PDA

Zobacz pełną wersję : Dywagacje nt. końca Świata

konkordpl
06-04-05, 16:06
Zapraszam do lektury:

http://www.ufonet.pl/?slowo_pisane,felietony,35

oraz do kontruktywnej polemiki w tym temacie.
Zaznaczam, iż jest to felieton.

Nimitz
06-04-05, 18:14
Ja powiem tylko, że czytanie tego to męka... Zmień kolory tego tekstu bo nie dałem rady dokończyć lektury pod Mozillą Firefox
:(

krYsti
06-04-05, 18:53
Jakoś nie mogę. Dostałem ten tekst od Konrada kilka razy, nawet dwa razy wszedłem na tą stronę. Podbiłem licznik odwiedzin i na tym się skończyło. Po pierwsze: nie trafiają do mnie takie teksty, po drugie: w tych kolorach tego nie da się całości przeczytać.
No i całości nie przeczytałem.

konkordpl
06-04-05, 19:01
To zmiencie jasnosc monitora albo zaznaczcie tekst i przeklejcie do worda. Nikt poza wami mi sie na to nie skarzyl.

krYsti
06-04-05, 19:11
To zmiencie jasnosc monitora albo zaznaczcie tekst i przeklejcie do worda. Nikt poza wami mi sie na to nie skarzyl.
Może nikt więcej nie próbował czytać :wink:

konkordpl
06-04-05, 19:26
Owszem, probowal. Wyslalem to do wielu znajomych i nikt nie mial problemow. Co wiecej - po waszych postach nawet popytalem te osoby czy wszystko dobrze widza i stwierdzily, ze wysmienicie.

Krzysiek
06-04-05, 20:53
Ja tez potwierdzam to co mowili poprzednicy: wzrok mozna popsuc - czyta sie to OKROPNIE.

konkordpl
06-04-05, 21:03
Nimitzowi sie nagle naprawilo, wiec moze i wam sie naprawi? ;-)

Piotrek
06-04-05, 21:28
Juz Ci mowilem raz Konrad, ze łamiesz najważniejszy standard sieciowy i najważniejsze przykazanie dla webmastera - tło i tekst powinny być w stosunku do siebie kontrastowe.

konkordpl
06-04-05, 22:37
Kurde, przeca są :|

Moze wam sie po prostu nie laduje grafika z tlem? I widzicie czarne? Wtedy juz nic nie poradze.

Piotrek
06-04-05, 22:43
Ja wlasnie o tej grafice pisze, o tej imitacji pomiętego papieru w tle.
Przez ten obrazek z tylu tekst staje sie malo czytelny, a czytanie tego staje sie męką dla oka.

konkordpl
06-04-05, 22:48
Pomyslimy.

Nimitz
07-04-05, 08:50
Ja miałem jeszcze gorzej - jakimś cudem awet ten pognieciony papier mi się nei władował... Wyobraźcie sobie co na to moje oczy... Pozatym tak jak napisałem Konkordowi na Skype - nie lubie takiego pieprzenie bo domyślać to sie można i z fusów z kawy. Konkrety to jest to czym się powinniśmy zajmować.

Piotrek
07-04-05, 14:06
Pewnie, ...w dodatku rodem z brukowców.

konkordpl
07-04-05, 19:04
Napisalem o konstruktywnej krytyce...

Anonymous
08-04-05, 13:56
Wiesz Konkordzie, jakoś powalczyłem z tymi kolorami i przeczytałem tekst. Widzisz, IMHO to jest tak. Po pierwsze nie możemy konformistycznie przedstawiać ludzi jako terrorystów i nieterrorystów (czytaj ludzi czujących). Cała nienawiść, jaka terroryści zywią do innych wynika z nienawisci jakiej doświadczyli. Amerykanie sami wychodowali najwięcej terrorystów i atak na WTC uważam, za wewn. problem USA, a nie problem całego świata.

Poza tym...

Kto powidział, ze koniec świata ma być związany z Nowym Yorkiem a nie np. z Wilkowniczkami Górnymi? Z moich doswiadczeń wynika, ze różne cuda dzieją się zawsze na wiochach :->.

Jesli zaś chodzi o cytaty z biblii to polecam raczej apokalipsę - "gwiazda spadnie z nieba kluczem prowadzona i uderzy w najgłębszą studnie rozpusty" - jakos tak to było (dokładnie nie pamietam). Bodajże trąba piata....

...ale i tak nie uwązam, aby miało to dotyczyć WTC.