PDA

Zobacz pełną wersję : Problem przy odinstalowaniu SimCity

lukteo
04-07-08, 07:41
Moze mi ktos powiedziec jak odinstalowac SimCity. Przy probie odinstalowania wyskakuje komunikat " The folder path 'Documents and Settings' contains an invalid character". naciskam ok jedyna opcje a pozniej jest "Blad krytyczny podczas instalacji" i nie moge sie pozbyc tej gry z komputera. Prosze o jakas pomc.

RRybak
04-07-08, 12:29
Może zainstalować jeszcze raz, a potem spróbować odinstalować.

Z programów warto zajrzeć na "Odkurzacz", "Uninstall Plus", albo "Revo Uninstaller". Zaznaczam, że nie korzystałem z żadnego, ale te się pokazują jako pierwsze w Google :)

lukteo
05-07-08, 10:24
Dziki za podpowied ale to nic nie pomaga. Jak prbuje zainstalowa, naprawi czy odinstalowa cay czas jest ten sam bd "The folder path 'Documents and Settings' contains an invalid character". aden z wymienionych programw te nie moe tego usun. A Wiedzmina kupiem ju dawno hehehe

Arudil
05-07-08, 11:12
Najprostszą metodą jest usunąć katalog z grą ręcznie. Co prawda nadal w Dodaj/Usuń Programy będziesz widział SimCity ale na komputerze go nie będzie. Taka podpowiedz laika.

lukteo
05-07-08, 11:56
No tak też można ale nie bede mogl zainstalować tej gry jeszcze raz a o to mi chodzi bo w tym momencie ona mi nie działa.

rafal
05-07-08, 14:03
No tak też można ale nie bede mogl zainstalować tej gry jeszcze raz a o to mi chodzi bo w tym momencie ona mi nie działa.

Nie wiem Jak to jest z SimCity, ale wiekszość gier które ja wywalałem "ręcznie" ( nie przez dodaj usun programy) można było zainstalować ponownie, chociaż ciągle gra widniała w dodaj/usun... Możesz spróbować usunąć ją właśnie w ten sposób. Za ewentualne skutki uboczne nie odpowiadam 8-) .

Marshall
05-07-08, 14:24
A zapusc scandiska na tej partycji, moze to nie wina gry.