PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne zachowanie Play

scmarcin
14-07-09, 06:13
Ponad pół roku temu biorąc telefon na abonament skusiłem się na najnowszego operatora jakim jest PLAY, ponieważ szukałem jak najmniejszego abonamentu i jak najwięcej minut i smsów. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, lecz w ubiegłym miesiącu dostałem rachunek 41 zł. 25 zł abonament, 1 zł pewna usługa i dodatkowa opłata 15 zł. Nie wiedziałem o co chodziło z tym, w końcu od czego mamy BOK, zaraz zadzwoniłem i dowiedziałem się że to za usługę 500 minut darmowych do PLAY i na stacjonarne, którą miałem przez pół roku za darmo. Dziwnie się poczułem, ponieważ nie mogłem znaleźć tej informacji w regulaminie, zarówno ten na kartach papieru który dostałem przy podpisaniu umowy jak i online. Wydaje mi się nie wiem jak to wy widzicie, że skoro kończy mi się "coś" operator powinien mnie poinformować o tym a nie naliczać opłaty. Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz się na nich zawiodłem a teraz będzie tylko lepiej.

GhostX
14-07-09, 06:58
Przejdź się do biura i zapytaj dlaczego Ci naliczyli i na jakiej podstawie, skoro nie ma tego w regulaminie.

koneton
14-07-09, 09:15
Domyślam się, że sprawa jest prosta. Podobną sytuację możesz mieć również przy innych umowach (np. telewizja satelitarna itp.). Podpisując umowę dostałeś w promocji jakieś dodatki na określony czas (krótszy niż okres abonamentu). Po skończeniu się promocji płacisz za nie normalnie - 100%. Możesz z nich zrezygnować jak Ci się nie podobają, ale powinieneś pamiętać, że należało z nich w porę zrezygnować jeśli nie chciałeś za nie płacić. :hmmm:

Zapisy na ten temat będą w Twojej umowie lub regulaminie promocji z której skorzystałeś. W zwykłym regulaminie usług ich raczej nie będzie.