PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoksiążka z wakacji

asi.a
06-07-11, 16:00
Witam wszystkich forumowiczów i przechodze do sedna sprawy:) robił ktoś z Was fotoksiążkę (nie koniecznie z wakacji) Mam piękne zdjęcia z wczasów, które zasługują na szczególną oprawę. Szukałam informacji na ten temat w internecie i zdania są podzilone. CZekam na opinie i firmy godne polecenia, które zajmują się tym tematem. Z góry dzięki za odpowiedzi.

asi.a
28-07-11, 07:56
Mam już fotoksiążkę i warto było robiłam w najlepszefoto polecam-mają świetne rozwiązania jeśli chodzi o wykonanie takiego cudeńka:)

Witka
19-09-12, 14:05
takiej typowo foto książki to nie robiłam,ale u nas w rodzinie jest teraz szał na prowadzenie fotostrony (dla dziecka, jak np na http://www.tatento.pl/). Też z wakacji można wrzucać, ale my to tak systematycznie, codziennie robimy no i nie traci się jednak na wydruk, ani na oprawę itd itd (oszczędni)

meggie23
04-10-12, 23:20
Takie ksiazki mozna zamowic na allegro lub w empiku :)

galicjusz12
15-12-12, 10:40
niestety nie robilam nigdy czegos takiego...

Shee
03-01-13, 13:23
Jeśli chodzi o mnie to polecam Fotojokera, robiłam u nich fotoksiążkę ślubną i byłam bardzo zadowolona. Wszystko robisz online, ściągasz program, instalujesz i wgrywasz zdjęcia układając je tak jak chcesz. Wybrać można wiele formatów, ale ja zdecydowałam się na panoramiczne A4 (28 x 21 cm). Przesyłkę odbierasz albo w domu, albo w wybranym salonie firmowym. Polecam.

Wypowiadanka
15-01-13, 17:27
A mnie się bardziej podobają ręcznie robione albumy z fotkami i spisanymi wspomnieniami ;-) Fotoksiążki wydają mi się już dość oklepane ;)

deq102
19-01-13, 01:56
Zamawiając Fotoksiążkę, w ciągu kilku dni otrzymasz profesjonalnie wydrukowaną i oprawioną książkę z Twoimi wyjątkowymi zdjęciami. Fotoksiążka doskonale zastąpi Twój tradycyjny album na zdjęcia.

qca
20-02-13, 00:42
No właśnie-fotoksiążka to książka ze zdjęciami.Można dodawać tam opisy, dowolnie ustawiać fotografie na stronie. W twardej oprawie, na dobrym papierze. Tradycyjnych albumów mam całą masę,dlatego myślałam,czy dla odmiany nie zrobić czegoś takiego. W Internecie wygląda to atrakcyjnie,ale chciałam poznać wasze opinie. Poza tym, taka fotoksiążka może być ciekawym prezentem. Może zrobię taką fotoksiążkę dla męża.

kamińska
24-09-13, 10:57
Fajny pomysł:). Ja zawsze przywożę z wakacji album z kraju, który odwiedziłam i do niego wklejam najlepsze zdjęcia i inne pamiątki.

anija
05-10-13, 14:17
Ja bym wolała zamówić u siebie gdzieś w okolicach i mieć pewne, że będzie dobrze wykonana.

pola
07-10-13, 13:58
Ja zamawiałam przez internet i obyło się bez problemów :)

madeja
19-12-13, 17:19
Taka fotoksiążka to fajna alternatywa dla tradycyjnego albumu. Sama chciałabym zgromadzić wszystkie swoje zdjęcia z wycieczek (a trochę tych wycieczek było) w fotoksiążkach, niestety ceny mnie odstraszają...