PDA

Zobacz pełną wersję : OPENKontakt.com

gelbo
18-05-05, 22:33
Witam

Swego czasu zamieszczalem na grupie dyskusyjnej oferty dotyczace wspolpracy z innymi firmami. Oczywiscie moje ogloszenie zostalo przechwycone przez jakiegos pracownika openkontakt i zalozono mi konto. Po kilku logowaniach postanowilem usunac profil i tu wlasnie zaczely sie schody.
Formularz usuniecia nie dzialal przez kilka dni.
Po kilku bojach i probach udalo sie :) ... ale jakiez bylo moje zdziwienie kiedy na moja skrzynke dostawalem oferty i zaproszenia na jakies konferencje, targi itp.
Cos nie tak?

No dobra probowalem sie zalogowac - konto nie istnialo.
Wyslalem maila do obslugi a w rezultacie otrzymalem info i tu uwaga:
Szanowni Państwo
Nie ma użytkownika o adresie: <tu email> w bazie naszych użytkowników.
Na jakiej podstawie sądzicie Państwo że sie tam znajdujecie?
Może jest ustawiony alias na ten adres?

<tu imie i nazwisko>
Giełda Biznes Ofert
OPENKontakt.com

Dziwne? No troszke, bo nadawca byl openkontakt a adresatem bylem ja.
Czy to u nich normalne?

P.S. Po dosc zdecydowanej odpowiedzi, oferty ustaly. Pytanie czy na dlugo?

krYsti
18-05-05, 23:10
to nie pierwszy w sieci post na temat działania OPENKontakt.com. Nawet chyba na tym forum kiedyś jakieś wątki się pojawiały, jeżeli mnie pamięć nie myli. generalnie wszystkie osoby mające z nim kontakt narzekały później na przechwytywanie adresów e-mail, zakładanie jakichś kont, przesyłanie ofert i zero odpowiedzialności za takie działanie z ich strony.

cóż, przykre, ale nie jesteś osamotniony. możnaby już całkiem sporą organizację powołać, np. Stowarzyszenie Udawadniania OpenKontakt Że Nie Zakładaliśmy u Nich Kont (trochę dziwny skrót z tego wychodzi, ale niech będzie :) ).