PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o porady :)

Mirka
19-02-09, 11:57
Jestem tutaj nowa i szukałam podobnego wątku, ale niestety nie znalazłam. Dlatego postanowiłam założyć nowy (swoją drogą mam nadzieje, że mi wyjdzie :) ) A teraz do sedna. Chciała bym usłyszeć wasze opinie na temat kuchenek mikrofalowych. A prośba spowodowana jest tym, że moja poprzednia niestety ukończyła już swój żywot. Nawet nie wiem co do dokładnie za mikrofala była, ale udało mi się ją kupić w super promocji :lol: Jednak teraz czeka mnie kolejny zakup i chciała bym żebyście mi doradzili jakąś na prawdę godną polecenia, a niezbyt drogą (cena tak do 400zł). Jeśli chodzi o funkcje to nie muszą być jakieś "bajery" te podstawowe w zupełności mi wystarczą. Będę wdzięczna :smile:

Rybzor
19-02-09, 13:42
Ostatnio również kupowałem mikrofalę i muszę powiedzieć że najlepiej spisuje się ZELMER. Może nie są one najtańsze (chociaż pewnie i takie dało by się znaleźć), ale jeśli chodzi o jakość to przebijają wszystkie, bardzo polecam. Jeśli chodzi o konkretny model, to polecam coś tego typu:
http://www.allegro.pl/item553021186_mikrofala_zelmer_29z022_grill_gotowa nie_nowosc.html
lub tego:
http://www.allegro.pl/item554164376_mikrofala_zelmer_29z010_promocja.htm l

Z tego co zauważyłem w sklepach jest często o wielee wyższa cena niż na allegro, jeśli chodzi o mikrofalówki.

love souvenir
26-05-09, 00:26
Ciekawym rozwiazaniem dla problemu kupno mikrofalowki mysle, ze bedzie ten model: ELECTROLUX Kuchenka mikrofalowa EMS 2840S 2B

mnie urzeka jego futurystyczny dizajn, ale i praktycznosc.
zreszta poczytaj specyfikacje i przekonaj sie sama.
za niedlugo sama bede kupowala mikrofale i mysle, ze zainwestuje wlasnie w te i w tym sklepie internetowym, bo jes szybko,latwo i kompetentnie :)

stopek34
17-06-09, 09:45
Zdecydowanie Zelmer - bardzo dobry sprzęt robią, mam od nich mikrofalę i odkurzacz 3 lata no i serwisu nie odwiedzały :)

frgt_10
17-06-09, 13:29
zgadzam się, zelmer jest porządny. ja miałam zelmera, byłam bardzo zadowolona. ale teraz po przeprowadzce już nie mam mikrofalówki ;)

Miron
08-02-10, 16:14
JA ostatnio zakupiłem mikrofalówkę Candy CMG 7417 DS
Jest to solidny produkt bez żadnych bajerów jak chciałaś.
8 najpotrzebniejszych funkcji. Bardzo ładnie rozmraża.
Ładny srebrny design.
Wyświetlacz opisowy, więc można się połapać co się dzieje.
Polecam:-D