PDA

Zobacz pełną wersję : Konferencje

makt1
23-09-08, 11:28
Witam, chcę zorganizować profesjonalną konferencję, szkolenie biznesowe. Czy ktoś ma coś godnego polecenia. Mogą być to obiekty z całej Polski. Zależny mi na doświadczeniu i naprawdę dobrym hotelu lub ośrodku szkoleniowym. Czekam na informację.

m_szczesna
09-10-08, 12:53
Witam serdecznie.
Choć minęło trochę czasu od umieszczenia od Ciebie tego postu chętnie odpowiem na niego. Pracuję w firmie zajmującej się profesjonalną organizacją tego typu usług na terenie całej Polski. Jeśli nadal byłbyś zainteresowany tematem służę pomocą.
Pozdrawiam!

Witka
15-01-13, 14:52
Bardzo fajny jest hotel konferencyjny pod Warszawą - Palatium , mają kilka sal na różną ilość osób, sprzęt itd, więc można sobie całość konferencji, czy wykładów ładnie rozplanować.

marysia
20-01-14, 19:35
Dla zainteresowanych organizacją konferencji w Poznaniu: (spam) Naprawdę dobry hotel o wysokim standardzie.
Sprawdzi się nawet w przypadku bardzo wymagających kontrahentów.

dzien
14-06-14, 16:51
Jak szukasz dobrego centrum to polecam Adgar, Według mnie najlepsze sale konferencyjne mazowieckiem województwie. Przygotowane do małych jak i dużych spotkań biznesowych - na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie oraz tego typu zjazdu biznesowego. Centrum Adgar mieście się niedaleko Galerii Mokotów. Zdecydowanie polecam!:)