PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena Internautów: Ubezpieczenia

Sztabskapitan Usta-Usta
24-07-09, 09:51
Jeśli korzystasz z usług jakiegokolwiek Towarzystwa Ubezpieczeniowego - wpisz się w wątek i oceń jakość oferowanych przez nich usług. Postaram się także swoje oceny poprzeć argumentami.
Nie chcesz włączać się w tę akcję - nie musisz.

Oceń:
Cenę,
Skuteczność w likwidowaniu szkód,
Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody,
Profesjonalizm
Niezawodność

Szczególnie zapraszamy klientów i potencjalnych klientów Ergo Hestii.
Cały raport zostanie przesłany każdej zainteresowanej (i biorącej udział w akcji) osobie.
Zapraszam

kashub
25-07-09, 10:32
Oceń:
Cenę,
Skuteczność w likwidowaniu szkód,
Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody,
Profesjonalizm
Niezawodność

Ja korzystam obecnie z ubezpieczenia komunikacyjnego mBanku (http://www.mbank.net.pl/7995).
Na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze mieć żadnej szkody, więc nie w każdym Twoim kryterium jestem w stanie dać rzetelną opinię. Ogólnie oceniałbym tak:
Cenę - super - bardzo tanio i możliwość rozłożenia na spłatę miesięczną, kwartalną, itp., wszystko automagicznie pobierane z konta i nie muszę o niczum pamietać,
Skuteczność w likwidowaniu szkód - nie wiem,
Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody - nie wiem jak ze zgłaszaniem szkody, ale wszelkie inne próby kontaktu kończyły się zawsze pozytywnymi wrażeniami. szybko i profesjonalnie udzielano odpowiedzi,
Profesjonalizm - na najwyższym moim zdaniem poziomie
Niezawodność - j/w (mnie ani razu ani troszkę nie zawiedli)Ogólnie polecam każdemu

Sztabskapitan Usta-Usta
27-07-09, 08:49
O! Dzięki :)
Ja Ergo testowałem przez miesiąc. Porównania z innymi nie mam. Jednak i swoje sądy postaram się wrzucić tutaj w tym tygodniu (mam nadzieję :]).

Sztabskapitan Usta-Usta
17-08-09, 09:05
Oceń:
Tak jak pisałem wcześniej, testowałem eKonto Ergo Hestii (mając dostęp do pełnej wersji tego eKonta, wprowadzałem przeróżne szkody, sprawdzając tym samym szybkość i efektywność w likwidowaniu szkody).
-Co do ceny więc, nie mogę się wypowiadać (bo testy były darmowe)
-Skuteczność w likwidowaniu szkód - każda szkoda została zlikwidowana max. do 2 tygodni (nie ważne czy była to kradzież samochodu czy zwalone drzewo na garaż w czasie przerażającej burzy).
- Sposób kontaktu - przede wszystkim poprzez eKonto, ale również telefonicznie.
- Profesjonalizm - jestem jak najbardziej zadowolony z sposobu w jaki szkody są likwidowane. Po 1' wszystko na bieżąco pojawiało się na moim koncie. Ponadto jeśli chciałem o coś dopytać dzwoniłem do likwidatora i w ciągu 5 min miałem wszystkie niezbędne informacje.
- Niezawodność - z 3 szkód jakie wprowadziłem do likwidacji, wszystkie zostały zakończone pomyślnie. Nie było żadnych problemów z dokumentami (czy brakiem dokumentów). Tylko raz likwidator zadzwonił do mnie w celu ustalenia szczegółów z jednej szkody, a chodziło o inną (pomyliły mu się zakładki).

Osobiście bardzo polecam. Aczkolwiek najlepiej samemu sobie sprawdzić.
W akcji testowej brało udział jeszcze paru innych internautów i od nich również otrzymaliśmy opinie co do eKonta, więc mogę następnym razem je dodać do dyskusji.

kosciuszkin
22-11-09, 17:38
Ja korzystam od początku z PZU ...
Cena: Może nie najtańsza na rynku, ale za to szeroka oferta i doświadczenie
Skuteczność w likwidowaniu szkód: Tutaj nie miałem zbyt wielu okazji sprawdzić, ale odszkodowanie było ok
Sposób kontaktu - łatwość i szybkość zgłaszania szkody: Wprowadzili zgłaszanie szkód on-line, szybko i wygodnie

Do tego jestem na etapie wyboru pakietu w ofercie PZU dla firm i chyba się również zdecyduję.

gangenik
04-12-09, 12:32
PZU dla firm to to samo co się ogłaszają PZU doradca? Jak zwykle nic na tej ich stronie nie można wyczytać.

kosciuszkin
06-12-09, 16:29
Na stronie pzudlafirm masz info szczegółowe i tam jest właśnie o PZU Doradca.

ulik
09-08-10, 08:21
Jeśli chodzi o profesjonalizm i niezawodność to raczej pierwsze miejsce PZU zajmuje w mojej ocenie. Nie ma jak to stara doświadczona firma jednak.

kosciuszkin
24-08-10, 09:31
To na co zwracam uwagę przy wyborze polisy to jak najszerszy jej zakres, opcją all-risks przy ac na pewno zjednają sobie kolejnych klientów.