PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno kierownicy!!

Goguś
05-11-08, 17:08
Planuje kupić kierownicę tak do 160zł. Ale też i z tym mam problem.Mam te dwie na oku ale nie wiem którą z nich kupić? Znacie lepsze??
Logitech 963339-0914 Formula V.FB Wheel
Media Tech MT176 Chase Booster
Ciao!!

Rybzor
05-11-08, 19:30
Na powyższych stronach jest opinia użytkowników, którzy za pewne kupili dany przedmiot. Nie wywnioskowałeś z nich która "jest lepsza"? :P

W sumie domyślnie, to ta droższa...

Marcello
05-12-08, 19:59
w saturnie są teraz raty 30x0% więc może coś droższeog i zarazem lepszego załatwisz:)

Siriah
06-12-08, 17:00
Zgadza się! Marka nic nie znaczy! Lepiej kupić droższą kierownicę badziewnej firmy Media-Tech(ale za to z drążkiem zmiany biegów), niż tańszą porządnej firmy (trochę uboższą w wyposażeniu). :-?

max
07-12-08, 07:38
Witam,
Przede wszystkim tylko kierownica z FORCE FEEDBACK (sprzężenie zwrotne) a nie jakies force whell, vibration itp., Różnica jest gigantyczna. FF w większości gier przenosi na kierownicę wrażenia jazdy po różnej nawierzchni, czujesz jak tracisz przyczepność kół itd. Natomiast kierownice ze zwykłymi wibracjami to zbędny wydatek. A jeśli chcesz tylko pokręcić kółkiem, to lepiej kupić kierownicę bez bajerów (nawet używaną) za to z jak największym kątem obrotu. Za kasę o której wspominasz ciężko wyrwać coś z FF chyba, że używany sprzęt. Z tańszych kierownic z FF polecam Logitech Formula Force EX - wydatek około 200zł.

consa22
29-12-08, 13:36
Potwierdzam - Logitech Formula Force EX - byłaby chyba najlepszym rozwiązaniem. Posiadam taka i jestem z niej bardzo zadowolony. Na początku miałem z nią delikatne "przeboje" (po zakupie okazała się nie do końca sprawna), ale po wymianie na nowy egzemplarz już wszystko było ok. :piwo:

malenkami
16-02-09, 12:05
Na powyższych stronach jest opinia użytkowników, którzy za pewne kupili dany przedmiot. Nie wywnioskowałeś z nich która "jest lepsza"? :P

Nie zawsze to co droższe jest lepsze - niestety :roll:

Aczolwiek w tej kwestii myślę, że im droższa tym lepsza.. więcej bajerów itp..

lipazehej
20-02-09, 17:20
Nic już dzisiaj nie ma sensu, wszystko to i tak Hakol Hawel pl

Puma22
21-01-10, 19:13
Nie wywnioskowałeś z nich która "jest lepsza"? :P

Niekoniecznie. Sprzęt Tracera na przykład nie jest wcale drogi a bardzo dobrej jakości. Ja mam joystick tego producenta. Słyszałam, że kierownice też robi dobre.

lilianaj59
13-09-12, 11:26
Ze swojej strony mogę polecić wspomnianą kierownicę Logitecha. Zero luzów po dwóch lata solidnego męczenia niemal dzień w dzień :)

dorota88
03-10-12, 15:28
Kup Logitecha, to dobra firma:)

cecille32
03-10-12, 23:33
Logitech zdecydowanie...Kierownica + NFS+konsolka = super zabawa!

korczek
03-01-13, 09:32
Miałem kiedyś kierownice Logitecha do ps2. Bardzo fajnie grało się w Gran Turismo 4. Z resztą Logitech od lat produkuje najlepsze kierownice.