PDA

Zobacz pełną wersję : oferty telefoniczne dla firm.

melasa
21-01-09, 18:17
Hej. Orientujecie się w ofertach dla firm? Muszę się dobrze w tym zorientować. Poki co porównuje oferty, ale nie wiem gdzie szukać kruczków. Z czego korzystacie?

Marshall
21-01-09, 18:32
Z voip na telarenie :)

martinez
23-01-09, 11:29
obczaj sobie oferte plusa biznesowa nowa. polaczenia do 5 osob w plusie za darmo, poza tym calkien niezle stawki, chociaz zalezne oczywiscie od wysokosci abonamentu. telefony dobre bo poza nokiami e51, i e71 za zlocisza sa jeszcze jakies aparaty.

melasa
27-01-09, 15:12
No patrzyłam na tego plusa. Całkiem tanio jest. Ale napisali na stronie, że jest ten bonus 5 numerów w plusie lub stacjonarne. To 500 minut jest?! a do jakiego abonamentu to się tyczy? Czy wszystkich? Bo nie moge sie polapać w tych tabelkach, ehh :los:

martinez
28-01-09, 10:32
tam jest chyba tak, z tego co rozumiem, ze bulisz za te 5 numerow - taka aktywacja. przy abo 30 , placisz za te 5 darmowych numerow 10 zeta miesiecznie, przy abo np. 100 placisz 3 zeta, a przy abo 300 nie placisz nic...wszystko zalezy od tego jaka wybierasz oferte.

melasa
11-02-09, 12:41
ahaś..no rozkminiłam już wszystko. Myslałam tez o play, ale zrezygnowałam, bo jakies zawiłe t epromocje.
Wzieliśmy ten pakiecik plusa, średni abonament. i mam nokie za złocisza ;) nie ma to jak służbowy telefon.