PDA

Zobacz pełną wersję : Środki wspomagające potencję

Skrybarek
18-02-10, 00:37
Wygląda na to, że będę musiał takowych używać. Czy też zacząć używać i teraz pytanie - które? Znam tylko Penigrę i Permen, obie bez recepty. Czy dane Wam było używać, bądź znacie je i ich działąnie z drugiej ręki?

Jurgi
18-02-10, 03:55
Nie znamy.
Spróbuj (dodatkowo) odpowiedniej diety, wiele naturalnych produktów (niektóre warzywa, owoce morza itp) ma działanie wspomagające; zresztą tutaj podstawą jest po prostu zdrowie.
Nie wiem, czy byłeś u lekarza, ale warto – powodem kłopotów mogą być po prostu problemy zdrowotne.

Grzech
18-02-10, 17:41
Dokładnie - najlepszym środkiem jest brak papierosów, brak wódeczki, zdrowy tryb życia i dużo czasu na świeżym powietrzu. No i jakieś odstresowujące zajęcia. :)

dankot
18-02-10, 21:43
Według mnie najlepsza metoda na Twój problem, to o ile do tej pory wszystko było ok, a teraz nie bardzo, to radzę zweryfikować dotychczasowy tryb życia, stosunki z partnerką, obecność ważnych wydarzeń, być może nadmiar stresu. Krótko mówiąc musimy namierzyć przyczynę niedyspozycji. A być może wtedy obędzie się bez wspomagaczy.

Jeśli powyższe warunki nie zaistniały to kolejnym krokiem należy udać się z wizytą u lekarza. Być może urolog lub inny specjalista pomoże w tej sytuacji, może się okazać, że to coś poważnego, a może nie.

On też, lekarz się znaczy, na pewno będzie wiedział więcej jak Ci pomóc.

Skrybarek
20-02-10, 01:36
Hmmm, diety ani życia zbytio nie zmieniałem ostatnio. Stres z pracy jakiś jest, oczywiscie, ale nie wiem czy aż taką rolę mógł odegrać nagle... Dlatego niekoniecznie chcę odrazu iść do lekarza i brać mocne leki na receptę. Chciałem najpierw spróbować na własnarękę - pogadać z dziewczyną, może cos zmienić włąśnie w diecie, wspomóc się czymś naturalnym i nieszkodliwym jak te naturalne środki bez recepty...

dankot
20-02-10, 09:35
W takim razie, wydaje mi się, że ta przypadłość, o ile nie ma podłoża chorobowego, może być tymczasowa. Oczywiście wróżyć z fusów nie będziemy, bo lekarzem nie jestem, więc jeśli doraźne środki nie pomogą, nie można wykluczyć wizyty u specjalisty.

A w tej sytuacji, myślę, że środki, o których wspomniałeś mogą spełnić swoje zadanie. Czy są skuteczne? Nie wiem, nie próbowałem. Szkodzić nie powinny.

Grzech
20-02-10, 13:52
Hmmm, diety ani życia zbytio nie zmieniałem ostatnio. Stres z pracy jakiś jest, oczywiscie, ale nie wiem czy aż taką rolę mógł odegrać nagle...
Objawy się nagle pojawiają, ale ich przyczyny to się gromadzą przez dłuższy czas... Inaczej mówiąc jak ktoś się źle odżywia czy np sporo pali, to efekty będą po paru latkach, a nie od razu. No i powrót do zdrowia to samo.

Skrybarek
22-02-10, 16:24
Nie, przez "ostatnio" miałem na myśli "nie zmieniam w sobie i swoim stylu życia nic zazwyczaj" ;) (nie palę, przestałem pić duże ilości alkoholu parę lat temu, jem normalnie, itp.)

Dankot - dziękuję za szczerą poradę. Póki co spróbuję się zatem z Penigrą czy innymi "środkami doraźnymi", a gdyby nic nie pomogło - do lekarza. Dobry plan :)

BloodyMery
26-05-10, 15:59
zawsze też możesz polecić się farmaceutek w aptece, jeżeli ten temat będzie dla Ciebie zbyt krępujący na rozmowę w cztery oczy, to można skorzystać z apteki internetowej, wiem, że na e-lek.pl jest kompetentna obsługa, często uzyskiwałam tam bardziej przydatne porady niż w tradycyjnych aptekach, także może taki sposób konsultacji też Cię zainteresuje

wielkibrat
03-10-14, 13:09
W Polsce rozpoczęto sprzedać iqman, widziałem niedawno reklamę - sam korzystałem z tego jeszcze mieszkając i pracując w UK. Miałem trudny okres pod względem psychicznym, w zasadzie całkowicie odechciało mi się sexu, jednak z czasem wszystko wróciło. Teraz jestem inną osobą. Kilka tygodni kuracji zmieniło życie... diametralnie...

santol
04-10-14, 08:21
Jak coś ma w nazwie suplement diety to można się spodziewać, że w podanych dawkach efekt bedzie zerowy, a przy nadmiarze czeka cię co najwyżej biegunka.

pepka
21-01-15, 11:56
Myślę,że przede wszystkim trzeba dojść do tego co może być przyczyną.
Zerknijcie sobie do internetu.
Na stronie znajduje się artykuł o tym co może być przyczyną braku potencji u młodych mężczyzn.
Niestety ale problem ten nie jest wcale tak rzadko stosowany. Dotyczy bardzo wielu grup ludzi. Również jeszcze przed 30- rokiem zycia !
Stres
nieodpowiednie odżywianie się
brak aktywności fizycznej
nadmiar alkoholu.