PDA

Zobacz pełną wersję : pralki Candy

camembert
25-03-09, 15:03
hej, szukam pralki o niestandardowych wymiarach (niższej niż 85 cm). Udało mi się znaleźć tylko pralki Candy o takich parametrach. Macie może jakieś doświadczenie z modelami tej firmy?

Bartekkk
26-03-09, 14:42
Niestety nie. I przyznam się szczerze, że w domu nie posiadam żadnego urządzenia z ich oferty.

matrioszka
20-04-09, 11:06
Ja słyszałam, że są ok, ale sama mam w domu Amicę ;) Generalnie - myślę, że nie są złe, Candy to firma, która ma w swojej ofercie naprawdę dużo modeli pralek, jest więc jakimś "specjalistą".

telefrenia
20-06-09, 14:59
u mnie jest candy od... ładnych paru lat (10?)
z tego co kojarzę, to może jedną jakąś awarię mniejszą miała... ale ogólnie ciągle na chodzie, ja polecam!

balsam
13-07-09, 10:33
u mnie jest candy od... ładnych paru lat (10?)
z tego co kojarzę, to może jedną jakąś awarię mniejszą miała... ale ogólnie ciągle na chodzie, ja polecam!

Witaj!
Pralkę CANDY mam od ośmiu lat, żadnych awarii, przydatne wszystkie programy a zwłaszcza półgodzinny szybki program.
Polecam tę pralkę
Pozdrawiam

wireless
28-07-09, 14:39
Ja polecam sprawdzić sobie oferty w sklepie (usunięty spam) i porównać sobie. Wybór jest bardzo duży i można coś bez problemu sobie znaleźć. Ja osobiście też zacznę szukać bo moja Amica zmierza ku śmietnikowi.

Erutia
02-08-09, 22:45
Jak będziesz kupować pralkę Cendy to wcześniej radzę Ci zobaczyć czy są punkty z częściami zamiennymi, bo później może być probelm

deborah83
12-11-09, 10:28
Moi rodzice mają pralkę Candy już od kilku lat i nic się nie dzieje, są zadowoleni. Teraz my się urządzaliśmy i chcieliśmy też wybrać tą markę, ale facet w sklepie nam odradził, mowił, że klienci się skarżą, że rdzewieje.

karolajna
16-11-09, 20:44
Ja mam Candy zakupioną przez internet od kliku miesięcy. Nie mam z nią problemów. Jedyne co mnie denrwuje to że dosyć głośno chodzi, a mając w pokoju obok małe dziecko, to nie za fajne. Nie wiem czy łatwo znaleść tak nietypowe wymiary...? Moja bratowa miała problem z kupieniem bardzo wąskiej pralki.

Miron
03-02-10, 17:21
Ja posiadam od nie dawna pralkę Candy i jestem z niej bardzo zadowolony.
Pralka cicho pracuje. dostałem 10lat gwarancji na silnik pralki. pierze do czysta. bardzo solidna firma tylko mało znana na rynku polskim i ludzie boją się kupować ich produktów tak mi się wydaję.

Fretka
04-02-10, 15:42
ja miałam do tej pory też Candy i fajna opcja jest taka że można opcja płukania doskonale się nadaje do prania kilku rzeczy nie za dużo, bo trwa nie wiem może 30 min
a i jeszcze stworzyłam temat w sumie tez dotyczący tego odnośnie pralki 10 kg - http://forum.di.com.pl/showthread.php?t=10987
może ktoś się wypowie :) pozdrawiam

Jak ostatnio tak się przyglądałem sprzętom Candy to dla mnie zrobili bardzo duży krok do przodu.
I technologi się zrównały z najlepszymi a na pewno przewyszyły tych średniaków na naszym rynku.
Candy stało się bardzo konkurencyjne pod względem cenowym. to ich teraz na pewno wyróżnia.
Jak dla mnie to co jest na duży Plus to klasyczny design.
Pralka jest pralką a lodówka lodówką anie jakąś szafą na jedzenie.
Nie wiem jak z obsługą bo szczerze mówiąc mam tylko ich okap
Ale wydaję się bardzo łatwe w obsłudze.
Usterki jak we wszystki napewno się gdzieś znajdą:-D

laba123
04-03-10, 16:18
Ja mam candy i była głośna zanim zdjęłam blokadę bębna! trzeba o tym pamiętać ! może to jest problemem

Helenka
16-06-10, 14:27
Pralka może hałasować jedynie gdy:
jest źle wyprofilowana
nie ma maty zagłuszającej (którą w candy dają standardowo)
nie wyjęto śrub z bębna

Jeżeli chodzi o hałas przy wirowaniu, to tego się nie uniknie, bo przecież to prawa fizyki!!
Candy dobra firma, jak coś nie tak to zadzwoń do serwisu na bank ci to za darmo zrobią, jeżeli wszystko sprawdziłaś to co tu napisane

Hoola
05-08-10, 11:33
candy robi bardzo solidne pralki, mam i wiem :)

Raquel
30-09-10, 20:43
Ja naiestety nie mam dobrych doświadczeń z pralkamj tej firmy, miałm jeszcze całkiem nie dawno i ciagle nawałal programator. W końcu kupiłam zupełnie inny sprzęt.

Ptaq
23-11-10, 22:01
Candy to dość dobra firma. Jej pralki są naprawdę świetnym wyważeniem ceny do jakości. Jest jeszcze Hoover. Taka troszkę droższa wersja Candy. Z tego co się orientuję to nieco lepsze pralki tej samej firmy ale pod inną nazwą. Przy czym wraz z ceną w górę idzie też jakość i możliwości pralki.

tomektr
13-08-12, 20:25
Mam jako drugą pralkę w domu Candy Holiday 80 (wąska). Działa świetnie, co do hałasu jednak macie racje. Wirowanie, to mocne (głośne) wrażenia. Wszystko z nią jest ok, po prostu ta pralka tak ma. Miałem wiele innych - żadna tak nie hałasowała.

kostrych
21-08-12, 13:36
possiadam pralkę candy i nie narzekam, pranie robi szybko,dokładnie. Jest bardzo cicha co było dla mnie bardzo ważne przy zakupie pralki. mam ją 4 lata i póki co nie miałem z nią problemów.

pepka
27-02-15, 06:15
Sama kiedyś miąłam pralkę candy i byłam zadowolona. Wymieniłam ponieważ zaczęła nam szwankować ale warto jest wziąć pod uwagę to,że sprzęcik służył nam w domu prawie 10 lat. To duże osiągnięcie jak na pralkę ( ponoć programują je aby w danym okresie szybciej mogły się popsuć...). Na poniższej stronie:
http://lepsze.co/ranking/pralki
Znajduje się ranking pralek. Jeśli ktoś chciałby kupić nową warto jest sobie zajrzeć, poczytać sobie jakie parametry oferują poszczególnie urządzenia. Dzięki temu będziecie pewni tego co powinniście wybrać.
Pozdrawiam.