PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję dobrego serwera.

sps100
06-11-08, 11:07
Nasza firma każdego dnia wysyła min. 5000 wiadomości e-mail, do naszych klientów. Niestety nie każdy serwer pozwala na taka działalność. Prosze o podpowiedź, gdzie moglibyśmy wykupić usługę hostingową, ktora pozwalalaby na taką działalność. Bardzo proszę.

varez
06-11-08, 12:55
kupcie serwer dedykowany, albo nawet mocniejszy serwer VPS..
np na ovh.pl sa tanie
vpsy dobre sa na webh.pl

magas
21-05-09, 10:41
Nasza firma każdego dnia wysyła min. 5000 wiadomości e-mail, do naszych klientów. Niestety nie każdy serwer pozwala na taka działalność. Prosze o podpowiedź, gdzie moglibyśmy wykupić usługę hostingową, ktora pozwalalaby na taką działalność. Bardzo proszę.

Witam,

spróbuj przyjrzeć się rozwiązaniu IntraOut (www.intraout.pl) - platforma komunikacyjna stworzona z myślą o firmach, współpracująca z CommuniGate. Serwer niesamowicie stabilny, jest w stanie obsłużyć olbrzymi ruch. Communigate pochodzi z doliny krzemowej, ma laboratoria badawcze i rozwojowe w USA i Rosji, rozwiązania sprzętowe Intel, Sun, HP oraz IBM z którymi to ciśle współpracuje przy kolejnych wersjach produktów. Dobry, stabilny twór zapewniający dostępność na poziomie 99,999% (podobno, u nas narazie jest 100% :) ).
Mnie się IntraOut podoba, właśnie w naszej firmie przeszliśmy na ich rozwiązanie pocztowe - kosztowało to oczywiście wiele zamieszania, ale przy wsparciu ludzi z IntraOut poszło sprawnie :)
Sprawdź, może to rozwiąże Twoje problemy. Wiele moich rozwiązało :)

malwek
22-05-09, 18:11
na ovh notujemy nawet 40-50% utratę pakietów po drodze, więc stabilnośc tego linka jest marna. Stan ten trwa do dzisiaj a monitoring prowadzimy od sierpnia 2008 r. W efekcie zrezygnowaliśmy z usług ovh i z jednego z testowych tam dedyków. Lipa na całej linii mówiąc krótko. Ilośc nie przerodziła sie w jakość.
Na webh.pl moja znajoma dostała ostanio emaila,że za 200 zł /miesięcznie to ma się nie spodziewać "cudów" że serwer leży 10 godzin i nikt palcem sie do niego nie dotknął a serwis na tym VPS był pewnej ważnej instytucji. Jeśli ma być ze stresem, to do webh.pl

Do wglądu korespondencja z webh.pl

Poszukaliśmy i znaleźliśmy naprawde dobrego linka z serwerami dedykowanymi a co ważne..stabilny i support rewelacja. Uptime 99,99999% i reakcja jest w 5 minut po zgłoszeniu...
Nie podaję firmy, bo to już kryptoreklama...

Pozdrawiam.
Piotrek Drozd.

Webh.pl
30-05-09, 22:14
Proszę na pw informacje odnośnie korespondencji.

Pozdrawiam

xfiles
19-06-09, 16:54
Spróbuj PowWeb (http://powwebpro.com).

stopek34
20-06-09, 12:35
Sam korzystam od ponad roku z hostingu linuxpl.com i jestem zadowolony. Przede wszytkim mają support, który wie po co tam siedzi..

wielkibrat
02-12-09, 09:07
Mocny VPS powinien bez problemowo podołać, jako przykład daję to: http://www.webserwer.pl/vps.html Mam tam konto dzielone i jest ok, ciekaw jestem jak spisuje się VPS.

karolajna1
27-01-10, 12:47
Zdecydowanie polecam platformę IntraOut. Szybki dostęp do danych z każdego miejsca na świecie, szybka pomoc techniczna w razie problemów (jeszcze nie miałam sposobności skorzystania, gdyż wszystko działa bez zarzutu, jednak umowa mi to gwarantuje), serwer z absolutną ochroną danych ... Czego chcieć więcej ??? :) Polecam każdemu, kto lubi być na bieżąco i nie boi się nowości.

Pozdrawiam,
Karolina

P.S. Na YouTube jest film z prezentacją : \IntraOut na YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=pWYH5mhHdZI)

imb
05-09-11, 13:26
Ja natomiast AZ.PL, szybki, nie ma z nim problemów, dobra obsługa techniczna. Ciekawe i częste promocje, mi na przykład udało się trafić na transfer bez limitu ;)

Grzesiek
21-10-11, 00:30
Była tu propozycja dotycząca serwera dedykowanego. Z mojej strony polecam serwer dedykowany w ramach usługi Cloud2b i zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty. Krótko mogę powiedzieć, że jest to usługa połączona z wysokiej jakości kolokacją - jako klient wybierasz z oferty odpowiednie dla siebie urządzenia, które są ulokowane w bezpiecznym data center, a opłatę stanowi comiesięczny abonament - realizowany indywidualnie na podstawie tego, z czego korzystasz.

quake
02-03-12, 10:56
Od kilku lat korzystam z linuxpl i jestem zadowolony.

Witka
25-08-12, 15:46
My też na linuxpl mieliśmy, teraz mamy i u nich i w exone.pl - a bo ponoć nie wolno wszystkiego w jednej firmie trzymać.
W każdym razie taka mądrość obiła mi się o uszy.

tuliusz
28-08-12, 09:02
Bez problemu obsługuje linuxa i jest wszystko dobrze. Nie ma żadnych problemów. Mogą go tylko polecać.

ro9ro9
30-08-12, 12:49
Ja korzystam z usług firmy linuxpl.com . Jeśli chodzi o pomoc to wszystko ok, czasami zdarzają się przerwy w dostawie ale to chyba wszędzie.

Dla mnie ważne jest to aby firma często robiła aktualizację i ta firma spełnia wymagania.

Zarządzanie serwerem poprzez Direct Admina.

vvti
05-09-12, 12:41
Jak potrafisz działać na linuxie to można brać z OVH. Ceny przyzwoite mają. Ale trzeba się troche znać na administracji, chyba, że się ma znajomego od tych spraw

Morski
11-10-12, 13:34
Od kilku lat korzystam z linuxpl i jestem zadowolony.

Chyba, że strona zacznie generować za duży ruch to ci zawieszą domenę.
Tego oczywiście ci nie powiedzą jak kupujesz hosting.

lament
28-10-12, 08:43
Chyba, że strona zacznie generować za duży ruch to ci zawieszą domenę.
Tego oczywiście ci nie powiedzą jak kupujesz hosting.

Tego typu akcje mają miejsce w każdej firmie świadczącej usługi hostingowe. Nie ma się co dziwić takiej reakcji, ponieważ tanie hostingi na jednej maszynie mają po kilkaset innych stron. Jeżeli jednak ze stron zacznie generować wysokie obciążenie zostaje zablokowana z uwagi na bezpieczeństwo innych klientów.

Podejrzewam, że zamawiając usługę hostingową akceptujesz regulamin, w którym jasno jest określona wartość zużycia dla jednego konta.

Do prowadzenia stron z dużym ruchem służą serwery dedykowane, która dają większą swobodę w tym zakresie, ale i cena nie wynosi 50 zł za rok, tylko jest kilkukrotnie większa.

pepka
14-11-12, 11:33
Jedyne które mi na szybko przychodzą do głowy i są w miarę niezawodne to nazwa lub home

mezo
12-12-12, 11:11
Faktycznie home jest dobry ale równie dobry jest 1and1 i do tego tańszy...

damian19
13-12-12, 21:54
Akurat serwery 1and1 nijak się mają do tego co prezentuje home... Zresztą pozytaj sobie opinie w internecie o tej niemieckiej firmie

wielkibrat
22-03-13, 12:17
Home i 1and1 to nie są ani tanie, ani dobre hostingi. Tanie konto to np. 10 Gb transferu jakie posiadam w Hekko za 43 zł rocznie. Jak dotąd żadnych awarii, dobry kontakt z supportem, no i płacę za to śmieszne grosze.

Finansista
29-08-13, 09:47
Ja polecam futurehost

Julita
17-10-13, 17:29
A może FC.pl? Teraz oferują:
- pakiet „domena + serwer” w cenie 149 zł brutto rocznie – na stałe,
- dodatkową zniżkę na pierwszy rok w wysokości 50 zł,
- bezpłatną pomoc w przeniesieniu Państwa strony i domeny do firmy FC.pl

Moim zdaniem się opłaca, a że specjalizują się w obsłudze stron z dużym obciążeniem to nie ma obaw, że stronka padnie i będzie kilka godzin niedostępna.

Dorota_@
04-11-13, 09:57
Na rynku jest tyle ofert dotyczących dobrych serwerów, że trudno się w tym wszystkim zorientować. Ja obejrzałam różne oferty i chyba najbardziej mnie przekonał Aptus. Są długo w tej branży i widziałam, że mają pełno referencji na stronie. Znalazłam też u nich znacznie więcej różnorodnych projektów graficznych niż u innych. Muszę się jeszcze zorientować jaki budżet na to mogę przeznaczyć. Ale... jak otwierać sklep, to z rozmachem;) - spróbuję - przynajmniej na razie - przymknąć oko na te wydatki.

wielkibrat
08-11-13, 14:19
Co to jest ten aptus? Jak dla mnie anonim. Po referencjach wybierasz hosting? Przy hostingu najpierw czytasz opinie w sieci, później bierzesz konto na okres testowy - to jest podstawa do dobrej oceny hostingu. Bo chyba nie oczekiwałaś że jakaś firma wstawi na swoją firmówkę coś negatywnego o swoich usługach?

Dorota_@
13-11-13, 12:21
Dzięki za rady:)

mezo
24-11-13, 19:09
Mam jeszcze pytanie z trochę innej beczki. Czy trudno jest skonfigurować serwer dedykowany który mam zamiar wykupić pod takie usługi jak poczta i www (php, mysql)? Działałem wcześniej trochę na Krasnalu i mam podstawową wiedzę z zakresu Apache. Czy to wystarczy?

lament
24-12-13, 12:34
Mam jeszcze pytanie z trochę innej beczki. Czy trudno jest skonfigurować serwer dedykowany który mam zamiar wykupić pod takie usługi jak poczta i www (php, mysql)? Działałem wcześniej trochę na Krasnalu i mam podstawową wiedzę z zakresu Apache. Czy to wystarczy?

To zależy co dla kogo może być trudne. Wszystko jest do nauczenia. To tylko kwestia Twojego zaangażowania.

joonek9
28-12-13, 20:40
Polecam Masternet, przystępne ceny i wielki plus za niezawodność, serwery na prawdę dobrze działają.

wielkibrat
05-02-14, 13:56
Siedzę od 6 lat na kontach Hekko, strony mam różne, różne również konta. Najdroższe konto jakoś za 120 złotych, stron kilkadziesiąt. Z żadnym serwisem nie mam problemów. Co najlepsze - oni przy takiej niskiej cenie, mają support, który odpowiednia w ...2 minuty?

pepka
06-03-14, 15:46
Mam w AZ. Całkiem dobre - chociaż czasami się zamulają. Podobno AZ połączył się z Home. Może jakość usług się poprawi.

wielkibrat
10-03-14, 14:55
pepka - nie połączył się, a został kupiony. Z az korzystałem kiedyś, głównie jeśli chodzi o domeny, ale w sytuacji kiedy W hekko płacę 54 brutto, a w az 120 brutto, po prostu nie widzę sensu.

pepka
22-04-14, 09:35
A sorry. Został kupony - a właściwie większa ryba połknęła mniejszą rybę.

wielkibrat
20-05-14, 14:51
Czy połknęła... Wykorzystała okazję, zmniejszyła ceny, ale i tak daleko im do ofert mniejszej konkurencji. Musieliby mocno zjechać z cen, żeby zwiększyć zainteresowanie, mniej więcej do tego poziomu jaki aktualnie utrzymuje Hekko.

koziol34
23-05-14, 09:26
Ja mogę polecić ovh.pl. Sam korzystam i jestem zadowolony.

wielkibrat
23-05-14, 15:10
Oni mają dobre pakiety? Ile płacisz za jaki pakiet hostingowy? Jaki oni mają panel zarządzania? Bo jeśli chodzi o domeny to jest jakaś masakra ;-)

pepka
18-02-15, 10:28
A gdzie mają obecnie dobre oferty na serwery dedykowane?

walduchowek1234
19-02-15, 10:57
Pepka - a do czego chcesz dedyka używać. OD tego zależy co można ci polecić.

mezo
20-02-15, 16:02
U nas w firmie wykorzystują to do pracy w chmurze. Mamy kilka aplikacji dzięki którym część osób może pracować zdalnie. Ale dobry dedyk to nie jest tania rzecz. My korzystamy ze sprint data center. Tu masz linka do nich https://www.sprintdatacenter.pl
Generalnie są szybcy i mają 24h pomoc techniczną - dają radę.

hempe
04-03-16, 15:36
Odpal sobie testy w kilku firmach i na tej podstawie wszystko dobierz. Same opinie to zbyt mało.
Zazwyczaj masz 2 tygodnie testu - sprawdź wtedy jak działa choćby support i na tej podstawie oceniaj usługę.

BazyLiszaj
21-03-17, 12:57
dokładnie, dobrze że poruszony jest temat supportu. miałem do wyboru dwa miejsca i wprawdzie nie o serwery chodziło tylko galerie przedmiotu ale wybrałem fotolister bo mieli o wiele lepszy kontakt z klientem i wskazówki jak używać żeby było optymalnie

hempe
04-04-17, 15:06
Nie ogarniam. A na jakiej podstawie oceniałeś jakość kontaktu?
Aż z ciekawości wyślę pytanie do supportu ;-)

zuzlable
19-12-19, 18:03
hejka hejkak