PDA

Zobacz pełną wersję : prezent dla ukochanego

divasa
17-03-11, 17:30
moj maz juz nie dlugo obchodzi swoje urodziny i nie wiem co mam wymyslec....chciałabym aby to byl przent , ktory jest powizany z wyzawniem adrenalina ale nic mi niechce przyjsc do glowy

caduceus
18-03-11, 07:49
Przemyśl kupno biletu na koncert, ucieszy się jak dziecko ;)

majkawazka
18-03-11, 09:13
Mnie korci żeby swojemu podarować http://www.wyjatkowyprezent.pl/zatancz-dla-niego
ale jak na razie nie mam jeszcze odwagi. Już wcześniej korzystałam z usług tej strony i jestem zadowolona.

barti4
22-03-11, 15:06
Generalnie prezent powinien zależeć od temperamentu Twojego mężczyzny. Przykladowo, postrzegam siebie jako osobę zmotywowaną, poszukującą rozwoju. Lubię uczyć się nowych umiejętności np. http://www.favore.pl/8711_kursy-masazu-tajskiego-warszawa-masaze-tajskie-mazowieckie.html

telefrenia
22-05-12, 11:12
teraz euro się zbliża, więc dla faceta na dzień dziecka można koszulkę kibica kupić :D fajną opcję znalazłam na koszulki.com - koszulka nike z własnym nadrukiem, każdy mężczyzna ucieszy się jak dziecko ;)

marreck
05-06-12, 11:00
przecież ty go znasz najlepiej, wiesz z czego by się ucieszył

Miro
30-07-12, 11:54
Zależy jakie ma pasje, sport, muzyka oraz gry, zawsze coś można wybrać a niezawodnym prezentem może okazać się dobry trunek.

konserwa
17-09-12, 13:33
Oczywiście najlepszy prezent to jakiś związany z jego pasją. Może to być wkrętarka, maska do nurkowania czy nowy kompas do łodzi. Najbezpieczniej trunek, dobra whisky zawsze jest ceniona. Ostatnio modne są bilety na koncert, spływ kajakowy, paintball, quady itp.

Miro
17-09-12, 14:26
Jeżeli mężczyzna biega, albo będzie biegał zawsze dobrym prezentem będzie zestaw do joggingu zawsze się przyda, czasami może zmobilizuje do aktywnego spędzania czasu.

Witka
19-09-12, 13:54
przecież ty go znasz najlepiej, wiesz z czego by się ucieszył

Oto i idealna odpowiedź:)
Spodenki, bokserki, portfel, zegarki jakieś może, skos na bungee? Co Twój facet lubi - myśl i działaj!

Raquel
14-11-12, 09:13
Zegarek to dobry prezent dla faceta, no może nie koniecznie wyzwoli jakąś sporą dawkę adrenaliny :). A jest z czego wybierać, bo zegarek też musi być dopasowany do okazji - jesli Twój facet ma już zegarek taki elegancki, na skórzanym pasku, to może warto podarować mu coś bardziej sportowego. Może zegarek timex byłby dobry? Jest w wersji sportowo- młodziezowej i do jakiegoś luźnego stroju byłby doskonały.

Miro
14-11-12, 17:11
Dla faceta, który oprócz dziewczyn kocha samochody off-road będzie zadowolony.

masterchef
22-03-13, 13:10
to fakt, pierwsze skojarzenia z tym co kocha facet to kobiety, samochody i szybką jazdą, dlatego najrozsądniej będzie kupić cb radio w prezencie, bo z doświadczenia wiem, ze to mężczyźni przynoszą do domu najwięcej mandatów :P

balbina34
16-05-13, 11:18
dla mnie prezent idealny nie istnieje, za wiele czynników. Najlepiej romantycznie i za niewielkie pieniądze ;p

jutrzenkainoc
20-05-13, 09:58
Wszystko zależy od jednostki - jeden ucieszy się z wyjścia na koncert ulubionego zespołu, jeden z dobrej książki, a jeszcze inny z zegarka...najlepiej pomyśl nad tym co sprawiłoby jemu największą frajdę:o

Karabol
19-07-13, 13:20
Może jakiś voucher np. na skok ze spadochronu? Kiedyś coś takie coś w empiku widziałem ;)

hegemon
21-07-13, 23:08
Kub sobie seksowną biekiznę, zawiąz sobie wokół pasa czerwona kokardę i ofiaruj sie jako prezent. Gwarantuje, że będzie zadowolony ;)

mezo
02-09-13, 08:11
Mnie moja żona bardzo zaskoczyła w tym roku. Sprezentowała mi jeden z takich luksusowych zestawów do golenia: (spam) I muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobrej jakości, komfort golenia zmienił się diametralnie. No i myślę, że sam chyba nigdy bym sobie czegoś takiego nie kupił ;)
A ona o tym pomyślała ...

karola_28
02-09-13, 11:47
Zegarek to dobry pomysł, zwłaszcza jakaś klasyczna wersja. A co myślicie o (spam)? Eurochron ma chyba dość dobrą opinię?

Witka
25-09-13, 13:56
Niezły niezły:)
Zakładając, że ów facet lubi zegarki - bo mój np to już z komórką się nie rozstaje więc nie wiem czy nowy zegarek byłby mu potrzebny. Raczej o... "romantyczne" buty do biegania nike - bo on z tych sportowych duchów raczej jest, to tak.

BartekMazak
27-09-13, 11:08
dokładnie, dobra uwaga

kuropatwa
01-02-14, 14:08
Trochę podbiję temat, bo wydaje mi się, że kwestia prezentów jest zawsze aktualna.
Myślę, że większość facetów uwielbia samochody, szybką jazdę itd, ale w życiu codziennym nie każdy ma na to możliwość.
Może więc warto wykupić przejażdżkę mercedesem

nant3s
04-02-14, 11:27
dobry zegarek jest fajną opcją ;P

eskimoska
15-04-14, 09:26
Podłączę się pod temat żeby nie zakładac nowego. Wymysliłam, że kupię narzeczonemu rejestrator jazdy. Wiem, że sam zbiera się do tego od dawna. Nie zapytam go o szczegóły, bo to ma być niespodzianka. Na co zwracać uwagę przy zakupie takiej kamerki samochodowej? I czy każda się sprawdza?

mezo
18-05-14, 18:05
A zastanawiałaś się czy nie lepiej jest mu podarować coś w całkiem innym stylu ? Myślę, że jak większość mężczyzn Twój wybranek ceni dobre alkohole. Nie sądzisz, że byłby zadowolony z eleganckiej karafki takiej jak na przykład te: (spam) ? W Witeksie można je obecnie kupić w całkiem przystępnych cenach. Możesz również wybrać się do jednej z ich placówek na terenie Polski i zobaczyć na własne oczy jaki model akurat Ci się spodoba. Ten jest na przykład dość ciekawy:
295

masterchef
26-05-14, 11:27
Myślę, że wybór prezentu dla ukochanego w dużej mierze opiera się na wysokości kwoty jaką jesteś w stanie wydać. Jeżeli zależy nam na czymś bardzo wyjątkowym, co będzie gwarancją udanego święta, stawiałabym na kupno skutera 50 dzięki któremu łatwo będzie można przemieszczać się pośród ulicznych korków co pozwoli nam na szybkie dotarcie do celu. Nadaje się on również do romantycznych przejażdżek lub wakacyjnych wypadów poza miasto.

wielkibrat
29-01-15, 07:53
Wybierzcie się tam razem - (spam) Jestem pewien, że będzie bardzo zadowolony ;-) Kwestia tego jaką jest osobą, ale chyba relaks w tych czasach odpowiada każdemu ;-)

Ramecki
13-02-15, 10:39
Każdy ucieszy się z romantycznego wyjazdu, nawet tylko na weekend, w jakieś piękne miejsce. Ja polecam Kaszuby. Moim znajomi mają domek nad jeziorem Cheb i wynajmują go turystom. Gdybyście byli zainteresowani to zostawiam do nich kontakt: (spam). Naprawdę warto się u nich zatrzymać, domek jest wygodny i ciepły, nawet zimą. A widoki? Rewelacja. Polecam ;)

ineko
13-02-15, 11:20
A ja przygotowałam taki fotokalendarz (spam) . Miał urodziny w styczniu, więc w sam raz prezent na nowy rok ;)