PDA

Zobacz pełną wersję : Nie tylko fakty - Tomasz List

Braciszek
15-03-05, 15:13
Tomasz Lis od jakiego¶ czasu jest dla mnie autorytetem w dziedzinie mediów i dziennikarstwa, zgadzam się również z większo¶ci± jego pogl±dów. Szczerze polecam Wam jego ksi±żkę "Nie tylko fakty" w której obok autobiografii bardzo trafnie i ciekawie opisuje 15 lat naszej historii po roku '89, ale np. kulisty powstawania telewizji TVN. Ksi±że czyta się bardzo dobrze, wręcz połyka. Jak się okazuje Tomasz Lis jest nie tylko ¶wiednym dziennikarzem i publicyst±, ale też literatem ;)

dom
03-06-05, 16:12
I manipuluje opinią publiczną. Jak przystało na prawnika to manipuluje dość niebezpiecznie.
Nie bardzo mi odpowiada Ĺ‚amanie prawa przez prawnika przy przeprowadzaniu wywiadĂłw.
Zawsze uważałem i uważam, że na każdego lisa trzeba uważać.
Wcale nie polecam jego działalności, żadnej działalności.
Jest za bardzo wraĹĽliwy na swoim punkcie i wpada w furie

Piotrek
03-06-05, 16:39
A ja polecam książke Tomka Lisa pt. "Co z tą Polską?"... myslę, że tę książkę trzeba przeczytać w pierwszej kolejności. Jest bardzo ciekawa...i stanowi doskonalem kompendium przeszłej i obecnej sytuacji kraju.

dom
03-06-05, 18:53
Tak dokładnie to ja widzę przez całe życie co z tą polską. Może nie z polską ale z cwaniakami, różnymi manipulantami pracującymy wszędzie od GRN-u do Gminy, od Rady Pańswa PRL-u do Rządu RP. Dla ludzi młodych to może i ciekawe ale dla mnie to obrzydliwe jak polak potrafi się zgnoić dla pieniędzy. Wcale nie z Moskwy wtedy a teraz z Brukseli.
Niestety, ale nasi najbliszsi sÄ…siedzi powodujÄ… gnojenie sÄ…siadĂłw.
Ich niechęć do pracy a rozczenia do państwa powodują właśnie takie zachowania manipulacyjne. Brrrrrr.