PDA

Zobacz pełną wersję : Przejście z TPSA do Dialogu

imported_michal___
10-04-10, 16:18
Witam,
Moi rodzice byli abonentami TPSA, równolegle jednak mieli umówę z TELE2, które obsługiwało rozmowy krajowe na telefony stacjonarne, oferując przy tym 60 bezpłatnych minut miesięcznie. Z racji tego, że niewiele korzystają z telefonu stacjonarnego, nie płacicli zbyt wiele do TELE2 za rozmowy.
Kilka miesięcy temu, skuszeni tańszym abonamentem zrezygnowali z usług TPSA i skorzystali z oferty Dialogu. Z zapewnień pracowników Dialogu, którzy ich "zwerbowali" do przejścia do tego operatora wynikało, że umowa z TELE2 będzie dalej aktualna, natomiast w umowie nie było nic o tym napisane.
Ilość rozmów nie zwiększyła się, więc przy aktywnej umowie z TELE2 nie powinno się wiele dopłacać do abonamentu, jednak opłata za rozmowy jest taka, jakby nie było darmowych 60 minut.
Czy podpiasnie umowy z nowym operatorem automatycznie rozwiązuje wszystkie pozostałe umowy, czy też Dialog oszukuje?
Z góry dziękuję za pomoc,
Michał

BliskieMedia
27-04-10, 10:17
Moje podstawowe pytanie: po co Ci umowa z dwoma operatorami?? Tego nie jestem w stanie zrozumiec,czemu to ma służyc??

Grzech
27-04-10, 12:38
Obecnie klientów Tele2 przejęła Netia. Nie wiem jak firma Dialog załatwiła sprawę, ale przypuszczam iż "przy okazji" mogła zmienić abonament w Netii na standardowy.

Moje podstawowe pytanie: po co Ci umowa z dwoma operatorami?? Tego nie jestem w stanie zrozumiec,czemu to ma służyc??

Ja tak miałem całe lata - wychodzi tak taniej po prostu. Miałem lokalne w TPSA, a międzymiastowe i zagraniczne w TELE2 i w efekcie płaciłem mniej więcej 1/2 tego co bym zapłacił mając wszystko w TPSA.

masterr
07-07-10, 10:16
Dialog to raczej dobry operator i jeśli tak powiedzieli to tak jest.

Za mnie załatwiali formalności związane z rozwiązaniem umowy z TPSA, natomiast jak rezygnowałam z Multimedia aby przejść tu też do Dialogu sama musiałam to załatwić, ale mnie o tym poinformowali.