PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki telefon

KrychuM06
09-08-11, 04:54
Witam wszystkich

Witam wszystkich szukam jakiegoś dobrego telefonu stacjonarnego. Jaki telefon stacjonarny polecacie ? chodzi mi o model marka ? oraz dlaczego.

pozdrawiam

transkat
05-06-13, 19:09
Witam !
Podłącze się do tematu ale w przeciwieństwie do kolegi interesuje mnie telefon komórkowy. Niedługo kończy mi się umowa w play więc stąd moje pytanie. Jeżeli chodzi o sam aparat to zależy mi na trwałym tradycyjnym telefonie (w żadnym wypadku dotykowym smartfonie) którego bateria wytrzyma długie okresy bez ładowania.
pozdrawiam

maja40790
15-08-13, 22:35
Jeśli jeszcze aktualne - to z tradycyjnych telefonów polecam nokię. Sama mam c2-01 i jest bardzo wytrzymała. Leci jej już 3. roczek i nie ma nawet śladu używalności, a ciągle ją molestuję smsami, połączeniami i surfowaniem po Internecie.

gertis
27-08-13, 21:03
Czy ktoś użytkuje Samsunga Galaxy Ace Duos? Muszę zmienić telefon, szukam czegoś w cenie do 800 zł i zastanawiam się właśnie nad tym samsungiem. Jak wytrzymała jest bateria w tym telefonie i czy telefon się zacina?

JustMydel
11-09-13, 09:57
Mój znajomy ma ten telefon i ładuje codziennie, ale to ze względu na to, że dużo korzysta z internetu, praktycznie 12 godz podłączony do neta często z usługą lokalizacji. Z tego co widzę w specyfikacji ma 1300 mAh więc no nie porywa, wydaje mi się ze codzienne no max co dwu dniowe ładowanie Cię czeka. Na pokładzie Android 2.3 czyli przez pierwsze 2 miesiące (jak nie zawalisz tel masą aplikacji) nie będzie się zacinał, potem możesz odczuć lekki dyskomfort, ale jakaś apka to czyszczenia RAM może pomóc.

Sajana
03-10-13, 14:54
Transcat dla Ciebie najlepszy Samsung solid, może nawet wpaść do wody, no i nie jest smartfonem. Specjalny telefon dla twardych facetów.

Manetka2
10-10-13, 07:47
Nie wiem co polecić, ale zdecydowanie odradzam motorolę defy. Miała być "niezniszczalna", a gdy upadła mi na podłogę z paneli to ekran pokrył się pajęczyną pęknięć. A to był upadek z 50cm!

tyszanin
28-10-13, 13:04
Swoją drogą gdzie się podziały takie fony ja nokia 6310 na przykład. Mam jeszcze 2 w zapasie. Ostatnio oglądałe w jakimś komisie to cenią 200 zł za ten model :)

marcel.kluza
19-11-13, 15:11
samsung solid daje radę i nie jest az taki drogi

mobilek
26-11-13, 07:54
Fakt, Samsung Solid to bardzo wytrzymały i niedrogi model.

Patryk69
11-12-13, 11:57
Samsung Solid polecam

mezo
12-12-13, 11:57
Z tego co czytam opinie na różnych forach to Samsungi są wysoko ocenianie. A co powiecie o Sony szczególnie o serii Xperia. Porównywałem już sobie tutaj (http://comperio.co/pl/telefony/sony-xperia-z-vs-samsung-galaxy-note-ii-gt-n7105.html) dwa flagowe modele Sony Xperia Z oraz Samsung Galaxy Note II. Oba prezentują się solidnie - na który z nich warto postawić? Będę brał abo za około 90 zł miesięcznie i chcę do gego zakupić jakiegoś dobrego fonka.

transkat
19-12-13, 14:28
Posłuchałem i wziełem Samsunga Solida na razie pare miesięcy sprawuje się spoko. Dzięki za poradę

kadet
30-12-13, 12:32
Miałem solida jeszcze do niedawna i muszę powiedzieć, że byłem z niego bardzo zadowolony. Najbardziej jednak z tego, że bateria w nim trzymała 7 dni co się współczesnym telefonom rzadko zdarza.

Piotr Benet
14-02-14, 11:42
Obecnie na topie są: HTC One Max, Samsung Galasy S4, Sony Xperia Z1, LG Swift L7 II oraz LG Swift L9. Tutaj możecie zrobić sobie porównanie (http://comperio.co/) tych modeli. Jak dla mnie z droższych to Z1 z tańszych to L7 II.

antroidso
28-03-14, 10:46
również polecam xperie Z1, ewentualnie Galaxy S5 ma niedługo być już dostępny w Polsce