PDA

Zobacz pełną wersję : KRRiTV i jej grubo poronione pomysły

piotrg
24-05-05, 07:39
Najpierw link:
http://tinyurl.com/dwgqy

Teraz komentarz:
Xhejn mać czy w tym kraju nie będzie nigdy normalnie? KRRiTV chce abonamentu za komputery bo przez internet można słuchać radia i oglądać TV. No bez przesady! Czy sciągnięcie ze strony TVP poprzedniego wydania wiadomości, panoramy czy teleexpresu to jest juz xhejn oglądanie telewizji? Dobra... może polskie radio da się słuchać. Ale dlaczego oni domniemują, że ja tego badziewia słucham? Nigdy w życiu nie słuchałem, żadnej państwowej rozgłośni. Chyba, że chcą pobierać bonament za to, że można sobie odpalić stream z TVN24. Trzeba będzie jaką obywatelską inicjatywe przeciw temu gównianemu tworowi jakim jest KRRiTV.

Braciszek
24-05-05, 08:50
Mam cichą nadzieje, że zwolennicy wolnego rynku (a są tacy w polityce i chwała Bogu) skutecznie będą się tym poronionym pomysłom przeciwstawiać.

Anonymous
24-05-05, 08:55
Jedyna rada. Sprywatyzować KRRiT i TVP do tego stopnia, żeby ludzie sami decydowali czy chca odbierać TVP czy nie. Jak nie - to KRRiT nic do nich..

Nimitz
24-05-05, 09:56
Rozstrzelać jak najszybciej kacyków z KRRiTV i szefostwo TVP. Do tego przybrałbym administrację publiczną. Ale Wy i tak wiecie kogo ja bym rozstrzelał :P Pomysł wydaje mi się poroniony, ale weźcie pod uwagę, że oni nie rozumieją zależnośco rynku, całej ekonomii, strategii marketingowych. To banda która dostała się do korytka przez znajomości a nie umiejętności.

Krzysiek
24-05-05, 10:01
http://di.com.pl/news/9967,0.html

Tutaj macie wyciag z 3 tekstow na Rzeczpospolitej, w ktorych omawiana jest ta sprawa.

Trzeba o tym trabic i ostro najezdzac na te ich poronione pomysly. Juz pare razy ciency politycy ugieli sie pod silnym naporem internautow i mysle, ze masowa akcja moglaby nawet doprowadzic do rozwiazania tego pazernego organu, a przynajmniej do zalamania psychicznego jego czlonkow :twisted:

Piotrek
24-05-05, 10:34
Po co, przeca i tak przez swoje dzialania wkrotce sie unicestwią. To ostatnie podrygi tej instytucji, która probuje pokazać, ze moze byc potrzebna...w sciaganiu haraczu.

Krzysiek
24-05-05, 10:44
organ sie unicestwi, ale warcholy pozostana i beda dalej wciskac sie do innych instytucji. tych ludzi powinno sie wyeliminowac z zycia spolecznego, bo po prostu totalnie nam wszystkim szkodza.

Shawman
26-05-05, 02:07
Witam!

Widzę, że podobnie jak mnie i wielu innych internautów, również Was - delikatnie mówiąc - zdenerwował najnowszy pomysł KRRiT. Z tym że ten projekt to jest tylko jeden z wielu przykładów na to, jak instytucja Krajowej Rady zdegenerowała się w ciągu kilkunastu lat swojego istenienia.

Zapoczątkowałem akcję, która rozwija się całkiem nieźle, mającą na celu całkowitą LIKWIDACJĘ Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Jeśli chcecie poznać szczegóły, lub wesprzeć akcję, do czego zachęcam - zapraszam na http://www.likwidacja.rox.pl

Nie stoi za tym żadna partia, organizacja ani nic takiego. To moja prywatna inicjatywa, wspierana przez innych, rozsądnie myślących internautów.

Anonymous
26-05-05, 07:23
Lubie ludzi z inicjatywą, nie lubie KRRiT...czemu miałbym nie odwiedzic tej stronki?

Nimitz
26-05-05, 10:13
Jestem jak najbardziej za! Może DI poparłoby jakąś tą inicjatywę np wrzucając link do tej stronki w formie bannerka na stronie głównej serwisu?

Braciszek
26-05-05, 10:18
Przede wszystkim ta akcja wymaga innego, niż darmowa interia, serwera. Próbuję się dostać od dwóch dni i widzę ciągle magiczny napis "Przeroczony dzienny limit transferu" :(

someone
26-05-05, 10:33
Zglos sie moze do Radia Hype.pl - oni tez zdaje sie nie lubia KRRiT - na Dzien Matki skladaja Waniek nietypowe zyczenia ;))

http://hype.pl/indexx.php?action=antenka&id=22

Rademenez
26-05-05, 11:46
Abonament RTV dotyczy radia oraz telewizji ale tylko TVP1, TVP2, TV Regionalnej oraz nowego hitu: TVP Kultura. Powyzszych stacji nie oglądam ponieważ serwują one gnioty i tendencyjne poglądy zależne od tego, kto aktualnie jest przy władzy. A kasa na TVP wcale na TVP nie idzie. Natomiast za oglądanie TV komercyjnych "płacimy" oglądając emitowane przez nie reklamy. Nie oglądam = nie płacę!!!

Obstawiam, że jeżeli ktoś wyskoczy z poważnym projektem kasowania za net i tel.kom. to KRRiTV w końcu zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Chyba że nasze nadzwyczaj bierne społeczeństwo nic nie zrobi oprócz postanowienia niepłacenia...

dom
26-05-05, 12:11
W socjalistycznym społeczeństwie zawsze będą pomysły najbardziej bzdurne. Nie dlatego, że bzdurne, nie dlatego, że pomysły ale dlatego, że społeczeństwo jest socjalistyczne. W takim społeczeństwie można proponować wszystko np: majtki na głowę. To wcalenie jest śmieszne. Tak, minister może zaproponować uchwalenie prawa aby społeczeństwo socjalistyczne nosiło majtki na głowie. Jak może dojść do takiego pomysłu, a tak, jak doszło do pomysłu ministra zdrowia do używania bezkarnego narkotyków przez społeczeństwo. To roszczeniowe socjalistyczne społeczeństwo wymusza na ministrze zdrowia takie pomysły. Jestem prawie pewny, że Balickiemu ten pomysł nawet nie śnił się ale różnego rodzaju grupy nacisku, które chcą na tym zarobić podsuneły a może zażądały wolnej sprzedaży narkotyków w kraju.
Więc to nie pomysł rady tylko jakiejś grupy, która chce coś popsuć w mediach i oczywiście na tym zarobić.
Naprawdę, żadne argumenty wysuwane przez tą radę nie miały by racji bytu gdyby nie socjalistyczne i rozczeniowe społeczeństwo

Siriah
26-05-05, 21:11
dom'u znowu bysn... Moe nawet i mdrze chcesz powiedzie, ale Ci nie wychodzi. We si zdecyduj, czy to spoeczestwo jest roszczeniowe, czy grupy nacisku maj wadz... No chyba, e w w/w pezykadzie z Balickim - tene znalaz si midzi motem(spoeczestwo), a kowadem(grupy nacisku).

Co do tematu gwnego - ju si zdyem przyzwyczai do durnowatych pomysw, durnowatych wadz. Co nie znaczy, e mi si to podoba... :evil:

pablo
27-05-05, 16:56
a ja powiem tylko tyle że w takim razie powinno się płacić takim radom za granicą bo zagranicznych stacji radiowych też można słuchać... ale czego sie nie zrobi żeby sobie od gęby nie odjąć a kasy natrzepać...

Nimitz
27-05-05, 17:02
Właśnie i tu jest sedno - kolejny bzdurny pomysł który może zrujnować nasze państwo ale ktoś dostanie za niego kase i się pokaże... :-)

r-mi
09-06-05, 17:58
jak doszło do pomysłu ministra zdrowia do używania bezkarnego narkotyków przez społeczeństwo

moze tak ze ma troche oleju w glowie i zauwazyl ze ak zalegalizuje w pewnym stopniu narkotyki to na komisariatach i w wiezieniach nie bedzie ladowalo dodatkowo dajmy na to 10000 porzadnych pietnastolatkow z dobrych domow rocznie ktorzy beda przeklianc policje a przez taka "przygode" na komisariacie czy w areszcie moga sie stoczyc i dolaczyc do grupy ktora ich ochroni przed represjami zato ze raz w zyciu zdarzylo im sie zapalic trawe. poza tym beda sie buntowac.

prezentujesz takie samo rozczeniow zachowanie. jednostka nie jest dostatecznie madra zeby zdecydowac czy brac narkotyki, ale ty nie bierzesz i wszyscy maja tak robic, choc dorosla osoba bioraca narkotyki nie szkodzi nikomu procz siebie a legalizacja ukrecilaby leb bardzo dobrze prosperujacemu biznesowi ktry teraz jest w rekach mafii.

prezentujesz typowo komunistyczne podejscie - jednostka jest za glupia zeby o sobie decydowac a kto za nia zadecyduje czy co jej kaze robic to juz mniejszy problem - byle tobie sie podobalo.

dom
09-06-05, 19:05
r-mi jak możesz się domyślić, że mi to jednym słowem wisi.
Jak ta jednostka chce stracić życie na własne żadanie mnie to nie interesuje. Interesuje mnie to, że społeczeństwo musi odsuwać nogami te jednostki nawalone narkotykamy aby przejść. Najwięcej jest tego tatałajstwa na ciągach handlowych i proszą o pieniądze na jeszcze.
Nie jestem też zainteresowany aby z mojego i innych podatków taki nawalony bezmózgowiec był utrzymywany przy życiu i leczony.
Porządny człowiek i myślący człowiek nie tknie narkotyków.
Porządny i myślący człowiek wie do czego prowadzą narkotyki i aby odciążyć tak biedne społeczeństwo tworzy własną grupę narkotyzującą się i opodakowującą się na wypadek chorób związanych z narkotykami.
Porządny i myślący człowiek w danym temacie pisze na temat.
Czy mam rozumieć, że piszesz na tzw haju bo tematem jest:
KRRiT chce nie tylko wprowadzić koncesje na programy radiowe i telewizyjne rozpowszechniane tylko przez Internet, ale także zamierza zmusić posiadaczy komputerów oraz telefonów komórkowych (umożliwiających odbiór programów radia i telewizji) do płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego.

r-mi
09-06-05, 19:42
dom slusznie ze kazdy dorosly czlowiek moze zrobic ze swoim zyciem co chce dlatego nie powinno sie deleglizowac uzywek. jednak nie wiesz co piszesz chyba. pierwsze nazywasz pomysl legalizacji poronionym a pozniej glosisz takie poglady.

Jesli wymagasz od innych zeby sie trzymali tematu to samemu to rob. o ile pamietam to ty pisales o socjalizmie i narkotykach tutaj

EOT

dom
09-06-05, 19:44
r-mi, dla porównania r-mi, dla porównania

r-mi
09-06-05, 19:46
niezwykle konstruktywna wypowiedz ;)

dom
09-06-05, 19:48
Dziękuję r-mi

pablo
09-06-05, 20:19
Errare humani est... może najpierw dociec dlaczego taki człowiek sięga po narkotyki, nie można spłycać tego problemu, moze ktoś chce zwrócić na siebie uwagę wołając w ten sposób o pomoc, może nikt nie dostarcza mu miłości, czułości i czuje się odepchnięty i stwierdza że nic nie jest w stanie mu dać szczęścia tylko ta chwila na haju, może nie jest wystarczająco asertywny w swoim środowisku i w pewnym sensie jest zmuszany do tego, ja nie chcę usprawiedliwiać takich ludzi, ale nic nie dzieje się bez konkretnej przyczyny....