PDA

Zobacz pełną wersję : TVP Kultura

Anonymous
23-04-05, 21:12
Nagle TVP zrobiło sobie kanał tematyczny. Ten kanał bedzie w rzeczywistości spełniał misję powierzoną TVp podczas gdy programy 1 i 2 będa sie coraz bardziej komercjalizować. Ja nie mam nic przeciwko telewizjom komercyjnym puszczającym sobie jakieś Mango Shopy, ale dlaczego mam finansować taką telewizje abonamentem tv?

Grzegorz
01-05-05, 17:15
Nie oglądam w ogóle kanałow publicznych, a abonament trzeba płacić. Cieżko byłoby wyegzekwować kto ogląda, a kto nie, ale jeśli się ogląda TV 2 godziny w tygodniu to abonament radiowo tv naprawdę potrafi wyprowadzić z równowagi.

Anonymous
02-05-05, 14:07
Nie oglądam w ogóle kanałow publicznych, a abonament trzeba płacić. Cieżko byłoby wyegzekwować kto ogląda, a kto nie, ale jeśli się ogląda TV 2 godziny w tygodniu to abonament radiowo tv naprawdę potrafi wyprowadzić z równowagi.

Kiedyś jeszcze ciekawą opinię wypowiedział na temat Janusz W z radia Zet. Popatrzmy:

- Po co płacimy abonament? Żeby była telewizja
- Za co płacimy? Za to, że ona jest

Ciekawe nie?

Grzegorz
02-05-05, 16:35
Dokładnie.

Najgorsze jest to, że ta opinia to sama prawda...

piotrg
02-05-05, 17:35
Akurat tak sie sklada ze u mnie w domu abonament za tv place ja - a jako, że nie chce mi sie łazić na poczte i patrzyć na te baby - płacę przez Inteligo. Jakies 2 tygdonie temu dostałem wezwanie do zapłaty za ostatnie 7 miesięcy. Chciałem wyjaśnić to z nimi. Wydrukowałem potwierdzenia przelewu i poszedłem na poczte u mnie na osiedlu. Nie załatwiłem nic bo dla pań z rzeczonej poczty wydrukowane potwierdzenie przelewu nie znaczy nic. No cóż... Droga Krajowa Rado Radiofonii i Telewizji - TAKIEGO WAŁA! Już nie dostaniecie ode mnie ani grosza...

Anonymous
02-05-05, 17:42
No cóż... Droga Krajowa Rado Radiofonii i Telewizji - TAKIEGO WAŁA! Już nie dostaniecie ode mnie ani grosza...

He, he, - żeby tak więcej ludzi się zbuntowało... żeby tak nagle wszyscy orzekli, ze wyrzucili telewizor na śmietnik...

Swoją drogą - w kwestii abonamentu była jeszcze jedna ciekawa sprawa.

Jak wiemy abonament w 50% idzie na radio. Swojego czasu TVP zażądało, aby większość (przynajmniej 51%) dać TVP, bo oni juz tak cienko przędą, że normalnie kasy nie mają i biedują jak mysz kościelna. A radio widać pieniędzy nie potrzebuje....

kayo
09-05-05, 18:45
Nagle TVP zrobiło sobie kanał tematyczny. Ten kanał bedzie w rzeczywistości spełniał misję powierzoną TVp podczas gdy programy 1 i 2 będa sie coraz bardziej komercjalizować. Ja nie mam nic przeciwko telewizjom komercyjnym puszczającym sobie jakieś Mango Shopy, ale dlaczego mam finansować taką telewizje abonamentem tv?
Tyle ze wlasnie ta kultura powinna byc dostepna dla szerokich mas, zwlaszcza na wsi. A kanal ten jest tylko w sieciach kablowych i platformach cyfrowych. Nie wszystkich na to stac, a tych co stac to stac na teatr czy kino!!

konkordpl
09-05-05, 18:47
I nadaje max do 1 w nocy...

Anonymous
10-05-05, 07:52
Kayo - 453859438950% racji,
Konrad - własnie jeśli ma nadawać to niech coś daje w dzień, bo dobry koncert, nawet operę czasem to da się w TVP znaleźć o 3 w nocy

ATSD - kiedys na polsacie dwa leciał zarąbisty program - "Afficionado" czy jakoś tak. I to było śmieszne - drugi kanał telewizji komercyjnej spełniał misję kulturotwórczą lepiej niż TVP.

Jajo
19-05-05, 20:30
Swoja droga, abonament powinien byc wliczony jakos w np. kablowke. Bo tak to musze placic i za abonament... i za kablowke. Nonsens.

NightHunter
19-05-05, 20:36
abonament to w ogole nonsens... skoro placimy comiesieczny haracz, to chyba nie powinno byc w TVP reklam prawda?

kayo
20-05-05, 22:32
Swoja droga, abonament powinien byc wliczony jakos w np. kablowke. Bo tak to musze placic i za abonament... i za kablowke. Nonsens.
A jak nie mam kablowki a antene za oknem?

Piotrek
20-05-05, 22:47
Nighthunter, ... abonament RTV to oplata za uzywanie radioodbiornika lub TV....a nie za oglądanie TVP czy sluchanie PR 1,2,3.

Czyli to coś w rodzaju opłaty za możliwość oddychania, a nie za powietrze.

Anonymous
21-05-05, 13:04
A co Ciebie Piotrek skłoniło do zmiany nicka na forum??

Piotrek
21-05-05, 13:15
inne spojrzenie na świat :)

Anonymous
21-05-05, 16:13
A juz myślałem, ze kots chciał Cie bić.