PDA

Zobacz pełną wersję : hosting(opine)

turuk
12-01-10, 05:47
Witam.Moj pierwszy post na forum.Potrzebuje hosting pod strone firmowa(joomla+szablon+troche grafik reklamowych na stronie+ciut tresci+konto meilowe)

Adi
24-01-12, 22:22
Ja wybrałem tani hosting. Jestem zadowolony :) Mam na potrzeby własne mniejszy pakiet,ale kuzynka ma pod sklep internetowy (korzysta z usługi dłużej niż ja) i mówi,że nie może narzekać - ja z resztą też :) Wszystko działa jak trzeba,a ceny są przystępne i każdy znajdzie pakiet dla siebie.

nataliakozakiewicz
30-08-13, 07:47
Witam.Moj pierwszy post na forum.Potrzebuje hosting pod strone firmowa(joomla+szablon+troche grafik reklamowych na stronie+ciut tresci+konto meilowe)

korzystam z firmy hekko i nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy z nimi. nie miałam nigdy sytuacji, że musiałam korzystać z supportu, ale hosting jest na dobrym poziomie.

wielkibrat
09-05-14, 15:04
Ja wiele razy miałem okazję korzystać z supportu, ale bardziej z ciekawości jak coś zrobić, niż ze względu na problemy. Bo jeśli chodzi o same konta na Hekko, to rzeczywiście wszystko bardzo stabilnie działa. Widzieliście ile transferu dołożyli na poszczególnych kontach?

marcel.kluza
29-10-14, 08:05

ja korzystam z hekko od 7 miesięcy i tylko raz miałem problem z brakiem możliwości zainstalowania cms za pomocą opcji - instalacja aplikacji, ale po wymianie emailów z supportem po 1h wszystko śmigało :)

A dla firm polecam serwerownie z Torunia

wielkibrat
25-11-14, 15:26
Jak na razie nie miałem z nimi żadnych problemów, a za ich największy plus zdecydowanie uważam support. Piszesz o godzinie, ale reakcja jest zawsze w ciągu nawet minuty i to powinno być w firmach standardem.