PDA

Zobacz pełną wersję : 5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą- SKANDAL !!! (kredyt)

czajka
27-10-03, 08:36
5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą która przynosi w miarę ale przynosi dochód . Przez 5 lat nie ptrzebowałem kredytów bo jakoś udawało mi się finansować ją z bieżącego obrotu. Teraz miałem kilka słabszych miesięcy i potrzebuję kredytu a tu żaden bank nie chce mi go udzielić. A jeżeli już chce to wymagają setki zabezpieczeń i3-ch żyrantów !!! SKANDAL !!! Rozbój w biały dzień przezcież samo to,że działalnośc przynosi od 5 lat jakieś średnie obroty czasem nawet i średni dochód świadczy o tym,że nie padnie albo że nie zapadnę się pod ziemię tym bardziej, że NIC INNEGO NIE MAM! :( Ta działalność jest jedyną moją szansą na uczciwą pracę bo z normalnych prac mnie wyrzucają lub nie przyjmują bo się jąkam i co ... O taką Polskę tak!!!??? Mam już dosyć jestem na skraju załamania. Wierzyłem w to, że w naszym kraju też można uczciwą pracą osiągnąc sukces. Teraz już nie wierzę bo ten któ kradnie, wyłudza VAT, podatki nie ma kłopotów - ja uczciwy i inni uczciwi mają....

czajka
27-10-03, 08:36
5 lat prowadzę działalnosć gospodarczą która przynosi w miarę ale przynosi dochód . Przez 5 lat nie ptrzebowałem kredytów bo jakoś udawało mi się finansować ją z bieżącego obrotu. Teraz miałem kilka słabszych miesięcy i potrzebuję kredytu a tu żaden bank nie chce mi go udzielić. A jeżeli już chce to wymagają setki zabezpieczeń i3-ch żyrantów !!! SKANDAL !!! Rozbój w biały dzień przezcież samo to,że działalnośc przynosi od 5 lat jakieś średnie obroty czasem nawet i średni dochód świadczy o tym,że nie padnie albo że nie zapadnę się pod ziemię tym bardziej, że NIC INNEGO NIE MAM! :( Ta działalność jest jedyną moją szansą na uczciwą pracę bo z normalnych prac mnie wyrzucają lub nie przyjmują bo się jąkam i co ... O taką Polskę tak!!!??? Mam już dosyć jestem na skraju załamania. Wierzyłem w to, że w naszym kraju też można uczciwą pracą osiągnąc sukces. Teraz już nie wierzę bo ten któ kradnie, wyłudza VAT, podatki nie ma kłopotów - ja uczciwy i inni uczciwi mają....

czajka
26-11-03, 17:31
:P Uwaga , mj bank po lekturze tego forum jeszcze raz przeanalizował moje dane finansowe i udzielił mi kredytu ....
To jeszcze raz dowodzi słuszności istnienia tego forum. Pozdrawiam

czajka
26-11-03, 17:31
:P Uwaga , mj bank po lekturze tego forum jeszcze raz przeanalizował moje dane finansowe i udzielił mi kredytu ....
To jeszcze raz dowodzi słuszności istnienia tego forum. Pozdrawiam

WebLion
14-12-03, 21:49
Miejmy nadzieję, że Możni Najjaśniejszej również czytają Forum DI i jeszcze raz przeanalizują problem VATu...

WebLion
14-12-03, 21:49
Miejmy nadzieję, że Możni Najjaśniejszej również czytają Forum DI i jeszcze raz przeanalizują problem VATu...

Leo
27-01-04, 12:35
Witaj Wojtku,

Nie kazdy pewnie o tym wie ale są u nas alternatywne sposoby pozyskiwania kapitalu, ktore warto wziasc pod uwage. Chocby dlatego, ze koszt takiej pozyczki jest duzo atrakcyjniejszy od kredytu w banku i uzyskanie jej też jest latwiejsze.

Polecam Fundusz Mikro. Blisko Ciebie znajduja sie 2 jego oddzialy.

ul. Dolnych Wałów 1
44-100 Gliwice
tel.: (0 32) 231 45 53
fax: (0 32) 231 17 66

Pl. Wolności 12
40-078 Katowice
tel.: (0 32) 206 98 22
tel.: (0 32) 596 261-5 wew. 238
fax: (0 32) 253 66 96

Wiecej info znajdziesz tu: www.funduszmikro.com.pl

Mysle, ze warto by bylo tez udac sie do:
Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości
ul. Zwycięstwa 36
44-100 Gliwice

www.sfwp.gliwice.pl

Kilka innych przydatnych adresow:
www.inicjatywamikro.pl
www.parp.gov.pl/dotacje.php
www.narda.org.pl
www.mg.gov.pl
www.praca.gov.pl
www.1praca.gov.pl

Zycze powodzenia i pozdrawiam,
Leo

czajka
29-01-04, 10:59
:twisted: to prościej jest te pieniadze ukraść niż spełnić ich wymogi biurokratyczne. Tak. Ja na przykład nie mam kogo do poręczenia ani też nie mam jak się zabezpieczyć bo weksli bym musiał na kwotę 30 000 podpisać 5 !!! Wg ich regulaminu. A na pożycvzkę do 5000 złotych wymagają az 2 poręczycieli... I co ma począć własciciel przysłowiowych szczęk żeby rozwinąć biznes??? Wg nich zacząć kraść... W dalszym ciagu jestem za ZUSEM i wzajemnym zatrudnieniem patrz - jeden z moich postów....

Poza tym pozdrowienia !!!