PDA

Zobacz pełną wersję : Monitor LCD Samsung710N i gry...

Beavis_
09-02-05, 17:26
Dzisiaj rozpakowałem ten monitor ;] za taką cene nie znalazłem innego o takich parametrach...szybkość reakcji 12ms.... wszystko niby ok, a jednak w Quake3 mam jakieś problemy... Czy to jest to smużenie o którym słyszałem? nie wiem... po prostu takie jakby przycięcia (nie- to nie lagi:) Z tego co wiem przy takiej szybkości reakcji coś takiego raczej nie powinno mieć miejsca. Miago ł ktoś podobny problem, a może powinienem jakoś odpowiednio skonfigurować? hmm... Dostałem sterowniki na płycie i takie też mam zainstalowane... Proszę o możliwie szybką pomoc ;) pozdrawiam!

09-02-05, 17:44
Moim zdaniem powinieneś pogrzebać w ustawieniach monitora, tych ręcznych, za pomocą przycisków. Lub zgłoś się na stronę producenta do pomocy technicznej i zapytaj o wskazówki. Czy to nie karta graficzna...?!

Beavis_
09-02-05, 19:11
Grzebanie w opcjach mi raczej nie pomogło :( nie wiem co jest nie tak.... słyszałem o efekcie smużenia, ale myślałem (tak też CHYBA wyczytałem) że monitorów o szybkości reakcji 12 ms to niedotyczy.... Moja karta Graficzna to GeForce4 MX 420 ;/ wczesniej nie miałem z tym problemu... heh ;/ pomocy! please