PDA

Zobacz pełną wersję : Vod?

lunteq
16-12-11, 21:01
czytam właśnie o FunPack HD i promocji VOD. Kto mi przystępnie wytłumaczy co to jest VOD ?

rebecca2001
22-12-11, 09:04
http://en.wikipedia.org/wiki/Video_on_demand

celinaaa
27-11-12, 09:02
To zbiór filmów, seriali, wszystkiego TVP. :)

marcodon
21-12-12, 14:42
VOD - Video on demand czyli wideo na żądanie wtedy kiedy mamy czas go oglądnąć w zachodnich krajach vod występuje w telewizji cyfrowej naziemnej w naszym kraju tylko na satelitach.

edward94
13-02-13, 13:09
Według mnie to ceny za te filmy są trochę zbytnio wygórowane bo przecież w dobie dzisiejszego piractwa praktycznie każdy film który jest na tym VOD można za darmo albo za pół darmo zobaczyć w necie. Kompa można podpiąć pod TV i mamy VOD za darmo chociaż niestety jest to nielegalne, przynajmniej tak mówią...

japaman
14-02-13, 06:56
A ja powiem że jest to ciekawa usługa, fakt trza płacić ale jakość jest dobra i nie trzeba nic ściągać albo się rejestrować na dziwnych stronach

di.ma
19-02-13, 23:13
Telewizja na życzenie. Jeżeli miałabym płacić na Panu CH, za ściągnięcie, albo na jakiś dzwiwnych portalach, gdzie zaplace a film zacina się w połowie... to już wolę zapłacić kilka złotych za VOD i oglądać fajne nowości..

edward94
20-02-13, 11:06
Z reguły większość filmów można oglądać za darmochę, a na VOD wcale nie ma takich nowości tylko to samo co w wypożyczalniach stacjonarnych. No ale jak kto woli ja osobiście jestem zwolennikiem tegoż rozwiązania.

masterchef
21-03-13, 07:47
to też zależy od jakiego operatora mamy telewizję, bo czasami w VOD można znaleźć nowości kinowe, ale niestety trzeba za to dodatkowo zapałacić

anecz
30-12-13, 10:29
to są wideo na żądanie wtedy kiedy mamy czas go oglądnąć w zachodnich krajach vod występuje w telewizji cyfrowej naziemnej w naszym kraju tylko na satelitach.