PDA

Zobacz pełną wersję : pobieraczek

krysia53gd
12-02-12, 11:10
Witam

Jestem poraz pierwszy na tej stronie ,jesli natemat nieprawidlowy weszlam to przepraszam.Prosze panstwa potrzebuje pomocy.Zarejestrowalam sie nie umyslnie na stronie pobieraczek.Po pewnym czasie przyslali mi maila,ze przygotawali dla mnie pakiet platny za 94,80zl.i ze podpisalam umowe co nie jest zgodne z rzeczywistoscia.Na dres domowy nie otrzymalam zadnej pisemnej wiadomosci Przed tygodniem otrzymalam maila straszeniem mnie sadem,windykacja,komornikiem jestem juz tym wszystkim ze stresowana.Mimo nie podpisania umowy napisalam odstapienie od umowy i wyslalam listem poleconym do firmy,ktora miesci sie w Sopocie.Jeszcze raz blagam o pomoc co mam robic.
Krysia

rebecca2001
13-02-12, 11:57
Sprawa , którą opisałaś ... hmm załączam linki do stronek gdzie jak mniemam możesz otrzymać pomoc w sprawie pobieraczka ... [to oszukańcza firma !] ...

a oto linki :

http://www.goldenline.pl/forum/1482024/oszukani-przez-pobieraczka

http://forum-opinie.se.pl/showthread.php/12-Pobieraczek-przeds%C4%85dowe-wezwanie-do-zap%C5%82aty-e-maile-Pobieraczek5-opinie

a ten link szczególnie polecam

Rezygnacja z usługi Pobieraczek bez konieczności zapłaty - Forum Prawne

http://forumprawne.org/prawo-cywilne/72328-rezygnacja-z-uslugi-pobieraczek-bez-koniecznosci-zaplaty.html

... i życzę powodzenia ...

rebecca2001
01-03-12, 12:55
Na portalu pozywamy-zbiorowo.pl rozpoczęła się organizacja pozwu zbiorowego przeciwko firmie prowadzącej stronę Pobieraczek.pl. Pozew zostanie złożony, jeżeli do grudnia znajdzie się 100 osób, które przystąpią do grupy powodów.

A to z GP:

Ważny wyrok dla internautów: sąd podtrzymał wczoraj karę 239 tys. zł dla serwisu Pobieraczek.pl. Przed jego właścicielami nowa bitwa – internauci mają gotowy pozew zbiorowy.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/poradnik-konsumenta/artykuly/598019,ofiary_pobieraczka_zloza_pozew_zbiorowy.htm l

Może to Ci pomoże ...? Tak myślę ...

michal88
31-05-12, 22:24
Mam ten sam problem i nie wiem co mam zrobic.

rebecca2001
01-06-12, 14:51
Mam ten sam problem i nie wiem co mam zrobic.

po prostu wejdź na linki , które podałam ... ;)

śmiało , nie gryzą ... odwagi ...

majka
01-06-12, 16:37
Też miałam ten problem. I wiecie co? nie zrobiłam absolutnie nic. Zignorowałam ich meile i to wszystko. Po trzeciej wiadomości najwyraźniej doszli do wniosku, że nic im nie zapłacę. To było ok. roku temu. Nie bójcie się, bo oni tylko straszą i to wszystko co mogą zrobić:)

rebecca2001
01-06-12, 16:42
pobieraczek = BUMERANG ... ;)

Milczenie jest najpotężniejszą bronią ZŁEGO...

Maurice Magre:Tuluzańska Krew

toteż nie należy milczeć , należy dobić łobuza ...

kaaasia
05-06-12, 04:22
osobiście radziłabym napisać im meila, ja wystosowałam takiego

Dnia 4.05.2012 r dostałam wezwanie do zapłaty 94.80 zł z portalu "pobieraczek.pl" . Jako iż jestem osobą niepełnoletnią, która nie zarabia na siebie i nie ma z czego zapłacić tej kwot, nie zrobię tego.
Nawet już nie z powodu wymienionego wyżej. Czuję się oszukana, dlaczego mam płacić za stronę, z której nie korzystałam? Jako właściciele portalu wprowadziliście konsumentów w błąd reklamując swoje usługi jako "10 dni pobierania za darmo" , UOiK nałożył na Was kare ponad 250 tyś zł, odwołaliście się od ich decyzji a więc akta zostały przekazane do sądu. Niestety termin rozprawy nie został wyznaczony, a szkoda. Nie mam zamiaru płacić oszustom, który naciągają ludzi w jakże żałosny i śmieszny sposób - strasząc ich. Osobiście dla mnie jak i większości oszukanych przez Wasz portal ludzi, jesteście niepoważni. Straszycie 13 - nastoletnie dzieci, iż zostaną pozbawione wolności od 6 miesięcy do 8 lat, za podawanie fałszywych danych osobowych. Mając prawników i trochę jakiej kol wiek wiedzy na ten temat, powinniście widzieć, że umowa nie podpisana na "papierze" (z podpisem osoby, która zgadza się na warunki) jest nieważna btw. nie istnieje! Chciałam nadmienić kwestie tego, iż zamieszczane przez portal "pobieraczek.pl" utwory, gry oraz filmy są nielegalne, więc jak możecie zrobić sprawę w sądzie o niewywiązanie się umowy (której oczywiście prawnie nie ma) niezapłacenie abonamentu za 12 miesięcy? Mam wrażenie, że zawiadomienie pisanie przez nijakiego Marka Jaworskiego zostało skomponowane z ręki dziecka na poziomie podstawówki. W piśmie podaliście adres IP, który nie zgadza się moim. Podajecie go dla picu, aby internauci się przestraszyli Waszych gróźb? ile spraw odbyło się w sądzie za niezapłacenie abonamentu? Więc bardzo proszę o niewysyłanie mi bezsensownych maili oraz wezwań, w których straszycie sądem, windykacją, oraz komornikiem nie zapominając o Krajowym Rejestrze Dłużników, które tylko Was ośmieszają w oczach osób poniżej 18 roku życia. Nurtuje mnie jeszcze tylko jedna kwestia, dlaczego podanie telefony w wezwaniu milczą, są zajęte? pewnie nigdy się tego nie dowiemy, ale możemy się domyślać, że są podane dla picu, i niby pomocy w rozwiązywaniu spraw z Waszym portalem. W przypadku dostanie przeze mnie kolejnych maili bądź wezwań udam się do odpowiednich służb, które zajmą się tą sprawą, a ja nie będę musiała tracić swojego cennego czasu na pisanie maili, w których próbuję uświadomić, że Wasz portal działa bezprawie i powinien zostać już dawno usunięty. Jeżeli to nie podziała jestem w stanie skonfrontować się z Państwa prawnikiem oraz moim adwokatem"

mirek1221
22-06-12, 14:20
O kurcze pieczone jak czytam to jakaś masakra z tym portalem pobieraczek pl współczuje i życzę powodzenia w załatwienia tego wyłudzenia

mietek
20-07-12, 15:00
tyle się już o tym słyszało i mówiło od dawna, nawet w tv były reportaże, a mimo to nadal są ludzie, którzy się na to nabierają...
dopóki społeczeństwo nie zmądrzeje i nie zacznie czytać to nie ma na takich cwaniaków rady.
tak czy siak współczuje i życzę powodzenia w walce z tymi oszustami

schuter
10-08-12, 13:50
Ja miałem to samo dostałem dwa maile i dalej cisza juz sie nie odzywaja to było jakies 1,5 roku temu.

tomektr
17-08-12, 00:57
Na szczęście nigdy nie miałem "przyjemności" współpracy z tą firmą.

Majika
31-08-12, 00:41
Najważniejsze, to żeby nikt się przypadkiem nie nabrał i żeby nie płacił!! Bo to są zwykli naciągacze i oszuści. My wysłaliśmy im odpowiedź podyktowaną przez znajomą prawniczkę i dali nam spokój, przynajmniej na razie. Słyszałam historie, że i po roku im się przypominało i znowu zaczęli gnębić. ;/ Dlatego zgadzam się jak najbardziej, trzeba z tym walczyć, żeby już nikt więcej nie został oszukany.

rebecca2001
11-10-12, 11:28
Jest zbiorowy pozew przeciwko serwisowi Pobieraczek.pl

Internauci nie dają za wygraną w walce z internetowym serwisem Pobieraczek.pl. Gdański sąd pozwolił na pozew zbiorowy przeciwko portalowi, do którego wkrótce będą mogli przystąpić także kolejni internauci.
Sąd Okręgowy w Gdańsku zgodził się na pozew zbiorowy przeciwko portalowi Pobieraczek.pl - informuje Gazeta Wyborcza. Reprezentantem klientów jest Hubert Osiński, szef portalu pozywamy-zbiorowo.pl. Do pozwy przystąpiło ponad 180 osób. Dodatkowo wkrótce na łamach Gazety Wyborczej gdański sąd ogłosi decyzję, dzięki czemu każdy chętny będzie miał dwa miesiące na przystąpienie do pozwu.

http://media2.pl/internet/96856-Jest-zbiorowy-pozew-przeciwko-serwisowi-Pobieraczek.pl.html#utm_source=newsletter&utm_campaign=newsletter&utm_medium=link

nnnooo , coś się ruszyło ...:)

Morski
11-10-12, 14:37
Ten serwis to jakiś fenomen. Tyle osób poczuło się oszukanych, a państwo polskie jakby nic nie robi.
O pobieraczku słyszę i czytam już chyba od dwóch lat. fora pełne są rozżalonych osób, ale nic z tego nie wynika.
Być może jakby oszukali kogoś z rządu to szybko sprawa byłaby rozwiązana.

rebecca2001
25-10-12, 13:23
no przecież są z Gdańska ... może w tym tkwi fenomen ...

majka
25-10-12, 17:03
hahaahahha Rebecca zaczynam myśleć, że coś w tym Gdańsku musi być:)Chyba się przeprowadzę:)Amber Gold też z Gdańska....:D

matuesz26t
09-11-12, 08:39
Pobieraczek kroi naiwnych - kto podaje swoje prawdziwe dane osobowe rejestrując się na tego typu serwisach, raz rejestrując się podaje swojego normalnego e-maila. Ja jeżeli mam konieczność zarejestrowania się na tego typu serwisie to zawsze podaje adres e-mail śmieciowy na którego rejestruję większość serwisów z których i tak wiem że później nie będę korzystać.

rozbojnik
11-12-12, 12:59
No nie pobieraczek hehe też miałem z tym problemy jednak nie daj sie wciągnąć w ich grę, oszuści sa wszędzie, straszyli sądem wszystkim czym się da frajerzy i tyle

rebecca2001
11-12-12, 14:08
hahaahahha Rebecca zaczynam myśleć, że coś w tym Gdańsku musi być:)Chyba się przeprowadzę:)Amber Gold też z Gdańska....:D

no widzisz ... :) ...

w sprawie pobieraczka znowu zapadła błoga cisza ...

matuesz26t
13-12-12, 10:14
Dziwi mnie fakt, że podczas rejestracji na takim serwisie ludzie podają swoje prawdziwe dane osobowe.
Wygląda to tak jakbym wszedł do sklepu przedstawił się a potem wziął z niego jakiś towar nie płacąc i po jakimś czasie przychodzi do mnie informacja że owszem możesz brać produkty z mojego sklepu lecz płać abonament.

Przecież ludzie rejestrując swoje konta na pobieraczku nie robią tego żeby dołączyć do społeczności ludzi zarejestrowanych na tym portalu tylko w większości, żeby ściągać nielegalnie treści które są tam umieszczane czy się mylę??

damian19
13-12-12, 22:40
Ja tam się zarejestrowałem praktycznie na samym początku jak narodził się pobieraczek, i co niv mi nie zrobili. bombardowali mnie dziwnymi różnymi meilami,a było to z 4-5 lat temu . Denerwowały mnie te meile, to założyłem filtr, i po kłopocie . Nie miałem żadnej sprawy w sądzie , nic mi nie zrobili, i wam też nic nie zrobią .
Oni zwyczajnie straszą , i jak złapie się jakiś naiwniak, to wpłaca im pieniądze

edward94
13-02-13, 13:28
Bo nie trzeba nic robić, na tym portalu rejestruje się oczywiście tak jak wszędzie masa ludzi, których nie czyta regulaminu klikamy tylko akceptuj i korzystamy z serwisu to normalne ale ktoś stwierdził że można na tym zarobić i stworzył sobie pobieraczka. Co ciekawe nie zaczęli od małych kwot tylko od razu z grubej rury prawie 100 zł. Serwis zarabia tylko i wyłącznie na przestraszonych dzieciach albo naiwnych ludziach, którzy w panice przed sprawą w sądzie płacą i chcą mieć spokój. Ja nie zrobiłem tam konta ale wielu znajomych i owszem po paru tygodniach przyszedł im mail trochę się na początku zestresowali potem pośmiali i zostawili nic nikt nikomu nie zrobił bo im nie opłaca się iść do sądu o marne 100 zł. Koszty byłyby większe od wygranej kwoty... A więc nie płaćcie i korzystajcie :D

kylegass
27-02-13, 14:19
Hmm... wydaje mi się też, że nie każdy posiada nazwijmy to cyfrową intuicję i niektórzy z góry potrafią ocenić czy jakaś strona jest dobra, czy zła... inni natomiast w ogóle tego nie rozróżniają. Przykładem takiej osoby jest mój tata - wchodzi na każdą stronę, rejestruje się gdzie popadnie, klika w dziwne reklamy... a później "dziecko, bo coś ściągnąłem, co mam teraz zrobić". Nie wiem czym to idzie...

rysek
28-07-14, 23:59
Mnie najbardziej dziwi to, że choć o pobieraczku jest i było głośno to ludzie nabierają się na te same numery. Powstał serwis plikostrada i znowu jest ten sam problem. Tutaj (http://www.pozywamzbiorowo.pl/aktualnosci-dotyczace-pozwow-zbiorowych/14-klon-pobieraczka) jest artykuł o tym. Podobna szata graficzna, podobny regulamin i podejrzewam, że ci sami właściciele...ale tym razem zarejestrowali firmę w emiratach arabskich.

joonek9
29-07-14, 16:28
Zawsze się znajdą ludzie którzy chcą zarobić na naiwności innych, a jak widać takich nie brakuje.

MarekAD78
29-07-14, 17:54
ludzie czytajcie co akceptujecie, umowę z bankiem też podpisujecie na ślepo?

Piotr Benet
04-08-14, 07:40
Pobieraczek to jedna wielka ściema - niestety takich przypadków w necie jest zdecydowanie więej.

simian raticus
04-08-14, 11:04
Ja tam wole p2p! DC++ und eMule and Ares i Bearshare i uTorrent!