PDA

Zobacz pełną wersję : LiderHost.eu ? Korzystał ktoś?

loleczek
02-03-11, 12:12
Witam, kilka dni temu postanowiłem przetestować usługi tej oto firmy. Szczerze mówiąc kontakt z bok oraz administracją jest na bardzo dobrym poziomie na odp na pytanie o zwiększenie transferu dla najtańszego konta www czekałem nie całe 5min ;)

Tak więc do działa, serwer FTP działa bardzo szybko, pliki wysyłają się z przyzwoita prędkością, strona się szybko ładuje, co do MySQL też, gdy zrobiłem test obciążenia na zainstalowane forum php by przemo jakoś specjalnie nie zwolniło, więc widać że MySQL dobrze skonfigurowany :) Sam panel jaki udostępniają jest to DirectAdmin, a wszystko działa pod kontrolą systemu CentOS. Jednym minusem jest to że do najdroższego konta WWW nie dają niestety dostępu po SSH, a przydało by się nie raz.

Według mnie hosting godny polecenia, nie należy do najtańszych, oraz najdroższych, cena jest dosyć przystępna, ale widać że z administracją można by było się dogadać o ofertę indywidualną. Tak więc polecam.

A co wy sądziecie mieliście już stycznośc?

Proszę o opinię ocenę użutkowników ktorzy korzystali już a nie ocene po skoróbce.

Znalazłem jeszcze... : http://kontakt24.tvn.pl/artykul,jako-1-w-polsce-statystyki-24h-7-hosting-monitoring-www,80659.html

Snafos
07-03-11, 10:42
Witam,
Firma LiderHost to jedno wielkie oszustwo.
Około 3 miesięcy temu zakupiłem u nich serwer pieniążki przelałem do dnia dzisiejszego nie widzę serwera ani swoich pieniędzy, Administrator ciągle przeciąga terminy przelewu jak również wymysla nowe historie dlaczego to nie zrealizowano jeszcze zwrotu.
Nie jestem jedyną poszkodowaną osobą jest ich dużo więcej.
Na wszelkie wyżej wymienione słowa mam dowody w postaci rozmowy z właścicielem(Gadu-gadu.Email) jak również potwierdzenie wpłaty moich pieniędzy.
Odradzam!
Pozdrawiam !

dankot
07-03-11, 16:30
Witam,
Firma LiderHost to jedno wielkie oszustwo.
Około 3 miesięcy temu zakupiłem u nich serwer pieniążki przelałem do dnia dzisiejszego nie widzę serwera ani swoich pieniędzy, Administrator ciągle przeciąga terminy przelewu jak również wymysla nowe historie dlaczego to nie zrealizowano jeszcze zwrotu.
Nie jestem jedyną poszkodowaną osobą jest ich dużo więcej.
Na wszelkie wyżej wymienione słowa mam dowody w postaci rozmowy z właścicielem(Gadu-gadu.Email) jak również potwierdzenie wpłaty moich pieniędzy.
Odradzam!
Pozdrawiam !

Należy pamiętać, że wiele firm oferujących serwer, hosting i domenę udostępnia 14-dniowy, a na pewno 7-dniowy okres próbny, w którym nie trzeba płacić za hosting i/lub domenę.

Wygląda na to, że nie skorzystałeś z tej możliwości, albo o niej nie wiedziałeś. Powinieneś znać swoje prawa. Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, należy wysłać pismo o rezygnacji z usług i ewentualnym zwrocie pieniędzy, bo nikt pieniędzy nie odda Ci "na gębę". Taki formularz można zapewne pobrać na stronie usługodawcy.

Snafos
07-03-11, 17:54
W przypadku serwera dedykowanego Też?

pomorski
16-03-11, 20:26
ta firma to juz sie dawno zawinele niestety...

aniqq
24-02-12, 21:24
nie korzystałam z usług LiderHost.eu, ale korzystalam z hostingu na uti.pl i moge polecic, tam tez jest okres probny

Veafrea
24-12-14, 09:09
jeżeli chodzi o najlepsze hostingi to można zaliczyć do nich: linuxpl.com, nazwa.pl