PDA

Zobacz pełną wersję : Czy powinnam kupić taką domenę dla blogu?

megasoft
27-05-09, 19:34
Znalazłam taki artykuł (http://gieldasoftu.pl/domena_dla_blogu_o_grze_the_sims_3) który trochę zachęcił mnie do zakupu domeny. Lubię grę the sims 2, niedługo kupię nową część ale się zastanawiam czy warto.

Co myślicie? Pomóżcie podjąć mi decyzję bo sama nie wiem. Mam ochotę zainwestować ale biorąc pod uwagę konkurencję to sama nie wiem czy się opłaca. Jakie macie zdanie na temat blogów o grach? Liczę na waszą pomoc

cohen
24-08-09, 08:53
Po pierwsze warto się zastanowić czy warto kupywać domenę. Widzę że nikt ci nie odpowiedział dlaczego.
* Po pierwsze: Czy będziesz mieć co pisać?
* Po drugie: Czy wiesz jak wypromować nową stronę?
* Po trzecie: Czy nie usuniesz strony po 3 dniach (lub zostawisz) gdyż jest niepełna, niespełnia oczekiwań bądź cokolwiek innego?

Po odpowiedzeniu na te kilka pytań można się zastanowić nad kupnem domeny. A poza tym, zastanawiam się nad pytaniem 1 ( co będziesz pisać).
Tyle chciałem powiedzieć.

gluth
24-08-09, 10:05
Jest morze blogów w sieci (stron też), które mają jeden wpis, mówiący o tym, że jest to nowy blog i często będzie tu coś umieszczone (przy czym sama notka ma ze dwa albo i trzy lata). Czasem jest jeszcze druga z przeprosinami za długi czas niepisania (i ta też ma kilka ładnych lat lub miesięcy).

consa22
04-09-09, 10:55
Jak się zastanawiasz czy warto... czyli nie warto :)