PDA

Zobacz pełną wersję : Podróże facetów

dankot
06-01-10, 19:07
Analogicznie do wątku utworzonego przez Panie podajcie miejsce, w które byście się udali, jeśli byłaby i kasa i możliwość, albo przynajmniej więcej chęci i czasu?

Z mojej strony potułałbym się po świecie. Na stopa, autobusem i pieszo. Wtedy czułbym się wolny, nieograniczony niczym i nikim.

Pewnie zahaczyłbym o Bangkok w Tajlandii :), Paryż, Rzym, Paragwaj jako ojczyznę Yerba Mate, no i afrykańskie safari.

Fakt, że wymienione przeze mnie miejsca są rozstrzelone, więc pomysłów jest na kilka wypadów.

caduceus
24-03-11, 14:48
mi się marzy Tybet i z drugiej strony wysokie Peru....ehhh....może kiedyś, jak już się dorobie tych milionów ;)

barti4
25-03-11, 12:15
a ja pojadę banałem i chciałbym wybrać się nad morze Śródziemne :)

koksu
28-03-11, 14:31
ja mam w planach Meksyk, juz wkrótce może spełnie swoje marzenia

helios89
30-03-11, 17:09
A moje marzenie to Las Vegas. Jednak tutaj trzeba by już naprawdę dużych pieniedzy.

liftix
03-04-11, 21:42
ja bym chciał do Kenii jechać ale to też całkiem spory wydatek jest, mam nadzieje że moje marzenie się kiedyś spełni

pietras
05-04-11, 17:05
ja zbieram na Tajlandie, już niedługo :)

olo23
06-04-11, 07:09
Ameryka Południowa - tam się wybiorę jak odłożę trochę grosza :)

rewan
07-04-11, 12:36
Ja bym chętnie pojechał do Skandynawii.

parikos
18-06-11, 13:21
No ameryka płd to byłoby to

Jakub Zieliński
10-09-11, 11:23
Japonia, Chiny... Mongolia... Meksyk... USA ;) wszędzie... hehe ;) tylko żadne tam wycieczki zaplanowane od A do Z i latanie od jednego do drugiego, a łażenie po kątach może być z przewodnikiem, ale bez wytyczonego harmonogramu... :0 Na dziko, spontanicznie itd. ;)

mansell31
26-11-11, 15:35
Chorwacja, Norwegia, USA

mag77
21-06-12, 01:37
A ja jako żona faceta z kryzysem wieku sredniego zabrałabym go do Indii, jak to zrobiła Lissen, żona Michala Bootha. Gdy stanął w obliczu przygnębiajacego spadku formy fizycznej, trwonił czas na rozrywki i duże ilości wina, zabrała go na kilkumiesięczną podróż po Indiach, o czym można poczytać w zabawnej książce pt. "Jedz, módl się, jedz". Tylko skąd na taką wyprawę wyharatać kasę?

blues
05-07-12, 13:31
Do Indii jak najbardziej, Chociaż nie wiem jak Indie opisuje ten cały Booth. Jeśli pokazuje je cukierkowe made in Bollywood, to kogoś, kto pojedzie tam uwiedziony jego opisami może spotkać spore rozczarowanie.
Prócz Indii- Izrael, Irlandia... Bez żadnego biura podróży!

mag77
06-07-12, 11:54
Nie, nie! Te Indie są biedne, brudne i momentami okrutne. Za to są bramą świata duchowego...

Witka
29-08-12, 21:40
Oj nie wszędzie brudne i okrutne, nie ma co szufladkować:) Są miejsca bajeczne
Ja lubię podróże w nieznane, ale... dość zaplanowane, czyli np na http://www.fostertravel.pl/ albo innych takich serwisach szukam sobie pomysłu na wycieczkę, oglądam co tam w okolic jest, śmignę po google earth dla rozeznania bliższego i w trase:)
taka metodą zaliczyłam kilka niezapomnianych wypraw

Raquel
19-11-12, 09:57
Hmm, dla mojego faceta idelna podrózą byłby rejs wędkarski :), albo wyprawa na wody norweskich fiordów. O labo jeszcze coś takiego jak off-road samochodem - to też przypadłoby mu do gustu. Szkoda, ze nie podziela mojej miłości do gór :(

Giee
21-11-12, 15:16
Zmień faceta :D Albo dosłownie (na lepszy model) albo w przenośni (jego upodobania) :)

matuesz26t
22-11-12, 06:56
Australia, Indie, Madagaskar, Wenezuela i wiele innych. Gdybym miał na to pieniądze to jeździłbym po świecie cały czas.

masterchef
21-03-13, 08:50
mój były facet zawsze lubił spontaniczne podróże i robił mi niespodzianki w stylu "jutro jedziemy w góry autostopem!", nie wiem jakim cudem, ale zawsze udawało mu się zatrzymać taki transport (http://fracht.pl/oferta/rodzaj/transport-drogowy/) i faktycznie zawozili nas tam gdzie akurat mieliśmy wynajęty nocleg

kolega1975
05-08-13, 07:56
Ja bym poszedł w Rosję - daleko na wschód, gdzie żyją ludzie inni od nas (nie zepsuci przez pieniądze, politykę, nowoczesność).