PDA

Zobacz pełną wersję : weekend z rodzina i wyzwanie

divasa
29-03-11, 18:26
wyzwania to jest cos ja z mezem od czasu do czasu lubimy zastrzyk adrenaliny, to nas napedza do pracy jednak nie mam pomyslu gdzie mozna swietnie naładowac akumulator

meganka30
05-09-13, 12:28
polecam na aktywny weekend z rodziną Gospodarstwo Rybackie w Dolinie Będkowskiej, można tam powędkować, wspinać się, pospacerować w przepięknej okolicy i zjeść smaczną, zdrową rybkę :)

edwardnawarski
17-09-13, 07:58
A może Głuchołazy? Dużo atrakcji, blisko do Czech gdzie jest bardzo fajny park linowy. Polecam

Witka
23-09-13, 08:16
uwielbiam parki linowe

kamińska
24-09-13, 10:18
Pomysł z parkiem linowym jest świetny:) Chyba sama z niego skorzystam i wybiorę się w takie miejsce. Dziękuje za inspirację:).

pola
07-10-13, 14:09
Ja też myślę, że to bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za :)

atomatic
16-10-13, 13:24
Nie napisałaś(eś) czy z dziećmi. Fajnym pomysłem jest też jura krakowsko-częstochowska. Wspinaczka na skałkach pod okiem instruktora (poszukajcie a znajdziecie odpowiednią osobę) na pewno dostarczy dużej dawki adrenaliny.

Bartosz Nowak
30-10-13, 11:29
Wszystko zależy od tego czy jest to wypad we dwójkę czy z dziećmi i w jakim wieku. My uwielbiamy takie wypady (dzieci 4 i 12 lat). To co lubimy najbardziej to Tatry!

Adam10
21-11-13, 11:28
Jeżeli jedziecie sami, to może coś bardziej ekstremalnego jak skok ze spadochronem? A jak z dziećmi, to polecam wspinanie na skałce.

kuropatwa
03-01-14, 14:54
Góry chyba będą najlepszym pomysłem, bo tam wyzwań znajdzie się najwięcej.
Moim skromnym zdaniem prawdziwe wyzwanie dla niejednej rodziny stanowi w ogóle taki wyjazd pod względem finansowym. Warto pomagać sobie korzystając z takich stron żeby w miarę możliwości płacić jak najmniej za wszystkie usługi.

Mirek45
27-01-14, 12:23
Ja polecam rafting, może niekoniecznie w Polsce, bo u nas brakuję rwących rzek, ale już w Austrii można je znaleźć.

marysia
27-01-14, 16:28
Polecam wyjazd w góry, na przykład do Białki Tatrzańskiej. EMocji na pewno Wam nie zabraknie i nudzić się nie będziecie.
Sama przeglądałam już nawet oferty na internecie, ale niestety, szef powiedział, że do marca nie mam co liczyć na urlop.
Czyli trzeba zacisnąć zęby i czekać na urlop. Ale wtedy pewnie nie będzie mnie już tak ciągnęło w góry...

extreeeemon
06-02-14, 10:54
W chwili obecnej najlepszy relaks w górach na nartach. Można odpocząć - daleko od miasta, a adrenaliny nie zabraknie jak odpowiednio dobierzesz górkę do swoich umiejętności. Ostatnio byłem w Zieleńcu i jest sporo śniegu, natomiast Karpacz, Szklarska Poręba - jak dla mnie jeszcze za wcześnie na wypad bo otwarty jest 1-2 stoki.

mezo
09-07-14, 08:08
Ja proponuję wybrać się na weekend do Krakowa - przepiękne miasto, które oferuje bardzo wiele ciekawych atrakcji dla wszystkich. Jest tam bardzo wiele ciekawych zabytków tak więc jestem zdania,że warto jest tam przeznaczyć nie sam weekend ale nawet i tydzień - tak aby zwiedzić wszystkie historyczne dzielnice.
Noclegi warto jest wynająć sobie w samym centrum ponieważ najwięcej ciekawych atrakcji jest właśnie w śródmieściu. Zerknijcie sobie na ofertę grupy hotelowej Accor na tej stronie można sobie przejrzeć ofertę hoteli w Krakowie. Najlepszy standard ma w ofercie chyba hotel Novotel...

Fart
17-10-14, 13:43
Szybko zrezygnujesz. Podróże autem są dogodniejsze.

olka
22-10-14, 15:05
Ja ostatnio spędziłam cudny weekend w Przemyślu. ryneczek jest tam piękny , uliczki trochę przypominają włoski klimat. z powrotem zachaczyliśmy o Tarnów, jedliśmy obiad na rynku, potem była jeszcze Warszawa. takie wakacje w przelocie, przejazdem, są dla mnie najfajniejsze, można sporo zwiedzić, zobaczyc a czasem w jednym miejscu atrakcje kończa się po godzinie ;)

trucicielka
23-10-14, 08:49
Można poczekać na 'prawdziwą' zimę i wyjechać całą rodziną na stoki - a jeśli któreś z Was (najlepiej wszyscy) nie potrafi jeździć to niesamowitą zabawę i wrażenia macie gwarantowane.

tonu
11-11-14, 16:32
Ja wraz z cała rodziną uzależniliśmy się od jazdy na łyżwach. Ogólnie wolimy spędzać czas aktywnie, ale oglądanie wspólne oglądanie telewizji również może połączyć rodzinę. Ja w dzieciństwie bardzo dużo grałem w gry planszowe. Też bardzo fajna rozrywka.

---------------------------
Polecam sprawdzoną i doświadczoną firmę specjalizującą się w świadczeniu usług

Miro
28-12-14, 12:51
...Wyskoczyła mi awaria tylnej belki w moim Peugeocie 206 i nie wiedziałam gdzie szukać pomocy...Dla mnie taką regenerację wykonała firma Antałex w niecałe 1,5 h i dała jeszcze 2 lata gwarancji...

W pilskim warsztacie Peugeot-Citroen Robert Szmytkowski po wymianie tylnej belki w citroen dają na przejechanie 100 tys kilometrów ,pisemnej gwarancji, wyglądają na uczciwą i solida firmę.Ponad 5 na zmianie to zrobili w podobnym czasie.

Bez auta nie ruszam się, bo wózek dla dziecka wożę.

januszpogorzelski0
21-01-15, 10:27
Dobrze spędzić kilka dni wolnego na wsi u dziadków, tam można najlepiej odpocząć i nabrać sił.

trucicielka
28-01-15, 07:53
Jestem typową miastową dziewczyną i nie potrafię wypoczywać na takiej 'prawdziwej' wsi - zazwyczaj wybieram do odpoczynku niewielkie miasteczka. Teraz wynajęłam apartamenty Zakopane i w końcu mogę odsunąć wszystkie stresy na bok i 'wypocząć' na stokach ;).

petkos
16-07-15, 08:31
Ja jak mieszkam w mieście to raz na jakiś czas potzrebuje pojechac gdzieś na zielony teren, do praku, wąwozu, na wieś, nad jezioro żeby odpocząc psychicznie od zgiełku, hałasu, natłoku ludzi.

Koprobo
03-12-15, 08:56
Ja zabieram rodzinkę na ten weekend do Wieliczki, żeby w koncu dziecieki kopalnie soli zobaczyły :) zatrzymujemy się u znajomych i stamtąd też mamy w sumie niedaleko do Krakowa, wiec przy okazji zahaczymy o miast królów polskich :D

pojbos
19-01-16, 09:08
Kraków jest świetny na weekend ;) bardzo klimatyczne, urokliwe miasto.