PDA

Zobacz pełną wersję : biznes internet

gofer
31-01-05, 15:39
Witam, mam nadzieję, że mój post będzie zgodny z regulaminem, chciałbym wszystkich zaprosić na moją stronkę:

http://biznes.blogspot.com

Opis: Biznes i marketing w Internecie. Pozycjonowanie, reklama i promocja stron. E-biznes i e-marketing w praktyce. Projektowanie i tworzenie stron internetowych.

Nimitz
31-01-05, 20:18
Nie, nie jest zgodne z regulaminem mimo, że wolałbym widzieć go w bazarze. :-)

Krzysiek
31-01-05, 21:21
Nie, nie jest zgodne z regulaminem mimo, że wolałbym widzieć go w bazarze. :-)
A czemu to? Dla mnie wyglada to jak blog informacyjny, a kolega gofer stawiajac tutaj swoj temat liczy IMHO na Wasza ocene swojego sajtu.

Nimitz
31-01-05, 21:31
Niom muszę przyznać rację, pierwszy odruch po przeczytaniu, że to biznes to odruch przekierowania tego na bazar. A teraz po zapozaniu się ze stroną kajam się przed Wami :-)
Teraz po zapoznaniu się ze stroną nieco dokładniej mogę stwierdzić, że jest ciekawym pomysłem. Nie widzę jakiegoś bardzo praktycznego zastosowania, ale takie kalendarium wydarzeń e-biznesowych pewnie komuś się przyda. Bardzo spodobał mi się wygląd strony i jej kolorystyka. Czy to jest Twój twór, czy tylko jakiś styl z blogspot`a? Ogólnie ciekawa strona która jednak mnie do niczego się nie przyda - archiwum spraw e-biznesowych mam w skrzynce pocztowej (newsletter DI itp). :-)

gofer
05-02-05, 10:58
wygląd mi też się podoba i trochę żałuję, że nie wpadłem na taki pomysł samemu, jest to oczywiście gotowiec :)