszy? Za rozsądną cene oczywiście :)

A-damski
28-05-08, 09:35
U mnie śmiga pentagram z wbudowanym DSLem. Powinien zupełnie starczyć, a cena jest śmiesznie niska ostatnio.

beatkasz
29-05-08, 10:53
proponuje na allegro zobaczyć :) tam szukasz routera do neostrady, chyba najbardziej polecałabym d-linka jakiegoś ja mam (tyle że do UPC) ale jestem bardzo zadowolona :)

Marshall
29-05-08, 18:12
Uzyj opcji Szukaj na tym forum, a znajdziesz co najmniej kilka watkow na ten temat.
P.S. Zadnych dlinkow z allegro - nie polecam.

mich4u
26-06-08, 14:07
Osobiście mogę polecić produkty TP-Linka - zainstalowałem ich już kilkanaście, m.in. właśnie po to aby rozdzielić Neostradę. Generalnie musisz mieć sprzęt, który pozwoli Ci skonfigurować PPPoA. Instrukcję jak to zrobić są w internecie.

Cenę urządzenia będzie napędzać jego moc/marka/szybkość (54 lub 108mbit/s). Przy neo chyba nie ma większego sensu pakować się w 108 tym bardziej, że jest różnica w cenach... a i tak nie wykorzystasz ;).

Mógłbym polecić model TP-Link TD-W8920G lub TP-Link TD-W8910G. Oba działają pod neo na 100%. Kupić można na allegro lub w hurtowni (cena taka sama - np tutaj: routery do neostrady (http://www.dipol.com.pl/eshop/items.php?category=1142&group=1144&subgroup=2248)).