PDA

Zobacz pełną wersję : Kino w pociągu

użytkownik
28-07-10, 21:54
Jakież ogromne było moje zdziwienie, kiedy czekając na morderczą podróż pociągiem z Krakowa do Gdańska okazało się, że w moim pociągu jest wagon kinowy:shock: Niestety puki co jest to tylko letnia promocja, ale dobre i to. Jeżeli ktoś z was wybiera się w podróż na trasie Zakopane Gdańsk to serdecznie polecam
http://www.orangekinoletnie.wp.pl/rozklad_jazdy2010_.pdf

seo
11-10-10, 03:18
A ja czekam na moment kiedy w zagłówkach będą ekrany do oglądania filmów, coś w stylu przedziałów samolotowych. Tyle, że w klasie 2 to raczej niemożliwe :) jedynie Intercity chyba ma taką konstrukcję siedzisk.
Pozdrawiam

stempel
28-09-11, 13:22
nasze niedoczekanie by w ciągu roku były takie wagony, eh to tylko polska i jeden przewoźnik. Może jak przestanie być monopolem na rynku to coś się poprawi, bo bez konkurencji to nie starają się o klientów-podróżnych

jaro555
16-10-11, 19:47
tlk też ma taką konstrukcję w swoich nowych wagonach. Ale zamiast ekranów, które zostaną zepsute przez wracających kibiców po przegranym meczu na wyjeździe, wolałbym więcej wagonów, żeby każdy mógł sobie usiąść, a nie tak jak to często bywa, połowa pasażerów ściska się w korytarzu.

mariolkasun
06-11-11, 11:44
To ciekawe :)
Ktoś miał bardzo dobry pomysł, bowiem gdy pasażer będzie się nudził lub będzie nudziła go podróż, ma możliwość zaczerpnięcia trochę rozrywki z tego "wagonu kinowego" :)
Fajna sprawa, chętnie skorzystam, jak będę wybierać się w podróż pociągiem na tej trasie.

jaro555
06-11-11, 18:28
fajnie, fajnie. Niech PKP inwestuje w nowe wagony, żeby na takiej trasie wagonów starczyło dla wszystkich podróżnych to jazda będzie naprawdę przyjemna i nie będzie miała konkurencji, a wszyscy będą zadowoleni.

Erutia
01-03-12, 22:00
Fajne, ale teraz wiekszosc osób ma ze sobą laptopy, tablety, wiec moze lepiej żeby PKP zainwestowała w tory

piootr956
07-04-12, 10:52
Całkiem miła promocja, ale również jestem zdania, że lepiej zainwestować w coś innego, bardziej pożytecznego

celinaaa
27-11-12, 08:21
albo w zamiast kina, w lepsze toalety??? :) byłoby miło.

Teresa Wilk
06-12-12, 16:35
albo w zamiast kina, w lepsze toalety??? :) byłoby miło.

Popieram całkowicie. Toalety w pociągu to koszmar. Jak można tak nie szanować swoich klientów. Moim zdaniem kolej już umarła. A szkoda i to wielka. Mamy najlepiej rozwiniętą sieć kolejową w Europie. Ale co z tego, skoro nikt o to nie dba.

mateuszka12
21-12-12, 12:46
W polskich realiach to krótka piłka :) u nas to jedynie zamarźnięte :P

aamebaa
21-12-12, 14:17
Zdecydowanie mogliby zainwestować w coś innego, m.in.
1. lepsze, wygodniejsze przedziały, tak by można było wyciągnąć nogi, a nie, że kiedy mam już wysiadać, ledwo wstaję i muszę poczekać aż krążenie mi w nogach wróci
2. toalety - kto jechał, ten wie, o co chodzi
3. ogrzewanie - by w przedziałach było ciepło, a nie albo lodowato, albo gorąco
3. tory - by na trasach były przynajmniej 2 pasy torów, a nie, że muszą się jakoś wymijać i podróż trwa znacznie dłużej
4. lokomotywy - nie można by jechać szybciej? czy koleje mają ograniczenie do 40km/h?

dzuma
12-02-13, 12:31
fajnie to chyba jakas wersja exclusive

SallyBowles72
12-02-13, 13:52
Zdecydowanie mogliby zainwestować w coś innego, m.in.
1. lepsze, wygodniejsze przedziały, tak by można było wyciągnąć nogi, a nie, że kiedy mam już wysiadać, ledwo wstaję i muszę poczekać aż krążenie mi w nogach wróci
2. toalety - kto jechał, ten wie, o co chodzi
3. ogrzewanie - by w przedziałach było ciepło, a nie albo lodowato, albo gorąco
3. tory - by na trasach były przynajmniej 2 pasy torów, a nie, że muszą się jakoś wymijać i podróż trwa znacznie dłużej
4. lokomotywy - nie można by jechać szybciej? czy koleje mają ograniczenie do 40km/h?

Zdecydowanie popieram. Jest tysiące innych PODSTAWOWYCH potrzeb, których polska kolej nie zaspokaja... i do momentu kiedy tego nie zrobi, nie ma co myśleć o kinie w pociągach.

japaman
13-02-13, 07:03
Tutaj chodzi o dobry PR,lepiej dać taki bajer jak kino czy coś żeby pasażerowie mówili o tym niż o tym czego brakuje... Fakt najpierw powinni pomyśleć nad standardem jazdy dopiero potem umilaniu czasu podróży

masterchef
21-03-13, 07:52
kino w pociągu hmm...jak na mój gust wystarczy, ze jest internet w pociągach już niektórych i Ci którzy mają laptopa moga sobie włączyć coś z filmów online :P

Bandana
21-06-13, 10:12
Prawdopodobnie takie kino dość szybko mogłoby ulec zniszczeniu, u nas masa pasażerów nie wiem w jakim celu niszczy wagony. A z tym, że na chwilę obecną internet w pociągach wystarczy, to bezdyskusyjnie się zgadzam. Z drugiej strony pociągach, na które bilety są droższe niż kilka złotych to występuje już jakiś standard. Zawsze można się na nie przerzucić jeśli komuś nie odpowiada tania podróż, bo "jaka cena, taka jakość". Raczej ciężko dostać czegoś dużo w niskiej cenie.

krokodile1
28-06-13, 13:39
Dla mnie chorym zjawiskiem jest fakt ze prąd i Internet w pociągu są dokładane tylko do biletów intercity (70 zł ulgowy). A za takim sam standard w polskim busie płacimy 30 zł (normalny)

corractiv
01-07-13, 22:49
świetna sprawa... przynajmniej nie będzie się odczuwać już dłużenia sie czasu :D czego to pkp nie zrobi aby zamaskowac swoją nieudolność :D

hegemon
16-07-13, 00:42
Trzeba jesczez rozrużnić, że co innego InterRegio a co innego InterCity. Ile płacisz taki masz standard.

Ja tam bym wolał wifi niż kino.

kasiaw90
21-08-13, 17:29
Mistrzostwo świata z tym wagonem kinowym! Tyle razy w życiu jechałam pociągiem i szczerze nawet mi do głowy nie przyszło ze coś takiego można by zrobić. A tu się okazuje, ze to już jest. Inna sprawa, że zanim to się stanie powszechne, to pewnie minie jeszcze sporo czasu...

agata1985
07-09-13, 08:58
Fajny pomysł, ale faktycznie jest jeszcze wiele innych aspektów, o które należałoby zadbać, aby podróż pociągiem była bardziej komfortowa.

santi
19-09-13, 00:44
kino w pociągu? ciekawe na jakiej zasadzie by to miało działać :D kino w cenie biletu? :P

katastrofa
29-10-13, 00:34
Ale fajny pomysł. Kino na pewno uprzyjemni podróz. Niestety naszym kolejom jeszcze daleko do poziomu światowego.