PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy iplay z nową muzyką

piotrg
02-05-05, 18:09
W nawizaniu do dzisiejszego artkuu Krzyka G: Konto na iplay'u mam od dawna - z tym, e dawniej nie byo tam fajnej muzyki. Ostatnio pojawiy si nowe kawaki - doadowaem wic konto i zakupiem piosenk Green Day'a. I co? I nic. Nie da si tego badziewnego wma odtworzy z powodu jakich problemw z licencjami. I jak tu nie ciga mp3? Zapaciem 4 z za to, e na dysku mam plik ktrego nie mog odsucha. Napisaem oczywicie do nich maila ale jednak nie licz na odpowied przed rod... Jeli to cay czas ma tak dziaa to ja dzikuj bardzo za t usug....

Krzysiek
03-05-05, 11:31
Ja tez w ramach testow kupilem sobie RHCP i u mnie dziala bezproblemowo na winampie, no i oczywiscie ;-) WMP

Nimitz
03-05-05, 12:08
Ja ostatnio miałem ten sam problem. Skończyło się na tym, że kolega przyniósł mi tą płyte 2 dni później i po prostu zamiast tamtego kawałka sam sobie zgrałem te kawałki. Piotrek - to też był Green Day. Może z nimi coś nie tak? :?

piotrg
03-05-05, 12:08
A u mnie:

Obrazek - kliknij aby zobaczyć (http://piotr.prokocim.org/drm.JPG)

Nimitz
03-05-05, 12:09
Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Jeśli wpisałeś URLa ręcznie, sprawdź, czy nie się nie pomyliłeś.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.
Error 404
piotr.prokocim.org
Apache/2.0.51 (Fedora)
Coś nie tak z tym plikiem graficznym...

piotrg
03-05-05, 13:53
Ja go widze :)

Nimitz
03-05-05, 14:15
Ja już teraz też. :-) Może coś nie zaskoczyło od razu.

piotrg
03-05-05, 17:34
Obiecali odda kase za ten utwr, ebym mg go pobra jeszcze raz. Ale co to za rozwizanie jeli np. za kadym razem gdy co u nich kupie bd problemy z t licencj. Albo co jak bd musia dysk formatowa? Oczywicie te licencje s trzymane w jakim kretyskim miejscu. A znajc ycie to zwyke skopiowanie ich na pytke to amanie licencj. Wiwat zwyke bezlicencyjne MP3
Wysany Sro Maj 04, 2005 10:17
Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmie

Ha! Dowiedziaem sie dlaczego nie udao si pobra tej licencji... Chodzio po prostu o to, e IE (ktrego na codzie nie uywam) mia wczon blokad wyskakujcych okienek. Szkoda tylko, e w dokumentacji iplaya o tym ani sowem nie wspominaj.
Wysany Sro Maj 04, 2005 15:05
Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmie

No i ju jestem pewien, e wicej nie kupi adnej muzyki w taki sposb. Kupiem sobie kawaek, daem za niego prawie 4 z, pobraem licencj i sucham sobie. Gdy to robiem byem u dziewczyny w domu. W Windows Media Playerze zauwayem opcj 'wykonaj kopi bezpieczestwa plikw licencji'. Oczywicie przetestowaem - Media player wygenerowa w sumie cae 3 kb plikw ktre spakowaem zipem i wysaem sobie na poczte. Przyszedem do domu, z iplay.pl pobraem kawaek, z poczty odebraem zipa z kopi licencji. Teraz Media Player i mechanizm przywracania kopii... I co si okazao? Nie da si przywrci tych licencji. Jak kupuj pyte w sklepie to mog sobie legalnie zrobi jej kopie w MP3 i sucha gdzie tylko mi si ywnie podoba bo mam orgina. A tu? Niby mam orgina z tym, e jaki badziewny... Mog go sucha tylko tam gdzie kupiem... Id pan w puhw z takimi zakupami.