PDA

Zobacz pełną wersję : zwrot podatku za pracę za granicą

Moni56
30-11-11, 11:47
Piszę, żeby polecić wszystkim rozliczanie się z podatku za pracę za granicy!
Po trzech miesiącach otrzymałam, należny mi zwrot dzięki firmie KDF-podatki!
Polecam i zachęcam bo to bardzo profesjonalna firma!
Sprawna i serdeczna obsługa!

thek
02-12-11, 08:03
Zwykły spam. Normalny kraj z normalnym urzędem podatkowym i tak wyśle Ci zwrot. Ja wyjechałem z Wielkiej Brytanii ponad 3 lata temu bez uregulowania spraw z nadpłaconym podatkiem. 2 miesiące temu przyszedł mi pocztą czek do realizacji. Od czasu powrotu jednak zmieniłem miejsce zamieszkania, a co zabawniejsze nie miałem akurat wtedy stałego (wymeldowany) i ukończył mi się tymczasowy. Sam list dotarł na adres tymczasowy, choć Brytyjskiego Urzędu podatkowego nie informowałem nawet o zmianie adresu zamieszkania na tymczasowy... Nie wiedzieli o nim ode mnie, tylko zapewne z jakichś papierów krążącym między ichnim a polskim (tu miałem zmianę i korzystałem z tymczasowego).

Witka
12-10-12, 19:49
Wow, thek to miałeś moim zdaniem fart..
Swoją drogą, gdyby było tak jak piszesz to po co powstawałaby cała masa firm rozliczających podatki z pracowania zagranicą? No chyba nie po to tylko, żeby zarobić na czymś, co i tak ludzie "ot tak" dostają... Może źle kumam ale nie sądzę. Jak dla mnie to firmy na hasła zwrot podatku Holandia (przykład), Niemcy czy tam inne po prostu w szybkim czasie załatwiają formalności w języku obcym, który jak znasz, to na pewno nie na poziomie "podatkowym"..
tak myślę

Tomasz Sidorowicz
29-12-14, 13:26
Chciałem się podłączyć wraz z moim kolegą. Ja świadczę transport we Wrocławiu natomiast on międzynarodowy i dużo wydajemy na paliwo po za granicami naszego kraju. Moje pytanie czy można jakoś odzyskać podatek VAT z tych rachunków ?

iga
19-12-16, 09:46
Na te i inne pytania dotyczące zwrotu podatku w przypadku pracy za granicą odpowiedzą specjaliści z (nieopłaconego i nieoznaczonego marketingu szeptanego), których gorąco polecam.

PawelPop
17-07-18, 04:51
Zgadzam się że otrzyamanie zwrotu to powinna być normalna sprawa...