PDA

Zobacz pełną wersję : opony zimowe jakie polecacie?

Krzysiek
24-11-08, 09:51
W miare tanie i dobre oczywiście (jeśli bywają tanie i dobre :)

wireless
27-07-09, 19:53
No w większości przypadków da się dopasować cenę do jakości w miarę optymalnie, tylko trzeba dobrze trafić. Odnośnie opon czy to letnich czy zimowych zawsze dobrze spytać specjalistów, ja się kontaktowałem ze sklepem oponywysylka.pl bo są profesjonalni w obsłudze i znają się na rzeczy więc polecam i na lato:-D

Marshall
31-07-09, 15:30
Zajrzyj na strony gazet motoryzacyjnych i poczytaj artykuly z sezonu zimowego 2008 o testach opon. Co wazne, zwroc uwage na taki rozmiar opony, jaki potrzebujesz, bo w przypadku innej wielkosci opon ich wlasciwosci moga sie roznic - opona x moze byc swietna w rozmiarze y, ale juz raczej przecietna w rozmiarze z.
Dobrze, ze myslisz o zakupie opon zimowych teraz, bo to w sumie juz ostatnia szansa, aby znalezc dobre promocje.
Sam kupilem juz 2 razy na opony.com z dostawa przez kuriera.
W przypadku malo znanych firm lub zbyt "dobrych" promocji warto dopytac, czy opona nie jest przypadkiem lezakiem magazynowym sprzed kilku lat - informacja o tygodniu i roku produkcji opony znajduje sie na jej bocznej sciance.

BartekMazak
28-10-12, 14:10
Mi z oponami kojarzy się tylko marka Michelin (ludzik) no i Dębica

masterchef
22-03-13, 13:32
ja na kończący się sezon kupiłam sobie takie opony zimowe (http://sprzedajemy.pl/opony-zimowe-245-70-16-245-70r16-vredestein,372958) i choć nie jest to Michelin czy Dębica to słyszałam, że marka Vredestein też należy do tych jednych z lepszych

brylant
30-10-13, 13:59
Goodyear Ultra Grip.

Arrdam
24-10-14, 16:09
Ja chyba już zmienię w następnym tygodniu. Fakt, że ma być znów 10 stopni ale jednak poranki i wieczory są dość zimne.. Ale też najpierw czeka mnie wybór i zakup. W tym sezonie myślałem o nowych oponach..

50Tormente
31-10-14, 19:07
Jak wyżej - Goodyear Ultra Grip!

Arrdam
03-11-14, 11:24
Znalazłem fajne Bridgestony, jeździł ktoś może na ich oponach?