PDA

Zobacz pełną wersję : Foto Bydgoszcz

konkordpl
27-05-05, 23:18
http://foto.bydgoszcz.pl/

Nie chodzi tu o wyglad strony, bledy, itp. Chce tylko pokazac, ze Bydgoszcz to naprawde piekne miasto :)

Anonymous
27-05-05, 23:22
Podaj bezpośredni link bo ja widze reklamy google i jakieś znaczki w3c, firefox i inne bzdury :lol:

konkordpl
27-05-05, 23:23
Masz przeca kategorie ze zdjeciami, obok reklam googli.

Annabella
27-05-05, 23:31
Bydgoszcz to ładne miasto. Byłam tam kiedyś. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pokażesz więcej fotek.

Anonymous
27-05-05, 23:32
oooo w mordę... to teraz takie się sajty robi? reklama i znaczki "standardów" ważniejsze niż treść? bierz smołę pal w piecu 8)

Descartes
27-05-05, 23:32
poczytaj znaczenie slowa ironia :):) - generalnie, troche zniecheca calosc do ogladania zdjec. Niemniej, masz racje, miasto jest ladne:)

konkordpl
27-05-05, 23:39
Fiodor reklame dalem, bo wiadomo, forsa piechota nie chodzi ;-)
Annabella staram się wychodzic w plener i robic zdjecia kiedy tylko moge, niestety nie mam teraz zbyt duzo czasu.
Descartes wiadomo, Bydgoszcz ;-)

Gdyby ktos mial problemy z lokalizacja Bydgoszczy, to jest to stolica woj. kujawsko-pomorskiego. A pod Bydgoszczą leży Toruń ;-)

Anonymous
27-05-05, 23:41
Fiodor reklame dalem, bo wiadomo, forsa piechota nie chodzi ;-)
Ile gogle daje za reklamę? serio pytam
a i ile w3c i firefox bulą ci za reklamę :o

konkordpl
27-05-05, 23:43
Ile gogle daje za reklamę? serio pytam
a i ile w3c i firefox bulą ci za reklamę :o

Google daje roznie. Wiecej: http://google.com/adsense

W3C, Firefox ani Opera nie bula mi nic. Promuje wolne oprogramowanie, alternatywne przegladarki i standardy.

Anonymous
27-05-05, 23:46
Google daje roznie. Wiecej: http://google.com/adsense
A tobie ile już wypłacili za miech? serio serio

W3C, Firefox ani Opera nie bula mi nic. Promuje wolne oprogramowanie, alternatywne przegladarki i standardy.
A to się porobiło, chwalebne to, kosztem promowania własnej strony promować jakieś programy komputerowe i "standardy" które zmieniają się jak w kalejdoskopie :wink: ale tak szczerze to za pińć lat będziesz brechtał z tych ikonek zamiast sos liczyć :wink:

konkordpl
27-05-05, 23:50

Regulamin Google zabrania mi mowic :-P

Krzysiek
28-05-05, 05:32

Regulamin Google zabrania mi mowic :-P
widać go nie czytałeś :twisted:

7. Poufność. Użytkownik zgadza się nie ujawniać Poufnych informacji Google bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody Google. „Poufne informacje Google” obejmują (bez ograniczeń): (a) wszystkie programy, technologię, kody programistyczne, specyfikacje, materiały, wytyczne i dokumentację Google związane z Programem; (b) częstotliwość kliknięć lub inne statystyki związane z działaniem Witryny w Programie udostępnionym Użytkownikowi przez Google; oraz (c) wszelkie inne informacje określane pisemnie przez Google jako „Poufne” lub w równoznaczny sposób. Użytkownik może jednak ujawniać dokładną kwotę brutto płatności otrzymywanych od Google zgodnie z Programem.
https://google.com/adsense/localized-terms

konkordpl
28-05-05, 09:35
Oh, wiesz, nie zawsze chce sie dokladnie czytac regulaminy ;/

Krzysiek
28-05-05, 10:34
Oh, wiesz, nie zawsze chce sie dokladnie czytac regulaminy ;/
To jak bedziesz mial do czegokolwiek potem uwagi i pretensje, to win tylko siebie, a nie jak wiekszosc ludzi obrabia dupe roznym firmom w sieci, tylko dlatego, ze im sie nie chcialo przeczytac tego w co sie pakowali. Sorry, ale dla mnie to debilne podejscie.

Piotrek
28-05-05, 10:38
ale tak szczerze to za pińć lat będziesz brechtał z tych ikonek zamiast sos liczyć

Faktycznie, mozna się pozniej z tych ikonek brechtać ale nie wiem czy wiesz, ze to wlasnie dzieki tym ikonkom standardy stają się standardami. To wlasnie webdeveloperzy promują rózne techniki, technologie na swoich stronach, rozmawiają o nich, akceptują i używają.

Anonymous
28-05-05, 11:43
Faktycznie, mozna się pozniej z tych ikonek brechtać ale nie wiem czy wiesz, ze to wlasnie dzieki tym ikonkom standardy stają się standardami. To wlasnie webdeveloperzy promują rózne techniki, technologie na swoich stronach, rozmawiają o nich, akceptują i używają.
Ależ Piotrze, tworzenie strony zgodnej ze "standardami" jest chwalebne i w pełni przeze mnie popierane, się tu mnie rozchodzi o umieszczanie banerków w3c valid na najbardziej widocznym miejscu i to takie bydlęce po 50px, na powyższym sajcie nie są takie duże ale przesłaniają treść, a nie o to przecież chodzi żebym wchodząc na stronę o kotku filemonku przeglądał banerki w3c, czy nie? Moda jest i to widać, ludziska tworzą zgodnie ze standardami ale takie kaszaloty pod względem graficznym i typograficznym że głowa mała. Webdelocośtam nie mają z banerami nic a nic wspólnego, to webmasterzy nadmiernie "eksponują" owe banerrrry.
Osobiście jestem za zgodnością z w3c ale jeśli mam przeglądać kaszalota zgodnego to wolę niezgodnego (czy jak to trendi: niekompatybilnego) ale za to z miłym dla oka designem i nie męczącej oczu typografią.

Nimitz
28-05-05, 11:47
Tu się zgodnę z Fiodorem. To ma być dyskretna informacja że strona się nie gryzie, że można używać Firefox`a. Ludzie którzy naprawdę są warci używania firefoxa zauważą nawet maleńką ikonkę na dole ekranu. A burakowi który dostał komputer pod choinkę i w 2 dni okrzyknął się "hakierem" i 500pix banner w oczojebne kolory nie pomoże.
Konkord wracając do Ciebie - pomysł fajny, oglądałem go już wcześniej ale zapomniałem powiedzieć CI o jednym - tła zapomniałeś dać ;-)

konkordpl
26-12-05, 01:00
Ożywiam temat! Bydgoszcz ciągle żywa, nie myślcie sobie! Na dniach porobie nowe fotki świątecznej Bydgoszczy ;)

PS. Nie zwracajcie chwilowo uwagi na wyglad ;)

Morfeusz
26-12-05, 03:22
... nie wiem czemu ale mi się wogóle nie wyświetlają powiększone zdjęcia... aż brechtać mi się chcę od tych ikonek w3c firefoxów i innych skoro nie działa... :(

konkordpl
26-12-05, 12:09
Wyświetlają się powiekszone w pop-upie. Pod Operą dziala elegancko i we Firefoxie tez.

WebLion
26-12-05, 14:37
A pod Bydgoszczą leży ToruńDziwne - biorąc pod uwagę wylotówki (toruński Polchem i bydgoski Fordon) - jadąc od Torunia do B-szczy mamy tablicę: "Bydgoszcz 40" km, a wyjeżdżając z B-szczy do Torunia mamy informację: Do Torunia już tylko 34 km - jak to bydgoszczanie skracają sobie drogę do cywilizacji :lol:

P.S.
Konrad - Ty zacząłeś... ;)
Poza tym poczytaj nieco kart historii, a będziesz wiedział, czy Toruń leży pod Bydgoszczą, czy może to Bydgoszcz leży pod Toruniem... :D

Więcej o animozjach Bydgoszcz - Toruń (http://www.turystyka.torun.pl/index.php?strona=51&jezyk=1&back=1)...
Oczywiście tu, na Forum miejsca na animozje nie było, nie ma i nie będzie - PRAWDA Konrad?! :lol:

pi1er
26-12-05, 16:03
Tak Bydgoszcz to naprawde ładne miasto niestety zlikwidowali torbyd i na lodowisko trzeba na stary rynek chodzić ;/ naszczęscie koło Łuczniczki postawiom nam Lodowisko! :D

Morfeusz
26-12-05, 16:12
Wyświetlają się powiekszone w pop-upie
ja muszę mieć jakąś lewą wersję firepoxa bo w pop-upie mam białe tło...

konkordpl
26-12-05, 16:16
Poza tym poczytaj nieco kart historii, a będziesz wiedział, czy Toruń leży pod Bydgoszczą, czy może to Bydgoszcz leży pod Toruniem... :D

Wszystkie karty historii klamia - to oczywiste ze Torun lezy pod Bydgoszcza a nie Bydgoszcz pod Toruniem :D

Jurgi
26-12-05, 23:08
to oczywiste ze Torun lezy pod Bydgoszcza a nie Bydgoszcz pod Toruniem
Dla rozwikłania tych zawiłych miejsko-miejskich stosunków musimy się jeszcze dowiedzieć, czy w tej pozycji na dole (pod) jest pan, czy pani? Innymi słowy: kto tu kogo...? :mrgreen:

Alarmus
27-12-05, 05:24
Może wreszcie rozstrzygnę awanturę.
Obydwa miasta leżą obok siebie, dzieli je stolec kujawski

http://img474.imageshack.us/img474/1167/bdgtor6ld.th.png (http://img474.imageshack.us/my.php?image=bdgtor6ld.png)

Kiedyś słyszałem taką piosenkę, tylko nie pamiętam dokładnie słów...
"Na lewo Bydgoszcz, na prawo Toruń, a środkiem stolec płynie..."

konkordpl
27-12-05, 11:40
Ha!! Mowilem ze Toruń lezy pod Bydgoszcza!!

Morfeusz
27-12-05, 12:55
Szwedzi będą innego zdania :shock:

:D :D :D

Verena
27-12-05, 13:10
Spory hmm... geograficzno-lokalno-patriotyczne zostawię bez komentarza ;)
Natomiast co do zdjęć, to szkoda, że jest ich tak mało. Ciekawie zapowiadające się kategorię i tylko dwie aktywne :/ Szkoda - do roboty się waść bierz, trzaskaj foty i wrzucaj, no! ;)
Ogólnie strona mi się podoba, bo lubie taki oszczędny styl.
Niezbyt podoba mi się tylko, że strona jest az tak wąziutka + szeeerokie marginesy. No i może jakoś inaczej rozwiązać wyświetlanie powiększeń zdjeć? Bo te pop-upy to tak średnio fajne...

WebLion
27-12-05, 13:27
Ha!! Mowilem ze Toruń lezy pod Bydgoszcza!!Szczególnie patrząc na mapę od strony Szczecina... :lol:

Szwedzi będą innego zdaniaZgadza się :)

konkordpl
28-12-05, 18:02
Tak czy siak Toruń leży pod Bydgoszczą ;) Nie kłóć sie Artur, to że jesteś wiekszy nie znaczy ze sie Ciebie boje ;) Ja mam racje, ha! ;)

A teraz na powaznie, mam nadzieje do konca tego roku porobić pare fotek i zamiescic "troche" historii, jakiś informacji o Bydgoszczy :)

Młody
28-12-05, 23:46
konkordpl jak bedziesz zainteresowany mam mase fotek historycznych bydgoszczy, z widokowek itp, ciekawie wygladalo miasto 200 lat temu :) jakby co daj znac na PW to ci podesle, pozdrawiam

konkordpl
28-12-05, 23:48
Hehe, niebawem się zglosze ;)
Pokaze mojemu historykowi, panu Malinowskiemu, może coś mi o nich opowie i będę mial duzo informacji na strone :D

Mirthall
29-12-05, 09:09
Bydgoszcz, Toruń? Co za różnica? Byleby Kujawiak płynoł! A najlepsze miejsce do mieszkania widać na mapie danej przez Alarmusa, po lewej jest pewne Błoto i to jest moje miejsce na ziemii.

konkordpl
29-12-05, 12:15
Białe Błoto? ;) Lotnisko wam zabierzemy ;)
A Kujawiak jest lany na Toruńskiej w Bydgoszczy ;P

Morfeusz
30-12-05, 14:44
Nie wiem czy wiecie, ale nawet ul. Tyska jest we Wrocławiu

Tychy - Dobre Miejsce

Tychy - Stolica Polskiego Piwa

Tychy - Stolica Przemysłu Samochodowego

:D :D :D

konkordpl
30-12-05, 15:34
Z Bydgoszczy jest Tomek Gollob i Zbigniew Boniek :)
Leją u nas Kujawiaka i mieszka tu Człowiek Roku 2005 FDI ;)
W Bydgoszczy studiuje Blechacz, ten co wygrał konkurs Chopinowski ;)

No, chyba wiadomo, które miasto rządzi, prawda? ;)

Morfeusz
30-12-05, 16:12
Znacie Czerkawskiego? No to już wiecie skąd pochodzi :)

Jurgi
30-12-05, 16:17
Konkord: ale rząd jeżdzi po instrukcje do Torunia, a nie do Bydgoszczy. Tamoż dobudują autostradę i (zapewne) zapasową siedzibę rządu. :mrgreen:

konkordpl
30-12-05, 16:29
Toruń to siedlisko zła! :mrgreen:

WebLion
30-12-05, 16:39
Konrad, w wolnej chwili poczytaj: http://torun-bydgoszcz.pl/forum ;)

Jurgi
30-12-05, 16:55
Toruń to siedlisko zła! :mrgreen:
No właśnie, nie lekceważ potęgi Ciemnej Strony, mój młody patafianie… eee… padawanie.

konkordpl
30-12-05, 16:56
Jestem po Jedynie Słusznej Stronie Mocy, czyli zdala od Ciemnej Strony :P

Alarmus
31-12-05, 08:18
W Toruniu rządzi x Rydzyk, w Bydgoszczy proboszcz Konkord, świat schodzi na psy!

konkordpl
06-04-06, 18:51
Dodałem nowe fotki do galerii, powstały dodatkowo dwa nowe albumy oraz kanał RSS, narazie tylko ogólny, ale w przyszłości kanały RSS będą dla wszystkich albumów - gdyby kogoś interesowały fotki tylko z np. Wyspy Młyńskiej ;)

Anonymous
06-04-06, 19:34
Spory hmm... geograficzno-lokalno-patriotyczne zostawię bez komentarza

Ja dam jeden komentarz. Czy wiecie, że pewien Bydgoszczanin psuje wizerunek polaków? (http://bluff.blox.pl/2006/04/Oscylacje-czasteczek-i-Luiz-Milan.html)

Sory konkord. NMSP.

konkordpl
12-08-06, 19:22
---------- 22:01 09.04.2006 ----------

SlideShow już śmigejszyn.

---------- 20:22 12.08.2006 ----------

http://webcam.foto.bydgoszcz.pl/

Chwilowo widok mało ciekawy, 3 smietniki i kontener PCK :mrgreen:
I uploaduje sie tylko wtedy, gdy mam laptopa wlaczonego, bo w serwerze plyte glowna szlag jasny trafil :P

Franio
12-08-06, 20:50
Bydgoszcz fajna fajna :D Lubie ...

konkordpl
12-08-06, 21:02
W nocy widać czarną kupę i swiatlo z lamp, ale jak tylko znajde odpowiedni sterownik pod linuksa powinno się to zmienić na lepsze :P

galicjusz12
15-12-12, 09:31
Byłam w Bydgoszczy kilka razy i przyznam szczerze, że jest to ładne miasto :):)

Beyondthetime
05-11-13, 17:02
:) Taka strona reklamowa google.

marta02fa
31-07-14, 15:22
Może i ładne miasto, ale tam się nie da nic zobaczyć, bo wszystko przysłaniają reklamy.

eldo
04-12-16, 14:08
teraz już jest inaczej ;]