PDA

Zobacz pełną wersję : Jak kobieta,kobiecie.

wahadełko44
14-11-10, 19:08
Jestem "kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boję".Przepraszam za żarcik,ale mam problem kobiecy(?).Jest to sprawa mycia żaluzji okiennych,bez ich demontowania z okien.To jest coś z ponad pięćset listew.Żona tego nie zrobi,bo jest jeszcze niesprawna po ciężkiej chorobie.Sam ją wyleczyłem z różnych przypadłości.Lekarze:-D:-D nie dawali rady.Ja musiałem.Leczę i pielęgnuje.sprzątam,piorę,robię zakupy i gotuję(podobno smacznie).Czy nie jestem czasem jak kobieta?Nie rodzę dzieci(bo jestem już za stary) i nie podoba mi się duży brzuch.Z dużym brzuchem,są same kłopoty.Jak brzuch "zniknie",to dopiero kłopot na niemal całe obecne życie.Dość jednak samochwalenia,ale ze względu,że wiek nie pozwala czasem na nowatorskie rozwiązania danego problemu,wolę iść na "łatwiznę".Być może,że któraś z kobiet okaże się mądrzejsza niż ja.Wszystkiego przecież nie mogę robić.Ratunkuuuu!:-D

kalarepka
26-01-11, 18:14
twoja zona może to wszytsko robić to ty też możesz.łaski nie robisz!

caduceus
24-03-11, 15:16
a sąsiadka nie pomoże?

rebecca2001
12-09-11, 12:05
a jeśli brak sąsiadki ... to co ma biedak zrobić ...

Raquel
12-09-11, 12:57
Kolejny biedak, bo gotować, sprztać, prać musi.... i jeszcze sąsiadki niema, co pomoże, ojej...

rebecca2001
12-09-11, 13:34
musi sobie znaleźć sąsiadkę ... polecam allegro ...Screenshot (http://img714.imageshack.us/img714/1033/obszar.png)

warto zobaczyć ...

login
24-10-11, 15:48
Drogie Wahadełko, te wstrętne kobiety Cię zaszczują, a Ty chciałeś tylko się dowiedzieć jak się sprząta żaluzje. To ja ci powiem: są takie specjalne szczoteczki, które się nawet na odkurzacz nakłada, poszukaj nie na forum a w sklepach.

Blue_Sky
06-09-12, 10:27
heheh przydała by się im gosposia :)