PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno umywalki

stopek34
17-06-09, 12:25
Witam :)
Jestem na etapie kupna umywalki, już nawet mam upatrzoną, ale pomyślałem, że może tu napiszę, może coś mi o nich powiecie:)
Podobają mi się te z Roca, ale nie wiem czy się nadają na dłuższe używanie. Tzn. czy nie będę za rok musiał wymienić bo pęknie czy coś innego...
Tu mam upatrzone, najbardziej mi podchodzi ta za 656 zł, ale cyz warto? Może przesada trochę...

Pozdrawiam.

kaska67
20-06-09, 10:36
Te z Roca są niezłe, ale na pewno nie gorsze od firmy Koło, a ceny chyba nawet trochę mniejsze.

Edit:
w tym sklepie co dałeś też są te z Koła, cała armatura tam jest.

wielkibrat
08-02-12, 11:47
Roca można kupić znacznie taniej. Zobacz - http://www.e-inclusive.pl/Umywalki-%C5%82azienkowe/Postumenty-i-p%C3%B3%C5%82postumenty/P%C3%B3%C5%82postument-Roca-Hall.html

norton
15-05-12, 11:34
Używalność każdego przedmiotu jest zależna od nas samych.Jeśli będziemy ostrożni,nic nie pęknie,ani nie zniszczy się.Nie tak dawno kupowałam umywalkę do łazienki,dałam 189 zł. / szafka Sevilla + umywalka/, umywalka nie jest duża,ale fajna.

Witka
16-01-13, 11:24
U mnie ostatnio na fali nowy zakup: umywalka nablatowa (ceramika, a blat granit) - zostawiam adres do fotek takich umywalek. Są boskie.

Miro
03-02-13, 16:34
Umywalka powinna być z tej samej firmy co pozostałe wyposażenie łazienki, przynajmniej nie będzie różnić się odcieniem.

stonegranit
07-05-19, 13:06
Proponuje pomysleć o podblatowej Tylko wtedy musisz mieć blat albo kamienny lub drewniany. Jak zamontujesz taką do blatu z laminatu to masz po blacie