PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na lisa (foxnet)

czajka
08-02-05, 15:45
Już myślałem,że nie będę korzystał z gniewnego forum a tu proszę.

We wrześniu kupiłem na naszym kchanym przez wszystkich allegro.pl serwer nie byle jakiej firmy - bo foxnet.pl oraz od niedawna również toxic.pl

Wszystko było w porządku , serwer działał przez pierwszy miesiąc wmiarę bez zarzutów a po 30 dniach zaczęło się.

1 remont - jeszcze spokój

1 remont czyli przenosiny na nowe serwery foxnet zafundował mi na początku października jak i wszystkim swoim Klientom czym spowodował klęskę mojego korzystania z poczty @czajka.foxnet.pl która miałem na wizytówkach i pieczątce ( koszt dodatkowy - serwer 12,99 + 50 PLN zmiana gumki w pieczątce i wizytówek)

Tłumaczenia i całkowity brak kontaktu przesycany lakonicznymi informacjami , proszę się uspokoić Panie Czajka - przenosiny trwają.

2. koniec remontu

koniec remontu - na C-Panel - panelu zarządzania miałem wgrane domeny , które były usunięte wczesniej z serwera bo sprzedane a istotnych dla mnie nie było więc musiałem je dodać od nowa.
Serwer zwolnił i tu brednią okazał się ten wspaniały transfer reklamowany w aukcji na 48 GB czyli 4 GB miesięcznie ( boo.pl chodzi szybciej !!!)

3. wymiana maili z zarządem firmy odnośnie narażenia mnie na straty ( wymiana dokumentów opisana wyżej oraz straty z allegro - utracone aukcje)

3.a.
Brak możliwości otrzymania faktury - email od foxnet.pl że nie mają możliwości - znaczy się , że będzie dupa bo nie ma dowodu sprzedaży prócz zawartej na allegro transakcji

4. obietnica poprawy ze strony FOXNET.PL vel TOXIC.pl

5. W dalszym ciągu brak telefonu do admina z firmy na stronie i pełna ignorancja przez GG

6. święta - pięknie , chodzi jak żyleta ;-) Zadowolenie rośnie ... Zaczyna się , żal kasy ,że zmieniłem email dla firmy na onet.pl - płatny i bezpieczny

7. coś stawiam - wieszam tam artysci.net

8. schody - koniec stycznia - kolejny remont

9. remont 2 - przenosiny na inny serwer w celu przyspieszenia
i klęska ... ;-(

10. Sprzedane reklamy na allegro.pl dla artysci.net i kolejne straty , coraz bardziej załuję,że nie powiesiłem tego na swoim koncie resellerskim

11. z dnia dzisiejszego - pismo do firmy - serwer od rana chodzi , wszystko zmierza ku lepszemu

12. z dzisiaj - koniec - fatality ... serwer nie istnieje, brak kontaktu z foxnetem kapa !!!

Jestem w pełni świadom odpowiedzialności za napisane słowa. Byłem ich KLientem. Jeśli firma nie podaje telefonu do siebie i namacalnego adresu w postaci wyczuwalnej siedziby ( warto sprawdzić na informacji czy rzeczywiście tam są) NIE KUPUJCIE HOSTINGU

Moje straty do dnia dzisiejszego udokumentowane wynoszą ponad 350 PLN + nieudokumentowane spowodu braku możliwości kontaktów z Kontrahentami m.in. skasowana baza emaili domó kultury ( mama agencję artystyczną) wielokrotnie większe.

Serwer czajka.foxnet.pl - chodzi jak chce ... czyli albo chce albo nie chce.

Nielobbuję tu dla żadnej firmy - ani swojej , ani boo.pl ani żadnego innego hostingu ale nie dajcie się skusić reklamami serwerów za 4,50 miesięcznie jeżeli firma nie ma referencji lub namacalnej siedziby żeby można było dochodzić swoich praw.

W sprawie foxnet.pl kieruję sprawę do Urzędu Rzecznika Konkurencji i Konsumentów o niewywiązywanie się z usługi ( poinformowano mnie,że jeżeli nie ma faktury - nie ma szans)

A swoje strony przenoszę na 1 - mój własny serwer resellerski...

Pozdrawiam i czekam na posty.

Wojciech Czajka
stary forumowicz.

dom
18-02-05, 14:29
Napisz, a otrzymasz serwer bez zarzutu. dom@post.pl

Nimitz
18-02-05, 15:43
Wojtek, najlepszym wyjściem jest stworzenie własnego serwera i obsługa przed swoją domene. Jeśli oczywiście jest to działalność na większą skalę. Co do samej firmy - może to potomek vipnecik`a? :twisted:

czajka
21-02-05, 14:13
Muszę powiedzieć, że firma FOXNET wyszła z klasą. Porozumieliśmy się i dostałem zwrócone pieniądze za uznaną reklamację.

Oby więcej takich firm a ja zapraszam do siebie na www.domena24.info oraz na www.ru3.net

W żadnym wypadku nie jest to potomek vipnecika. Nie podają co prawda telefonów na swoich stronach a GG nie odpowiada ale mile mnie zaskoczyli.

Co do vipnecika to ostatnio zarejestrowałem tam domenę i działa bez zarzutu więc ... też chyba jest nieźle ( nawet rabat dostałem)

Annabella
25-02-05, 03:57
Być może przyczyną takiego właśnie rozwiązania sprawy nie było to, że sumienie ich ruszyło, czy obudziły się jakieś dobre uczucia albo uczciwość i solidność. Może po prostu trafili na http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=lista_odp&haslo=KOD_523 , jakąś podobną strokę lub prawnika. Ja trafiłam tam własnie z powodu allegro.