PDA

Zobacz pełną wersję : Gra dla dziewczny

rafal
03-10-08, 21:09
Poszukuje gry PC, dla swojej dziewczyny, bardzo spodobała sie jej gra SPORE, jednak z przyczyn technicznych jej laptop nie poradził sobie ( a tak niewiele brakowało ). Chodzi mi o jakąs gre, gdzie, może hoduje sie zwierzątko, wiem, ze sims'y kiedyś lubiła, więc może możecie polecić cos w tym stylu. Gra z poczuciem humoru, jest tutaj jak najbardziej na miejscu :wink: . Np, gra " Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse , czy worms'y " sie jej podobały. Każda propozycja jest dobra :-D z góry dziekuje za wszedlą pomoc.

robsontpm
04-10-08, 00:16
jak lubi stare gierki, to jest taka seria, ponoc dość skomplikowanych gierek, ale własnie w stylu spore. Nazywało sie to bodajże Creatures. Wyszły trzy częsci.

yesir
04-10-08, 06:58
Te dwie gry powinny ja zainteresowac: http://www.victorygames.eu/Caveman-Craig oraz http://www.victorygames.eu/Evolites

rafal
04-10-08, 09:37
A coś z "wiekszych" gier? One zajmują raptem po kilka mb. a to troszke mało, szukam jakiejś gry, która będzie na dlużej niż na jedno włączenie, ( czy tam na dwa ).. jakieś inne propozycje ? może coś w stylu SIMS'ów znacie?

yesir
06-10-08, 23:47
http://www.victorygames.eu/Paradise-Pet-Salon - Cos podobnego do simsow

basic1234
22-10-08, 08:58
Witam,

hmm ciekawa gra w stylu simsow czy wormow...:)

Moze dodatki do simows wciagna ja bardzo:) wyszlo bardzo sporo ciekawych fajnych dodatkow dzieki ktory mgra staje sie naprawd bardzo fajna.

pozdrawiam.

koyot
22-10-08, 17:32
Poszukuje gry PC, dla swojej dziewczyny, bardzo spodobała sie jej gra SPORE, jednak z przyczyn technicznych jej laptop nie poradził sobie ( a tak niewiele brakowało ). Chodzi mi o jakąs gre, gdzie, może hoduje sie zwierzątko, wiem, ze sims'y kiedyś lubiła, więc może możecie polecić cos w tym stylu.

chuzzle - sa puchate i wydaja smieszne odglosy

brono32
25-03-09, 09:44
polecam grę victorygames.eu/Caveman-Craig

marina
30-04-09, 13:07
moze simcity by jej sie spodobalo? ja jak sie dorwalam to kilka dni mnie nie bylo :)

Jurgi
30-04-09, 14:45
Jest trochę gier w rozbudowywanie farmy, prowadzenie hotelu i tym podobne, może coś takiego?

fotoekspresja
30-05-09, 23:53
Ja myślę, że Simy czy Wormsy spokojnie będą się jej podobały :) Może najnowsza część?:)

Dodali tam sporo bajerów:P Gra zrobiła się naprawdę ciekawa i pochłania w całości na kilka godzin (przynajmniej;)
albo jeżeli chodzi o zwierzątka to może:
Hotel dla zwierzaków?

ale czy to trochę nie za dziecinne??:)
A strategię lubi?? Oprócz Simów są też Settlersi itp
albo gry cRPG ?:)

Puma22
28-01-10, 08:37
Simsy są spoko, ale grałam w nie w podstawówce...Doceńcie te dziewczyny i polećcie coś fajnego;) Też jestem laską i gram w Herosy, Wiedźmina, Rome tota war itd. Jak gra jest fajna to musi być od razu tylko dla facetów?:)

zombiak
07-06-10, 17:24
Simsy są ponadczasowe, ale jak pamiętam to mojej siostrze podobał się kiedyś airline tycoon :mrgreen:

masterr
15-07-10, 08:26
jak dla mnie fajne były gry typu Tomb Raider, Syberia, Diablo II

caduceus
24-03-11, 14:09
Hospital! Moja dziewczyna przez dobry miesiąc siedziała przyklejona do monitora i zastanawiała się gdzie postawić kwiatek w gabinecie przyjęć.

Birdy
28-11-11, 10:26
kitchenwill

lilianaj59
13-09-12, 10:21
A ja polecam szanownym koleżankom grę Bastion. Świetna muzyka, grafika, nietuzinkowa fabuła i klimat.

KobietaWBiznesie
08-04-13, 15:33
mnie pochłania gta - wspaniała możliwość rozwalenia pieszych i zabicia paru gangsterów, mnie wciągnęła :-)

japaman
10-04-13, 10:49
Moja dziewczyna bardzo lubi grać w angry birds :P

Fart
22-07-13, 08:58
Moja dziewczyna bardzo lubi grać w angry birds :P

A w dodatku mają różne mutacje.

Jak lubi gry przygodowe to zawsze warto zajrzeć

malawanilia
07-08-13, 11:26
Uwielbiałam Simsy! Już mnie to nie fascynuje bo jestem za stara na takie rzeczy. Lepsze Simsy niż jakieś strzelanki zawierające przemoc.

Czajkowski
08-08-13, 13:41
To dziewczyny w dzisiejszych czasach nie grają w Facebooka? :)

edwardnawarski
21-08-13, 07:58
Kup dziewczynie Amnesie: The Dark Descent ;)

BartekMazak
19-10-13, 11:13
A może stardoll? Hehehe
Tylko to raczej dla takich młodszych dziewczyn - świat mody, lalki itd, no ale nawet starsi lubią zabawy z przeszłości, więc może się nada:)
Ja w tym serwisie pykam w "plemiona".

mezo
24-02-14, 13:55
Moja dziewczyna gra w Jurassic Park - potrafi spędzić przed nią około 3h dziennie ;/ czasami aż mnie to denerwuje.

Marlenka19
02-03-14, 10:02
Skoro Twoja dziewczyna lubi budowanie miast i tego typu sprawy to może zaproponuj jej Rising Cities. Mimo, że to kobieta to nie widzę przeszkód, aby mogła zostać burmistrzem wirtualnego miasta. Jak dotąd jest to jedna z najlepszych gier związanych z kreowaniem miast od podstaw.

rouman
02-07-14, 10:13
gdzieś wcześniej padła pozycja Diablo 2 :) a ja zaproponuję kolejną część Diablo3! Dobra giera zarówno do casualowego grania, a jak się dziewoja wciągnie to rozgrywka tak szybko się nie znudzi :) Znaczy ja bym wybrał tą pozycję bo bym mógł też pograć ^^ w teamie

pepka
04-08-14, 05:08
A gracie również na mobilnych?
Bo ja ostatnio śmigam sobie na moim tablecie w Cut The Rope - naprawdę fajna gierka, bardzo miła z ładną bajkową grafiką :D
Można sobie poczytać tutaj recenzję gry na tablet - no i oczywiście innych darmowych gier na tableta.
Jeszcze wcześniej grałam sobie w angry birds ale już mi się trochę znudziło. Chyba każdy z Was w sumie zna tę grę co nie? :)

Churchill
02-10-14, 10:26
Nie ma czegoś takiego jak gry dla dziewczyny.

Minifir
03-10-14, 12:07
Polecam Sim City, w sumie to każda część tej gry jest dobra :)

santol
04-10-14, 08:00
Syberia 1 i 2, najlepsze klimatyczne przygodówki, możecie razem pograć

Lukasz1
31-03-15, 19:22
Cześć )))
Liczę że najlepszą grę dla dziewczyn każdy chłopiec nosi z sobą

valerie89
08-04-15, 10:01
dziewczyny najczęściej grają w gry ekonomiczno-strategiczne (w tym farmerskie) i fantasy MMORPG.

Diagoras
20-09-16, 08:44
Już tak nie gadajcie. Liczba kobiet grających "na serio" rośnie każdego dnia. Moja na przykład bardzo nie lubi jak staram się jej dać do ogrania coś typowo kobiecego. Jakieś Simsy czy MMO, w których kobiety mają łatwiej. Zdecydowanie bardziej woli mecz w FIFE lub gry fabularne jak Assassin's Creed, Watch Dogs, ewentualnie Skyrim.