PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień Kobiet

Górka
04-03-10, 09:36
Obchodzicie? Obdarowujecie swoje kobiety? Jaki najlepszy prezent? Standardowe kwiaty czy może coś więcej?

dankot
04-03-10, 19:02
Kobieta lubi dostawać kwiaty, ale jeśli chcesz ją zaskoczyć wymyśl coś. Może Cię to niewiele kosztować. Jakiś wieczór przy świecach i dobrym winie. Może grasz na gitarze, wykorzystaj to. Może seans kinowy przed dobrym filmem. Lodowisko, kręgle, coś czego jeszcze nie robiliście... A może wypad do teatru albo muzeum, zależnie od upodobań, gustu i preferencji kobiety..

Jurgi
05-03-10, 09:04
Obchodzę. Szerokim łukiem. :P

Indifference07
25-02-11, 16:57
Mój mężczyzna powiedział mi, że będę bardzo zadowolona z prezenciku jaki dostanę. I ja nawet wiem co ;) bo on też to uwielbia... Uwielbia zapach moich kosmetyków jakich używam do twarzy i to, że moja cera po tych kremach jest bardzo gładka i delikatna w dotyku. Jak posmaruję się kremem Siquens, to uwielbia się tulić do mnie :) Bardzo miłe z jego strony. Ale ale! Dziewczyny, pamiętajcie, że 9 marca jest dzień mężczyzn, więc też o nich zadbajcie!! :)

thecoldeststar
26-02-11, 15:21
Miłość na codzien to najlepszy prezent.

majkawazka
03-03-11, 12:31
Bardzo miło jest jeśli nie tylko wybranek pamięta o dniu kobiet, ale również kolega z pracy, tata, czy brat. :na_ucho:

caduceus
24-03-11, 15:13
ja zawsze pamiętam o dniu kobiet. Dzień obfitujący w wydatki i kolejki w kwiaciarni (no chyba, że wstanę rano i pojadę na giełdę kwiatową). Ale kwiatuszka zawsze dostaną wszystkie kobiety w moim domu, a do domu rodzinnego też się wybieram, by nie zapomnieć o siostrzyczkach, mamie i babci. No a moja kobieta to oczywiście ma specjalne względy i specjalny prezent jej się należy.

rebecca2001
12-09-11, 12:08
Nnnooo tak ... hmmm ... ja wiem że trudno zapomnieć dzień obfitujący w wydatki ...to takie bolesne ... ;)

kuropatwa
04-11-13, 11:14
E tam, zaraz szerokim łukiem. Ja obchodzę dzień kobiet i mało tego - mam konkretne wymagania co do prezentu :)
Lubię dostawać biżuterię, ostatnio dostałam całkiem fajny pierścionek z YES (tu widać na dole: Yes). Panie powinny wykorzystywać fakt, że chociaż raz w roku ktoś pomyśli o tym, żeby je docenić :)