PDA

Zobacz pełną wersję : zakladanie internetu

norton
10-06-10, 12:11
Hey, mam do was pytanie: Chce zalozyc mamie internet, ale poniewaz momentalnie mieszkam za granica, nie orientuje sie wogole, co sie oplaca: Mozecie mi cos doradzic??? Mama ma wlasny dom, nie ma kablowki, ma tylko normalny telefon stacjonarny, no i komorke z Orange...co jest najtansze???? DZieki za rady!!!

Marshall
10-06-10, 21:06
Orange Freedom, np. 1mb/s za 40zl.
Jako gratis daja pakiet zlotowek na telefon.
Wejdz na strone orange.pl i sam zobacz.
To jest ta sama firma co TP.

wiatex
26-03-11, 12:22
musisz się dowiedzieć jacy operatorzy sa na tej ulicy co twoja mama mieszka i wtedy porównać oferte poszczególnych firm i wybrać najlepszą

SpeedyOla
30-03-11, 16:19
najlepiej chyba aby mama zapytała młodszych sąsiadów co oni mają. Być może jest jakiś dostawca internetu stacjonarny bo mimo wszystko mobilny internet w domu nie zawsze spełnia wymagania odnośnie prędkości, zasięgu etc. A jeżeli już mobilny to w pierwszym kroku sprawdziłabym deklarowany przez operatorów zasięg w okolicy domu Twojej mamy w drugim kroku po selekcji zasięgu - porównałabym ceny, prędkość i ograniczenia pakietu transferu (ja przy intensywnym przeglądaniu stron i oglądaniu filmików na youtube sporadycznym 10gb transferu na mobilnym playu zużywam)

macol
30-03-11, 18:13
Także uważam, że koledze przyda się wasza Pomoc, w szczególności w sytuacji gdy problem pojawił się prawie rok temu...