PDA

Zobacz pełną wersję : ROBOT KUCHENNY dla żony

Bartekkk
13-03-09, 12:04
Przeglądałem forum, ale nie znalazłem nic podobnego, Mam ogromną prośbę. Chciałbym kupić mojej żonce Małgosi prezent w postaci Robota Kuchennego. Okazja to urodziny :) Tylko jak to facet zielonego pojęcia nie mam, jaki wybrać? A nie chciałbym kupić czegoś co nie spodoba się Gosi. To normalne. Doradźcie, byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam :)

Aniuska
16-03-09, 10:29
Praktyczny prezent, uważam, że to dobry pomysł :) Jako kobieta doradzała bym Robot wielofunkcyjny, który jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią spędzać dużo czasu w kuchni i "czarować" :) Tym którym nie sprawia to tak wielkiej przyjemności bądź nie mają czasu, również :D Wyręcza z wielu domowych obowiązków. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Robot KASIĘ do tego malakser, blender. Są również inne modele, wybór jest duży, ale to zależy od zasobności Twojego portfela :smile:

Bartekkk
20-03-09, 12:31
Dzięki Aniuska, za radę i odpowiedź. Jednak dobrze doradzić się kobiety :) A możesz dokładniej napisać na czym te funkcje polegają (tak ogólnie), to chociaż bym się trochę zorientował w temacie. Bo tak kupować i do końca nie wiedzieć do czego to służy he,he. Małgosia na pewno by wiedziała. Prezent to prezent! Wybór jest, o to właśnie chodzi. Dlatego mam jeszcze większy problem.:wlosy_staja_deba: pozdrawiam.

Aniuska
23-03-09, 11:07
Oczywiście, że mogę napisać. Jeśli chodzi Ci o blender to służy on do mieszania, miksowania. Koktajle owocowe podczas lata, super sprawa :) Malakser szatkuje, kroi, uciera itd. Ostatnio przy jego pomocy zrobiłam majonez. Podobno smaczny. Bartku, polecam udać się do sklepu. Tam z pewnością świetnie doradzą. A ja ręczę za to, że prezent w postaci robota kuchennego ucieszy żonę :)

Bartekkk
26-03-09, 14:32
Dziękuję Aniuska, że zechciałaś mi napisać. Jest mi miło :) Ale powiem wprost! Byłem w sklepie (wszystko mi tam wyjaśnili co i jak) no i. Prezent już mam! tak, tak kupiłem. Zdecydowałem się na robota Kasię (podobnie jak Ty, - i nawet moja teściowa polecała) już zapakowany jest. Teraz tylko wręczyć i zobaczyć reakcję Gosi. Mam nadzieję, że będzie pozytywnie. Trzymajcie kciuki. pozdrawiam.

Aniuska
29-04-09, 10:40
to na co jeszcze czekasz, opisuj nam tu reakcję żony :-P nie była zazdrosna o tą całą Kasię? hehe a tak poważnie mówiąc to pewnie małą rewolucje przeżyliście w kuchni, bo u mnie tak było w momencie zakupu tego sprzętu z mpm ale nie da się ukryć że przy jej pomocy można zrobić 2razy więcej rzeczy

stopek34
17-06-09, 09:49
Wiem, że już po urodzinach, ale co powiecie na Thermomix? Chyba nie są dostępne w zwykłych sklepach ale na Alledrogo na pewno są. Jak widziałem ile ten sprzęt może zrobić rzeczy to byłem w szoku... Cena też nie mała bo koło 3-4 tysiące, no ale sprzęt na lata i do wszystkiego w kuchni.

Miron
15-02-10, 16:36
Ja swojej żonie kupiłem zmywarkę candy i moja żona totalnie zwariowała.
Jatez na tym skorzystam bo szczerze mówiąc to ja najczęśćiej zmywałem naczynia po posiłkach bo moja żona ma alergie na płyny.
Ale radość mojej żony to było coś nie pojętego.

MalwinaP
12-07-10, 13:55
Ja to wiem,ze robota kuchennego bym nie chciala dostacani zelazka ani innego sprzetu z okazji URODZIN, chyba ze bym sama poprosila o takowy. Wkleilam mezowi ogloszenie z katalogu, jak juz wiedzialam co chce i mi zakupil super robot kuchenny, ale sama wybralam i bylam swiadoma co robie. Inaczej, to Panom nie polecam kupowac wyposazenia kuchni, bo zona moze poczuc sie zawiedziona i sprowadzona do parteru

zimny
12-07-10, 14:01
Ja swojej kupiłem KitchenAid'a proffesional HD i jakoś nie wygladała na sprowadzoną do parteru...

Natomiast jak bym cos wziął z tego linku co podałaś to z parteru nie podniosła się przez kilka tygodni :]

kalarepka
12-11-10, 18:45
kupić żonie na urodziny robot kuchenny?! to są najgorsze prezenty....kup jej jeszcze zestaw garnków i fartuch.daj spokój! kup tylko coś dla niej!

Raquel
26-11-10, 09:12
Taki prezent mozecie sobie zrobić razem, w końcu wspólnie n[będziecie z tego korzystać. To tak jagbyś dostał młotek i paczkję gwoździ.... Totalna beznadzieja.

wisiorek
11-11-11, 12:55
A ja tak nie uważam... różne są kobiety i jedne wolą coś dla siebie, dla urody itp. a inne prezenty praktyczne. Moja mama na przykład ma tony kremów, których nie używa (właśnie to są nietrafione prezenty), a za to jak dostanie coś ładnego i praktycznego to bardzo się cieszy, bo przynajmniej ma jakiś pożytek. Ostatnio sprawiłam jej takie fajne bambusowe deseczki do kuchni i od tej pory nie używa już innych :)

telefrenia
22-05-12, 11:05
praktyczne prezenty górą :) sama w życiu bym się za gadżet do kuchni nie obraziła, bo gotowanie to dla mnie czysta przyjemność. krem tkai jak lubię mogę sobie sama kupić, a facet niekoniecznie orientuje się co i jak, więc lepiej żeby zajrzał do avansu i wybrał mi jakąś nową zabaweczkę do kuchni :D