PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zacząć grać w pokera w sieci?

gracjanw
01-02-10, 20:00
Witam, gdzie można zacząć grać w necie w pokera? Jest dużo takich stron, ale gdzie jest najlepiej??

Jurgi
02-02-10, 11:17
Prowokacja CBA? :D

macol
02-02-10, 21:30
Przygotowanie fundamentów dla przyszłego spamowania? :D

UWAGA: wątek pod specjalną obserwacją! ;)

gracjanw
02-02-10, 22:24
dziwne, zapytalem sie tylko o porade a Wy od razu ze jakas prowokacja lub ze zaraz bede spamowal.... szkoda,ze jestesmy pezyzwyczajeni do takiego niskiego poziomu. A forum to przeciez miejsce wyrazania swoich opinii, pytania sie o opinie innych i dyskutowanie o nich.... Chociaz nie dziwie sie Wam, to przewrazliwienie, ze zaraz ktos bedzie wciskal reklame czy spamowal nic nie znaczacymi tekstami i pseudoreklamami. A wlasnie ze nie! Serio, jestem ciekawy jak to wyglada, czy graliscie, jak uwazacie, gdzie warto.Chce poznac opinie innych bez podktestu jakiegos spamowania. Jesli to forum jest otwarte na opinie i dyskusje to moze byc fajnie. Jesli mnie zablokujecie lub znowu bedziecie posadzac o klamstwa, afery i inne codzienne juz rzeczy, to znaczy, ze to forum nie jest dla takich ludzi jak ja. Pozdrawiam wieczorowo,

Grzech
02-02-10, 22:50
Witam, gdzie można zacząć grać w necie w pokera? Jest dużo takich stron, ale gdzie jest najlepiej??
Najlepiej jest grać z przyjaciółmi, a zamiast gotówki używać zapałek. To dużo zabawniejsze.

gracjanw
03-02-10, 17:52
A gdzie emocje? Dreszczyk? No może kiedy potrzebne Ci są zapalki to rzeczywiscie sie starasz, bo inaczej to olewasz. Prawda, ze znajomymi to przemawia, ale na pewno można gdzieś w sieci grać ze swoją drużyną na kasę. To byloby super!

dankot
03-02-10, 19:28
dziwne, zapytalem sie tylko o porade a Wy od razu ze jakas prowokacja lub ze zaraz bede spamowal.... szkoda,ze jestesmy pezyzwyczajeni do takiego niskiego poziomu.
Jak byśmy byli przewrażliwieni do niskiego poziomu to byśmy obrażali większość społeczności tego forum, a jest przeciwnie. Ze względu na użytkowników forum staramy się uporządkować wszelkie nieścisłości.

Tymczasem, o ile się orientuję w polskim prawie, poker, gry i zakłady wzajemne w internecie nie są czynem legalnym. Stąd też, szczególna uwaga została skupiona na tym wątku, który na szczęście nie wykazuje znamion spamu :)

Subtelna wskazówka w Twoją stronę gracjanie. Choć w Polsce nie jest poker w sieci legalny, to same strony o ile zarejestrowane za granicą, np na Cyprze umożliwiają wzięcie udziału w takiej grze. Tyle z mojej strony.

No i warto wspomnieć, że Ministerstwo Finansów skorzystałoby na legalizacji e-hazardu, bo obecnie pieniądze jakie mogły by iść na państwo idą w szarą strefę...

gracjanw
04-02-10, 19:28
Cieszę się, że jestem traktowany jak człowiek a nie jak maszyna:)

To ciekawe, co napisałes. Równiez uwazam, ze legalizacja dałaby wiecej dobrego niz zlego. Bo przynajmniej w moim mniemaniu jesli sa zasady, ludzie graja i wygrywaja lub przegrywaja i wszystko toczy sie normalnie bez skrzywien to dlaczego niby taka grama byc nielegalna?To jakTotolotek tylko w sieci i na innych zasadach.

Ostatnio na kilku forach spotkalem sie z wpisami o pokerze w sieci, ludzie wychwalaja i nei widze w tym nic zlego. Chcialbym o tym poczytac w sieci, ale malo jest merytorycznych stron.

gracjanw
08-02-10, 17:30
Widzę, ze administrator wystraszył forumowiczów i nikt nie jest odwazny, aby odpowiedziec na moje pytanie. A wobec wszechogarniającego strachu i wizją afery hazardowej, najwyraźniej niektórzy polegli z odpowiedzią.

Wiec, odwazny, ponawiam pytanie, gdzie można w sieci zagrać w pokera? Jesli to nie przejdzie cenzure tego forum, to przynajmniej podajcie info, gdzie moge merytorycznie o tym poczytac w sieci.

dzieki z gory

dankot
08-02-10, 19:16
Widzę, ze administrator wystraszył forumowiczów i nikt nie jest odwazny, aby odpowiedziec na moje pytanie.

Hmm.. wystraszył? Przeczytaj uważnie:

Tymczasem, o ile się orientuję w polskim prawie, poker, gry i zakłady wzajemne w internecie nie są czynem legalnym. Stąd też, szczególna uwaga została skupiona na tym wątku, który na szczęście nie wykazuje znamion spamu :)
Brak legalności to informacja i czysty fakt. Uważna interpretacja odsłoni cel mojej wypowiedzi, a skupiłem się w niej głównie na potencjalnym spamowaniu. :)

Wiec, odwazny, ponawiam pytanie, gdzie można w sieci zagrać w pokera? Jesli to nie przejdzie cenzure tego forum, to przynajmniej podajcie info, gdzie moge merytorycznie o tym poczytac w sieci.
Niestety moja wiedza na ten tema jest uboga, chociaż lubię grać w pokera, ale ze znajomymi i w prawdziwe karty.

Subtelna wskazówka w Twoją stronę gracjanie. Choć w Polsce nie jest poker w sieci legalny, to same strony o ile zarejestrowane za granicą, np na Cyprze umożliwiają wzięcie udziału w takiej grze.
Znów suchy fakt.

No i warto wspomnieć, że Ministerstwo Finansów skorzystałoby na legalizacji e-hazardu, bo obecnie pieniądze jakie mogły by iść na państwo idą w szarą strefę...
Ooo, tu nawet sugeruję, że jestem za jego legalizacją przez wzgląd na interesy państwa, ponieważ w wielu innych krajach jest to zupełnie normalne źródło dochodów, podobnie jak u nas zakłady Lotto.

Przeciwny jestem z drugiej strony, biorąc pod uwagę kwestię uzależnienia. Wiele hazardzistów straciło swoje dobytki, a jeszcze więcej się zadłużyło chcąc się szybko wzbogacić.

Ale są to skrajne przypadki, bo wiadomo, że jeśli znamy umiar, może być to fajna zabawa.

A co do forumowiczów, to zachęcam do udzielania się w temacie. Zamiast potyczek słownych czekam na wypowiedzi innych użytkowników.

Jurgi
09-02-10, 21:17
Widać trzeba tu dobitnie: nie mam pojęcia (i zapewne inni też), gdzie można zagrać w pokera w sieci, gdyż guzik mię to obchodzi. Mógłbym sobie oczywiście sobie wyguglać, ale nie zamierzam cię obrażać, wyręczając cię w tak banalnym zadaniu. ;)

witasz
09-02-10, 23:34
Witam wszystkich, na wstępie chciałbym tylko powiedzieć : tak to jest jak ktoś "nie wie ale moim zdaniem" to później wychodzą nieporozumienia. Krótko wstępem : Z nadrzędnych przepisów UE wnioskować można, że licencjonowane podmioty, mogą świadczyć takie usługi (poker online) na terenie wspólnoty. I tak np. Everest Poker działa na podstawie licencji wydanej na Malcie, kraju członkowskim UE.W kilku krajach Europejskich próbowano wprowadzić zakaz hazardu online.We wszystkich tych przypadkach, komisja Europejska uznała projekty ustaw za niezgodne z przepisami prawa wewnątrz-wspólnotowego i ostatecznie nie weszły one w życie.

Wielu z Was kojarzy dalej pokera chyba z latami 70, kiedy to grali oszuści przekładający karty w ciemnych, zadymionych spelunach. Obecnie poker jest bardziej grą logiczną niż losową.

Do rzeczy. Jeżeli ktoś chciałby pogłębić swoją wiedzę na temat pokera, nauczyć się podstaw ( i nie chodzi mi tu o układ kart ) zapraszam do info poniżej. Największa szkoła pokerowa w PL.

Na PokerStrategy znajdziesz specjalistów od wszystkich popularnych odmian pokera, artykuły, filmy szkoleniowe oraz treningi. Wszystko dopasowane jest do Twoich wymagań oraz posiadanych umiejętności.
* Setki filmów i artykułów
* Codzienne treningi na żywo
* Dla początkujących i zawodowców

* 50 $ na twoje konto pokerowe
* Dostępne w 9 pokerroomach
* Warunek: zdanie quizu
Jeżeli ktoś chce na prawdę nauczyć się grać w pokera, nie ważne czy gra na pieniądze czy na żetony, to nie moja sprawa... to zapraszam do nauki.

macol
10-02-10, 01:08
W jaki sposób skomentować powyższy post? Że niby nie mieści się w kategoriach spam?

@gracjanw: jeśli interesują cię linki umieszczone przez Pana powyżej, to ślij PM'ke, podeśle oryginalny post.

Jesli to nie przejdzie cenzure tego forum, to przynajmniej podajcie info, gdzie moge merytorycznie o tym poczytac w sieci.Taka przykra rola moderatora, że musi bronić was przed zalewem spamu. Oczywiście, najlepszą metodą na jego umieszczenie jest już na starcie zrobić z nas cenzorów.

@witasz: jak już reklamujesz na FI, to umieszczaj adresy z których nie będziesz miał żadnych profitów.

witasz
10-02-10, 10:46
Ciekawą macie klasyfikację SPAM`u. Dla Was pewnie gdyby ktoś zapytał o sterowniki do konkretnej karty graficznej, a drugi podałby link to też był by SPAM.

Wracając, kto chce info na temat szkoły pokera niech pisze PM albo na gg 13859866.

//Macol: Linki referencyjne zawsze będą traktowane jako spam - podobnie jak na wielu innych portalach/forach.

Proponuję zapoznać się może w końcu ze znaczeniem terminu "spam". Będzie to chyba pierwszy raz dla niektórych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

slimek12
08-12-12, 11:01
Bez znajomości podstawowych zasad oraz opanowania, nic tutaj nikt nie ugra :)