PDA

Zobacz pełną wersję : Listy do M

wisiorek
11-11-11, 20:25
Od wczoraj w kinach - byłyście? Polecacie? :) Zastanawiam się, czy warto się wybrać do kina...

Piotrek
13-11-11, 19:36
Byłem z żoną na tym filmie. Przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczył i wzruszył, co rzadko się zdarza. Pomimo tego, że koncepcja scenariusza zerżnięta z "Love, actually", to film się udał, obronił się. Jest nie gorszy od oryginału. Polecam jeżeli ktoś chciałby miło spędzić wieczór z żoną, odprężyć się w kinie. Najlepiej obejrzeć bliżej świąt. Wprowadzi w fantastyczny nastrój.

mariolkasun
19-11-11, 15:15
Ja wybieram się na ten film już niedługo i jestem bardzo ciekawa jakie zrobi na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że okaże się fantastyczną komedię i będę mogła miło spędzić ten czas :-)
Wydaje się świetny z reklamy ;) zobaczymy czy warty obejrzenia!

biegacz
13-12-11, 14:52
a ja nadal zastanawiam się czy iść

allatte
21-01-12, 12:19
mam w planach dziś obejrzeć.

Raquel
17-02-12, 14:12
A mnie jakoś nie kręcą takie filmy, wolę coś bardziej sensacyjnego.

norton
15-05-12, 11:17
Też nie byłam,ale słyszałam,że warto iść.

masterweb
03-09-12, 16:37
Listy do M. to jest film na bardzo wysokim poziomie. Mozna się pośmiać i zobaczyć jak naprawdę jest w święta :) poczuć tą moc, masa super aktorów, sceny do łez, ze śmiechu oczywiście.
No film super widziałem jego 3 razy.. byłem w kinie, ogólnie daje perfekt ;) 5/5

AniaD
27-12-12, 15:52
Również polecam mimo że za polskim kinem nie przepadam. Jakiś czas temu byl jako dodatek do jakiegos czasopisma jesli sie nie myle. Warto!

kuropatwa
15-04-13, 15:22
Świetny film! Od premiery minęło sporo czasu, a ja już zdążyłam go obejrzeć kilka razy. Mocno w takim klimacie jak "To właśnie miłość", ale to na plus :) A tak ogólnie dla miłośników kina znalazłam fajny konkurs: Filmidła (http://stopklatka.pl/-/46505434,ksiazki-filmidla-) ( w linku można poczytać)