PDA

Zobacz pełną wersję : Wspólny problem

Popiel
22-03-12, 09:59
Witam
Jeszcze nie dawno byliśmy bardzo dopasowaną parą i seks sprawiał nam dużo przyjemności. Od jakiegoś czasu moja kobieta rzadko ma ochotę na seks. Awansowała i wiele godzin spędza w pracy. Po powrocie nie ma ochoty na nic a na seks w szczególności. Kiedy się już kochamy czuję, że robi to aby mnie nie sprawić przykrości. Próbuję z nią o tym rozmawiać. Mówi że nic się nie zmieniło, nic się nie dzieje i najchętniej zmienia temat. Nie wiem co robić? Czy to się leczy, czy trzeba przeczekać? Jeśli się leczy to jak przekonać do tego żonę, skoro twierdzi że jest jak dawniej?

norton
15-05-12, 10:00
Skoro zauważełeś jakąś zmianę w zachowaniu swojej żony,oznacza,to,że jednak coś się zmieniło i to na gorsze. Żona twierdzi,że wszystko jest w porządku,a Ty widzisz,że tak nie jest.Może faktycznie awans zmienił ją do tego stopnia,że albo sama tego nie widzi,albo udaje,że nie widzi.Uważam,że żona cieszy się,że została doceniona,ale to powinna również okazywać przebywając z Tobą. Albo usiądź i tak szczerze,od serca z nią porozmawiaj,nie przyjmując jej wykrętów,albo wprost zapytaj,czy ma kogoś? i co robisz nie tak,że zmieniła się.

makonar
08-08-12, 11:10
Jest przemęczona, zestresowana, najprawdopodobniej cały czas myślami w pracy. A to, jak sam pewnie wiesz po sobie, nie służy bliskości. A dla kobiet bliskość jest warunkiem sine qua non seksu. Rozmawiaj z nią, ale nie na zasadzie: widzę ze coś się zmieniło...tylko siądź za nią... rozmasuj jej kark, sam poczujesz jak jest spięta, rozmawiaj o tym: oj, czuje jak jesteś spięta...

iwonulla
06-10-12, 21:52
Kobiety jak sie czyms zajma to sie temu poswiecaja i ciezko im sie skupic na czyms innym...ale czy tak jest w tym przypadku...musisz probowac porozmawiac z nia...w koncu sie złamie i powie, otworzy sie...przeciez tak nie mozna fukcjionowac, jak widzisz ze cos sie zmienilo , ze jest nie tak to napenwo tak jest!Rozmowa , rozmowa i jeszcze raz rozmowa!

BartekMazak
28-10-12, 14:13
makonar ma rację..
kobieta nie facet, nie może na pstryknięcie;))

warqula
02-11-12, 01:12
Na nic nie czekaj, musisz działać bo może się jeszcze pogorszyć.

A, że z każdej sytuacji jest rozwiązanie to Ci je podsunę...

Żadne pierdu mierdu ...

Na początek musisz dowiedzieć się kiedy żona ma wolny dzień w pracy (może być na weekendzie) Robisz tak ogarniasz dom + wszystkie obowiązki którymi zazwyczaj zajmuje się żona. Dzieci zawoził do rodziców, psa oddajesz do sąsiada i.. zabierasz żonę przy sobocie np. do SPA.

Wszystkie rzeczy związane z domem załatwiłeś już wcześniej czyli kiedy zatroskana żona zapyta Cie w samochodzie: Co ze sprzątanie? Załatwione! A gdzie dzieci? U rodziców! i już jesteś na plus bo czuje Twoje wsparcie i zaangażowanie, no ... czyli już masz plusa a jeszcze nie dojechałeś na miejsce.

Następnie jedziecie ona zapyta gdzie to jej mówisz tak mniej więcej... że jest strasznie zapracowana i musi odpocząć, bo jej się to należy - zabierz ją w miejsce w którym nie była (bo inaczej znowu będzie myśleć o pracy domu dzieciach) a tak będzie zajęta poznawaniem nowego miejsca (dlatego musi być urokliwe) i w żadnym razie nie naciskaj jej z powodu tych stresów po prostu o nią zadbaj :D

Dojechaliście na miejsce spa hotel i kompleks sportowy super miejsce - żonie organizujesz 2, 3 godziny - masaże, bicze wodne - coś wymyślisz, a sam idziesz na siłownie, albo popływać - tak czy inaczej musisz dać jej kilka godzin relaksu bez Ciebie.

Wieczorem z uśmiechem na twarzy i radością idziecie na kolację - dobre jedzonko butelka wina i żadnego rozmawiania o stresującej pracy, później spacer i drink i wracacie do pokoju hotelowego... i teraz tak albo sama Ci powie, że tego jej było trzeba (stres w pracy mnie wykańcza, ale ty potrafisz o mnie zadbać) albo zaliczycie mega seks aż obsługa hotelu będzie zmuszona Was uciszać, albo jedno i drugie... :D

Jak to nie pomoże to nie chodzi o pracę i stres z nią związany!!!

Dlaczego nie masaże i rozmowy w domu? Bo nawet jeśli chodzi o wzmożoną aktywność zawodową, a nie o romans czy coś innego to w domu się nie wyluzuje będzie myśleć o wspomnianej wyżej pracy i o tym co musi zrobić w domu.

Doceń moje wysiłki i nie spierdol tego!

simian raticus
02-11-12, 10:29
Tylko rozwód! Znajdź se nową żonę, albo kochankę! Ma ona romans w pracy, lub związek się rozpada, albo pracoholiczką została ona! Nie łam się! Jedna Cię zechciała to i druga pokocha, potem trzecia i czwarta i tak do końca!

mezo
03-06-14, 14:57
Podbijam temat. Od pewnego czasu mamy dość duże problemy w tej sferze razem z żoną. Żona również straciła ochotę na seks. Nie wiem co robić.Myślicie,że warto jest wybrać się na wizytę u seksuologa (znajoma poleciła mi dobrego specjalistę z Warszawy: http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/0 ).
Czy taka wizyta może coś zdziałać?

marinko007
17-06-14, 10:29
Może żona po prostu jest zestresowana i stąd taka sytuacja.

odyssa11
26-06-14, 11:25
Postaraj się z nią porozmawiać i daj jej czas. Bądż też wyrozumiały i cierpliwy.

Junix852
04-07-14, 10:46
To faktycznie ciężka sytuacja. Ale postaraj się zrozumieć żonę. Stres u kobiety faktycznie demotywuje do wszystkiego.

pepka
25-08-14, 11:11
Powodem może być również znudzenie. ... W długim związku ciężko jest utrzymać namiętność na takim samym poziomie jak na początku niemniej warto jest się o to starać.
Zerknij sobie tutaj:
http://intymnosc.pl/ - jest to internetowy sklep z różnymi gadżetami. Możecie zacząć od takich typu soft - różne żele. Proponuję również gry erotyczne. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak łatwo za ich pomocą rozgrzać atmosferę na maxa ;)