PDA

Zobacz pełną wersję : jak otworzyć problematyczną stronę?

Yalung
28-01-05, 16:50
Witajcie,
Próbuję otworzyć od paru dni stronę www.aguirrenewman.es, bez problemu udaje mi się to z komputera biurowego - ale nie jest to możliwe z komputera
domowego. To hiszpańska strona, więc komunikat jest w tymże języku: wyświetla się napis firmowy AguirreNewman "Próbujesz otworzyć stronę która nie jest dostępna". pod spodem jest napis "Ta strona zostanie przekierowana za 5 sekund. jeśli nie, kliknij w link poniżej". Nic nie działa, próbowałem przez Firefox i przez IE, nie otwiera się. A niestety sprawa jest ważna.
Proszę pomóżcie!
y

Krzysiek
28-01-05, 17:01
W kodzie meta refresh jest przekierowanie na ten sam adres, ktory wyzej podales, a wiec nigdzie dalej nie polecisz. Natomiast pod wyskakujacym popupem jest adres, pod ktory mozesz napisac ysenso@aguirrenewman.es

Yalung
28-01-05, 17:04
tego właśnie spróbowałem, napisałem na ten adres ale nie odpowiadają. dziwi mnie, że udało się to otworzyć z innego komputera, i to bez najmniejszego problemu. dlaczego tam się udaje, a tutaj nie?
ponieważ jednak tamten komputer jest biurowy a ja aplikuję o pracę, nie chcę zostawiać "śladów" i wolę aplikować z domu.
co tu zrobić?