PDA

Zobacz pełną wersję : Diabetycy - pytanko

starex
16-02-11, 13:32
Cześć, chciałam was podpytać czy macie u siebie w mieście aptekę sprzedającą insulinę w cenie 1 grosza? Pytam ponieważ jest coraz więcej takich miejsc, najlepszy przykład z mojej okolicy: mieszkam w gliwicach a w pobliskim knurowie otworzono ostatnio taką aptekę na ul. witosa. Niestety w najbliższym sąsiedztwie mojego domu nie ma takiego miejsca. W tej chwili płacę za insulinę 3,20 zł. Nie jest to może bardzo dużo, ale wolałabym płacić tylko 1 grosz

horsz
18-02-11, 09:28
Ja mieszkam kilka kilometrów od knurowa i w najbliższej oraz dalszej okolicy nie kojarzę żadnej apteki, która oferowałaby jakikolwiek lek w cenie 1 grosza oprócz tej apteki za grosze na witosa ( sam w niej z resztą kupuję insulinę ). Nie wiem czemu, ale kiedyś było więcej takich miejsc, a ostatnio zaczęli je powoli likwidować ... Szkoda bo chociaż w ten sposób cukrzycy mogą sobie ułatwiać życie

kalarepka
23-02-11, 16:19
ja na szczęście mieszkam w duzym mieście i tu nie ma problemów z insuliną.raczej z wkłuciami do pomp insulinowych.

ajaksa
09-03-11, 18:22
To prawda, mieszkam w dosyć dużym mieście ( płock ) i tutaj nie ma żadnych problemów z dostępnością insuliny, jest dosłownie w każdej aptece. Niestety nie w każdej można kupić insulinę za grosik, takie apteki kojarzę tylko dwie - jedna w taygerze na królewieckiej, druga w kauflandzie na gałczyńskiego. Obie są chyba sieci apteka za grosze