PDA

Zobacz pełną wersję : sms i voip poprzez www

tenbartek
17-09-09, 20:18
Witam,
Chciałbym uruchomić na swojej stronie kilka rzeczy między innymi:
1. serwis - bramka sms (indywidualna - bez cudzych reklam) - czyli nie mam na myśli gotowych komercyjnych skryptów. Chciałbym wiedzieć z jaką firmą mam się skontaktować by korzystać z takiej usługi.
2. Chciałbym poprzez strony serwisu www umożliwić użytkownikom rozmowy telefoniczne voip w ramach swojego abonamentu - użytkownik po zalogowaniu się w serwisie podaje swój numer telefonu oraz nr telefonu osoby do której chce zadzwonić - chodzi mi o odpowiedni skrypt, który będzie odwoływał się do strony www z moim loginem i hasłem a po zalogowaniu wprowadzał dane w odpowiednie pola i zatwierdzał. Serwis www do którego będzie odwoływał się skrypt działa w tern sposób - użytkownik loguje się przez podanie w jednym polu loginu i w drugim hasła, następnie zostaje przekierowany na stronę z 4 polami. 2 pierwsze pola tyczą się kraju oraz nr telefonu dzwoniącego a 2 następne odpowiednio osoby do której dzwoni - telefon dzwoni do nadawcy, nadawca odbiera i po sekundzie słyszy nawiązanie połączenia z odbiorcą.
Mam jeszcze inne potrzeby...
Niemniej jednak jeśli można mnie nakierować na odpowiednie miejsca w sieci byłbym wdzięczny.
Ewentualnie zlecę te i inne sprawy za opłatą... jednak preferuję sam wiedzieć co w "trawie piszczy".
Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie uwagi.